Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Освітній портал «Педагогічна преса» » Середня освіта

В Тисменицькому районі відзначили День вчителя

   Традиційно щороку з нагоди прекрасного осіннього свята – Дня працівників освіти України у районному центрі збираються кращі працівники освітньої галузі. Не став винятком день 28 вересня 2016 року. Сьогоднішній день освітяни розпочали святковим Богослужінням у церкві Святого Миколая м. Тисмениця. Щира молитва за рідну Україну та освітянську родину об’єднала всіх присутніх. Пароху церкви, отцю Володимиру Гринишину співслужили учасники дитячого хору церкви Святого Миколая селища Єзупіль (музичний керівник Наталія Вовчук).
  Read more...

Запрошуємо на свято вчителів

Read more...

Берегти рідну мову - у першу чергу звертатися по імені

   "Найголовніше для українців - це їхня рідна мова. Щоб берегти нашу колискову, солов'їну, рідну мову потрібно розмовляти українською, читати багато українських творів, вчити граматику, а найголовніше - любити її. Тоді наша мова розквітне немов незабудка". - Юлія Шешурак, учениця 11 класу.

" Берегти рідну мову - означає спонукати дітей уживати унормовані слова. В першу чергу звертатись по імені: Тетяно, Богдане, Анастасіє, Дарино, Олександре, Володимире, Ірино, Юліє, Ярославе..." - Йосип Карпів.

Read more...

Мені випала велика честь бути Захисником України

   Знову на передову повернувся захисник України, учасник бойових дій, почесний гість нашої школи Дмитро Євдокимов. Не минуло року після демобілізації, як на перший поклик держави, захисник відгукнувся своєю готовністю. "Та все нормально. Мені випала велика честь, бути Захисником в очах Вашої школи і Вас, так що я зобов'язаний час від часу сюди повертатися, допоки війна" - пояснив ситуацію Дмитро Євдокимов. У Фейсбуці на сторінці Дмитра перші світлини зі сходу. Він у 10 гірсько-штурмовій бригаді. "Привіт всім, кого знаю!" - написав у повідомленні. А знає Дмитра вся наша Клубовецька школа і дуже дорожить знайомством та зустрічами із відважним юнаком, справжнім патріотом. 

   Просимо Бога берегти Дмитра та всіх захисників України. Нехай наша молитва, підтримка і добре навчання будуть подякою тим, хто захищає нас. Дякуємо Вам!

Read more...

Замітки обирали голосуванням

    Четвертокласники на уроці української мови вчилися писати замітки до газети. Коли школярі впоралися із завданням, то по черзі зачитували свої інформаційні повідомлення. Кращі замітки, які учні обирали голосуванням, вирішили розмістити у нашій шкільній газеті. На думку учнівського колективу кращими були замітки Лялик Ірини "Відкриття спортивного майданчика" та Савки Вікторії "Похід у музей". Переможниці самі набирали свої замітки у текстовому редакторі Word. А ми радо розміщуємо їх, підтримуємо такий експеримент і запрошуємо до творчості всіх школярів.

Read more...

Вереснева редакційна планерка

    Юні творці учнівської газети "Шкільна правда" та шкільного сайту зійшлися на вересневу редакційну планерку, на яку, як завше, запросили директора школи Володимира Ярославовича Пронюка. Володимир Ярославович проаналізував роботу редакційної команди, відмітив найактивніших дописувачів,  вдалі рубрики, вніс ряд цікавих пропозицій та побажань. Закцентував увагу на головних подіях жовтня, які варто широко представити: Свято вчителя, 110 річницю нашої церкви, 76-річницю УПА, похід до клубовецької криївки, спомини очевидців тих подій, а також завершення Турніру з міні-футболу на Кубок голови Тисменицької районної ради.

Read more...

Киплячі футбольні вісті

    Вересневі вихідні 24 і 25 вересня були насичені футбольними емоціями - проходили Турнір Тисменицької районної ради з міні-футболу серед шкільних команд та V тур Чемпіонату Тисменицького району з футболу серед юнацьких та дорослих команд. Наша школа та село були активно задіяні у цих футбольних змаганнях. Наші школярі  Штогрин Олег, Пронюк Євген, Турик Ігор а також школярі, які входять до складу юнацької футбольної команди ФК "Клубівці": Шешурак Любомир, Лялик Олег, Самборський Ігор, Данилюк Назар, Шелемей Богдан представляли нашу школу на Турнірі.

Read more...

Щоб знати - треба питати

   Як ви вже знаєте у нашому селі розпочалося спорудження спортивної зали. Ми пильно стежили за тим, як зводилися високі каркаси. І, звичайно, нам нетерпиться знати, що буде далі? Ми учениці 7 класу Турик Марія-Анна і Шешурак Богданна вирішили поцікавитися у голови сільської ради Богдана Івановича Рекетчука. Хочемо знати, яким буде спортзал, чим буде облаштований і коли ми зможемо займатися спортом у новому приміщенні. А ще що нового буде у Клубівцях. За пероід головування Богдана Івановича село осучаснилося, змінилися дороги, багато зроблено для дозвілля дітей.

Read more...

Вітаємо ювілярку Ольгу Братик

   Вітаємо з квітучим ювілеєм ОЛЬГУ БРАТИК - чарівну, талановита клубівчанку, випускницю Клубовецької школи, артистку, яка підкорює своїм потужним сопрано столичні сцени та сцени закордоння, викладачку співу Киїівської музичної ДШ, яка щиро любить своє колискове село і обдаровує своєю увагою. Сільська громада, влада села та весь шкільний колектив вітає дорогу ювілярку з побажаннями миру, добра, особистого щастя, творчого лету, невичерпної енергїї та натхнення, зустрічей у рідних Клубівцях.

Read more...

Тиждень дошкілля

   З 23 по 27 вересня у дошкільній групі «Сонечко» проходив тиждень дошкілля. Це свято започаткували на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року №629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти». Мета святкування Дня дошкілля: підкреслити цінність і важливість дошкільного віку у формуванні особистості, привернути увагу до дошкільної ланки в системі освіти, презентувати творчий потенціал вихователів, підвищити психолого-педагогічний рівень батьків.

Read more...

Мова - це найбільше надбання та щастя народу

   У нашій школі проводиться експрес-опитування "Рідна мова колискова". Ми пропонуємо різним людям відповісти на одне і теж саме питання: "Що для Вас особисто означає берегти рідну мову?" Пропонуємо познайомитися з опитуванням, яке провела учениця 7 класу Турик Марія-Анна.

Респондент Михайлишин Йосип Петрович. 1944 р.н.
- Я дуже люблю рідну українську мову і вважаю, що її необхідно плекати і берегти. Наша мова має давні корені і самобутню історію. Вона дуже співуча й милозвучна. Я вважаю, що це найбільше надбання і щастя для нашого народу. Кожній людині необхідно  вивчати рідну мову і пишатися нею.

Read more...

Стартував турнір на Кубок районної ради з міні-футболу

   24 вересня 2016 року ознаменувався хорошою сонячною погодою і початком масштабного спортивного проекту – Турніру з міні-футболу серед школярів району на Кубок голови Тисменицької районної ради. Команди 31 загальноосвітнього навчального закладу Тисмениччини зібралися на церемонію урочистого відкриття Турніру, що відбулася на стадіоні міста  Тисмениці. 
Read more...

Вітаємо Надію Богданівну з чарівним ювілеєм

Вся шкільна родина Клубовецької загальноосвітньої школи і-ІІІ ступенів

вітає з чарівним ювілем вчительку української мови та літератури,

класного керівника сьомого класу

Надію Богданівну Самборську.

Бажаємо вчительці, дружині, мамі і просто чарівній жінці - радості від життя, задоволення від праці, втіхи родинної, життєвої наснаги та яскравих почуттів.

Хай Господь благословляє і обдаровує на Многії Літа!

Read more...

У талановитих руках усе розцвітає

    Матеріалознавство - наука, яка заставляє не просто почути, а відчути різноманітність матеріалів на дотик. Тоді й складаються основні асоціативні характеристики про нього. Відчути це дозволяє на уроках трудового навчання вчитель Ярослав Михайлович Полетка. Підійшло до завершення чергове завдання - виготовлення коробочки для дрібничок не з будь-чого, а з листового металу. "Спочатку ми креслили ескіз виробу, згодом за допомогою інструментів переносили зображення на лист металу, - розповідають учні шостого класу. - Вчитель вчить дотримуватися правил безпеки поводження з різними інструментами. Не забуваючи кожного разу нагадати про них".

Read more...

Юні патріоти Тисмениччини представляли Прикарпаття на Всеукраїнському патріотично-військовому зльоті

   З 07 по 16 вересня 2016 року на базі Центрального табору туристського активу учнів України (с. Осій Іршавського району Закарпатської області) проходив збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Школа джур козацьких. Двоє наших школярів Оксана Овчарчин з 10 класу та Денис Триндяк з 9 класу ввійгшли в склад районної команди джурівців, яка предсталяла Прикарпаття на Всеукраїнському патріотично-військовому зльоті. Гурток «Джура» Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості - шестеро школярів та їх керівник методист районного методичного кабінету відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації В. Римчук з гідністю виконали поставлені перед ними завдання.

Read more...

Рідна мова колискова

   У нашій школі стартувало експрес-опитування "Рідна мова колискова". Гуртківці - любителі рідної мови - вирушили із запитанням до людей різного віку, різних професій, соціального статусу. Запитання звучить так: "Що для Вас особисто означає берегти рідну мову?" Школярі вже отримали перші відповіді, вони дуже глибокі, змістовні, у дорослих людей вони вже вивірені життям.  Радо ділимося з вами і запрошуємо кожного відповісти на це запитання та задуматися: як я бережу рідну мову колискову". 

Read more...

Моя вулиця Шевченка

   Привіт! Я, Павлюк Тетяна. Я живу на вулиці Шевченка. Обабіч вулиці розкинулись гарно доглянуті будинки, городи, фруктові сади. На моїй вулиці живуть працьовиті люди. Часто на вулиці можна побачити перехожих, велосипедистів та проїжджають машини. Вулиця простора, асфальтована. А носить вона ім'я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Кожна вулиця має свою історію. Вулиця Шевченка одна з найдовших і головних вулиць села Клубівці. Вона пролягає від Могили борців за волю України до нашої церкви Святої Покрови Божої Матері.

Read more...

Святкові аплікації

  Фото-рейд до другого і третього класів

   Другокласниці Елізавета Шкромида, Анастасія Пронюк та Наталія Бруц розповіли, які чудові аплікації вони виготовляли сьогодні на уроці трудового навчання. Аплікація називається "Букет" і виконана вона із природнього матеріалу. А сьогодні велике християнське свято - Різдво Пресвятої Богородиці. Юні школярки вклали святковий настрій у свої роботи. Небесна Покровителька їм допомага та надихала.

Read more...

В центрі уваги - футбол

   В центрі уваги - футбол. У вівторок 20 вересня на нашому спортивному майданчику  знову зустрілися у товариському матчі футбольні команди Вільшанецької та Клубовецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Нашу команду представляли: Шелемей Богдан, Данилюк Назарій, Лялик Олег, Шешурак Любомир з 9 класу, Самборський Ігор з 8 класу та Пронюк Євген з 7 класу.

Read more...

Декілька порад випускникам

   Декілька цінних порад дав старшокласникам Клубовецької школи випускник, а нині студент четвертого курсу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, фізико-технічного факультету Старчук Юрій Юрійович. Юрій закінчив нашу школу із Золотою медаллю і поступив на державну форму навчання. У вузі теж зарекомендував себе добре, має гарні успіхи в навчанні. Старшокласникам радить вже визначитися із вибором навчального вузу та факультету. Це зорієнтує і націлить  їх на підготовку до необхідних предметів для ЗНО: математику чи хімію, чи історію. 

 

Read more...

Перемога на новенькому полі

   18 вересня на оновленому сучасному стадіоні села Чорнолізці пройшли ігри IV туру Чемпіонату Тисменицького району з футболу. У футбольному поєдинку зустрічалися команди ФК "Козацький острів" села Чорнолізці та ФК "Клубівці". Обидві наші команди (юнаки та дорослі) здобули перемогу. Юнаки виграли з разунком 2:1, голи забили Кучар Роман та Павлюк Назарій, у дорослій команді переможний гол забив Фуштей Андрій. В турнірній таблиці (юнаки) ФК "Клубівці" посідає на третю позицію. Попереду відповідальні ігри.

Read more...

Яскравіють перші вироби гуртківців

   Натхненні ще теплими осінніми днями гуртківці творять барвисті композиції. Відпочилі вони швидко взялися за роботу і один перед одним поспішали виготовяти паперові квіти. На шкільній дошці вже заяскравіли перші вироби гуртківців. Діти вже встигли створити частину декору для шкільної сцени. Після літніх канікул вона скоро оживе і знову збиратиме глядачів. Всі, хто ще не встиг приєднатися до гуртка можуть це зробити. Гурток триває у четвер та п'ятницю після уроків.

Read more...

Моя Батьківщина – Україна

   Перший урок у другому класі мав назву "Моя Батьківщина – Україна". Наша вчителька Світлана Василівна привітала всіх із святом Знань. Вчителька сказала, що зерна науки зростуть у наших душах урожаєм мудрості. Знання потрібні для будівництва та розквіту нашої держави. Світлана Василівна розказувала нам, що серце кожної людини за розміром, як кулачок, коли їх скласти разом, то вийде одне велике  серце, а всередині карта України. Кожна дитина підходила до дошки і вішала  серце з кольорового паперу на карту.

Read more...

Її псевдо - Наталія

  Моя бабуся боролася за волю і незалежність України

   Моя прабабуся Ленінська (Морська) Ганна Миколаївна народилася 1929 року в селі Палагичі Тлумацького району в сім’ї селянина. Коли їй виповнилося три  роки, помирає мати. Батько одружується з Морською Михайлиною Андріївною. Через два роки, коли прабабусі боло 5 років, батька Миколу забирають в тюрму на 5 років за те, що він був свідком Єгови.Згадує бабуся Ганна свою молодість. Кожну неділю після Служби Божої хлопці і дівчата поспішали у будинок читальні, де відбувався концерт або показували якусь виставу. 1946 року вступила в ОУН.  Працювала під пседом «Наталія».

Read more...

Перше засідання методичного об'єднання

    Вже йде країною новий 2016-2017 навчальний рік. Шукає він стежок незвіданих до кожного з нас, змушує замислитися над тим, як вчити краще і цікавіше.

   Ніхто не має сумніву в тому, що доля вчительська нелегка, але наша праця – мистецтво. і от поділитися своїм мистецтвом зібралися вчителі початкових класів на своє чергово методичне об’єднання. на якому підвели підсумок за свою роботу і досягнення діток за минулий навчальний рік, а також запланували на новий навчальний рік.   

Read more...

Фоторепортаж із спортивного майданчика

   Сьогодні на перервах у школі не знайдеш жодного учня. Всі школярі на спортивному майданчику. Учора завершено етап з встановлення атлетичних тренажерів, залишилися роботи з впорядкування площадки. Школярів просто ваблять ці спортивні велети. Такого учні ще не бачили, такого не було у нашому селі! Усі активно освоюють спортивне устаткування, старшокласники консультують і демонструють свої сили.

Read more...

Перший урок у нашому класі

    Закінчилось тепле літо. Перший дзвоник зібрав дітей на урочисту лінійку. Директор та гості свята привітали нас з початком навчального року. Отець Петро відправив для дітей молебень та покропив свяченою водою, поблагословивши на щасливий навчальний 2016-2017 рік. Потім всі вчителі зі своїми учнями порозходилися по класах, щоб провести перший урок. Наша класна керівничка Надія Богданівна провела з нами перший урок на тему: "Від проголошення Незалежності до нової України". Для нас цей урок був дуже цікавим. Вчителька говорила про Україну, а ще з нагоди ювілейного року від дня народження ми багато говорили про Івана Франка.

Read more...

Юнаки привезли перемогу

    У неділю 11 вересня пройшли футбольні матчі ІV туру Чемпіонату Тисменицького району з футболу між командами ФК "Клубівці"  та ФК "Бистриця" Ст. Лисець юнаки та дорослі. Ігри проходили на виїзді, у Старому Лисці. Обидві наші команди грали добре. Доросла команда ФК "Клубівці" зіграла в нічию 2:2.  Юнацька команда села Клубівці додому привезла перемогу - 2:1. Голи забили: Антошкiв Олег та Павлюк Назарій.    Ігри V туру Тисменицького району з футболу проходитимуть у неділю 18 вересня.

Read more...

Без пісні себе не уявляю

   У моїй родині по маминій лінії співають всі. Моя бабуся Марцінко (дівоче прізвище Касюк) Марія Михайлівна, 1961 року народження. У бабусі є три сестри Галина, Ірина, які проживають у Клубівцях та Ярослава у Києві. Всі вони дуже гарно співають. Тітки Галина, Ірина та моя бабуся Марія співають у церковному хорі, вони учасниці сільського хору «Клубівчанка». Недавно  вони з сільським колективом співали на святі 25-річниці Незалежності України та представляли наше село у Тисмениці на районному фестивалі «Фольклорне подвір’я», виконували давні жартівливі пісні. У них дуже сильні голоси та прегарні вишиті костюми. Я розпитала бабусю Марію, хто її навчив так гарно співати, відколи вона співає. І так слово за словом вийшла гарна розмова.  

Read more...

Настрій до навчання чудовий

   А це веселе дружне товариство - четвертокласники Клубовецької загльноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованці Катерини Петрівної Турик. Сьогодні вони засвоюють урок "Усне та писемне мовлення", при такій нагоді нам вдалося гарно поспілкуватися із випускниками початкової школи. На запитання "Який у вас настрій до навчання?", школярів конкретно аргументували для чого їм потрібні знання, як вони хочуть зреалізувати свої здібності, куди поїхати, що придбати, чого досягнути. Відмінник Володимир сказав, що любить вчитися, має хороший настрій до навчання, а захоплюється малюванням.

Read more...

Он які мешканці моря!

   У третьому класі творча атмосфера - школярі ліплять мешканців моря. Це заняття їм дуже подобається, бо воно повертає їх у сонячне літо, у незабутній відпочинок на морі. Учні обирають для своїх улюбленців яскраві кольори. Рибки, медузи, восьминого, каракатиці, морський коник, риба-світлячок, акули, навіть чорний павучок приповз у їхнє яскраве товариство.

Read more...

Товариська зустріч шкільних футбольних команд

    8 вересня на нашому спортивному майданчику зустрілися у товариському матчі футбольні команди шкіл Клубівців та Вільшаниці. Ігри проходять в рамках підготовки до районного турніру, організованого Тисменицькою районною радою. Нашу школу представляли: Данилюк Назарій, Шешурак Любомир, Шелемей Богдан, Лялик Олег, Омельченко Іван з 9 класу, Самборський Ігор, Попадинець Богдан з 8 класу, Штогрин Олег та Турик Ігор Л. з 6 класу. Голкіпер - Пронюк Євген з 7 класу. Команда нашої школи продемонструвала сильну гру.

Read more...

У другому класі - англійська

   У другому класі - англійська мова. Школярі підходять до дошки, де прикріплені ілюстрації, і відповідають на запитання учительки Людмили Михайлівни. Ми тихенько підглянули, коли Анастасія Пронюк називала імена дівчаток англійською. Працьовиті, завзяті другокласники освоюють іноземну мову. І всі дуже хочуть відповідати.

Read more...

Особливості нового 2016-2017 навчального року у Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

   Стартанув новий 2016-2017 навчальний рік. Які особливості нового навчального року, характеристики, які зміни очікують, які перспективи? Власне з цими питаннями ми звернулися до директора Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимира Пронюка.

- Володимире Ярославовичу, чим вже  можна охарактеризувати новий 2016/2017 навчальний рік у Клубовецькій школі? 

- Розпочинаємо навчальний рік у такій комплектації:

- маємо 11 класів,

 - у школі 154 учні плюс 11 вихованців дошкільної групи; 

- в перший клас прибуло 18 учнів; в 10 класі - 11 учнів (із 15-ти випускників);

Read more...

Перший тиждень першокласників

  Перший тиждень освоювалися у школі першокласники. Їх вісімнадцятеро. Найперше вони похвалилися своїм гарним класом: партами, дошкою, новими меблями, а потім дружно показали пальчиком на великий телевізор, який щодня допомагає їм у навчанні. Вони горнуться до своєї першої вчительки Оксани Ярославівни Самуляк і радіють, коли приходять за ними батьки та бабусі. У класі килимок для дитяччих ігр, уроки короткі, оцінок не кладуть ще. Сьогодні у першокласників був урок трудового навчання. Вони ліпили з пластиліну овочі та фрукти. Це заняття школярикам дуже сподобалося.

Read more...

Розпочалися роботи по встановленню спортивних тренажерів

   Сьогодні на шкільній площадці запрацювала бетономішалка і клубовецькі майстри Досюк Ярослав, Карпів Ігор та Пронюк Микола розпочали будівельні роботи. Ми поцікавилися у них, що тут буде. І отримали дуже втішну відповідь.

– Зараз проводяться роботи з заливання бетону, пізніше будуть установлені атлетичні тренажери.

   Майстри будуть встановлювали кріплення для цих тренажерів. Нам вже не терпілося взнати: скільки триватимуть роботи, коли ми побачимо ці спортивні велети.

Read more...

«Як стати успішним» - 5 порад від Блаженнішого Святослава (Шевчука)

   Блаженніший Святослав (Шевчук) очолив Українську греко-католицьку церкву в 41-річному віці, будучи при цьому наймолодшим єпископом УГКЦ. Блаженніший дав кілька порад для молоді, як стати успішними людьми та не зупинятись на досягнутому.

- Усе те, що я міг зробити у своєму житті, воно є більше справою і ділом Божим, аніж моїм особистим. Я не відчуваю, що власними зусиллями чогось досягнув. Те, що я є главою Церкви, це є Божий дар, який мені Господь-Бог дав абсолютно незаслужено. Я понині не розумію, чого владики мене, наймолодшого серед них, обрали главою нашої Церкви.  Але все ж таки кілька порад, як стати успішною людиною, я би міг дати.

Read more...

Вишивка бабусі Ганни

    Українська вишивка оспівана піснями, описана віршами. А які гарні наші українські костюми. Майже на кожному шкільному святі ми одягаємо вишиті сорочки, які вишивали для нас наші матусі або бабусі. Я теж люблю вишивати, але я умію тільки бісером.  Ми ідемо з мамою у магазин, а там аж очі розбігаються від різноманітних вишивок. Є навіть готові схеми тільки бери нитки тай вишивай, ніби розмальовуємо розмальовку, тільки голкою, а не олівцями.  Одного розу прийшовши до бабусиної сестри Ганни, яка живе на Таборищах я побачила дуже-дуже багато вишивки. І так мені стало цікаво дізнатися все про вишивки, що я почала у неї розпитувати.

Read more...

Йдемо знайомитись із дошкільнятами

    У середу 7 вересня редколегія учнівської газети "Шкільна правда" завітала до наймолодших школяриків - групи дошкільної підготовки "Сонечко".  Нас зустріли дуже серйозні чоловіки. Виявляється цього року, уперше в історії нашої школи, у групі дошкільнят одні хлоп'ята. Усіх одинадцятеро. Справжня футбольна команда! Народжені вони у 2011 році. У групі два Святослава, Ігор, Максим, Денис, Валентин, Мар'ян, Владислав, Андрій, Станіслав та Дмитро. Вихователька ГДП Наталія Романівна Антошків розповіла про програму, за якою займаються п'ятилітки на початку навчання. Це: молитва, ранкова гімнастика, перше заняття, харчування в їдальні, друге заняття.

Read more...

У школи танцю Star Dance - маленьке свято

    У неділю, 4 вересня, тисменицький клуб спортивного танцю Star Dance презентував танцзал. Нове, гарне, добре пристосоване для занять хореографією приміщення на вулиці Липовій освятив священик, випробували у танці тренери школи Мар'ян Лобур та Марія Татарин, і президент клубу Star Dance Микола Старчук (клубівчанин) запросив на заняття... Нині в школі навчається 130 юних танцюристів. Але школа росте, долучаються нові тренери. Хоч заняття вже розпочалися, та до клубу приходять нові діти, аби записатися на навчання.

Read more...

Моя перша проща до Зарваниці

      Цього літа я вперше пішла на прощу до Зарваниці. Прощу організувала молодь нашого села. Понад тридцять молодих клубівчан, а серед них десятеро учнів Клубовецької школи, вирушили 26 серпня о 7,30 ранку у дорогу до відпустового місця - святої Зарваниці. Ми подолали близько 90 кілометрів пішки. Вже першого дня нам вдалося дійти до тернопільських сіл Доброводів та Ковалівки, де ми по групах розприділилися на нічліг. Дорогою ми молилися вервицю, спілкувалися, жартували. Кожен мав своє намірення, за ким йшов до Зарваницької Матері Божої.

Read more...

Приборкали "Ураган"

    У неділю 4 вересня на стадіоні "Маяк" пройшли футбольні матчі ІІІ туру Чемпіонату Тисменицького району з футболу між командами ФК "Клубівці"  та ФК "Ураган" с. Черніїв юнаки та дорослі. Гарно зіграли обидві наші команди. Юнацька команда села Клубівці здобула впевнену і переконливу перемогу - 5:1. Голи забили: три  - Антошкiв Олег, один гол - Жирун Андрій і ще один - Берладин Богдан. Дорослі команди зіграли з рахунком 3:2, на один гол відірвалися футболісти ФК "Клубівці", приборкали "Ураган" та подарували глядачам радість перемоги.

Read more...

Незабутнє літо

Літо - це пора, коли всім учням і вчителям пора відпочивати. Усі роз'їжджаються на море, в гори, а дехто організовує свій відпочинок вдома: ходить в ліс, на річку чи озеро. А я цього року відпочивала на Закарпатті. По дорозі ми роздивлялися краєвиди горів, зупинялися біля гірського джерела, милувалися природою. Коли приїхали, побачили високі і густі ліси, земля у них була коричневого кольору. Було дуже цікаво. Гірське повітря дуже чисте, ми багато мандрували. Тиждень відпочинку у горах проймав дуже швидко.

Read more...

Розпочався новий 2016-2017 навчальний рік

   1 вересня - це свято знань. Цього дня всі спішать до школи на урочисту лінійку. Учні розказують вірші, співають пісні  про школу, про уроки, навчання, бо починається новий навчальний рік. Для першокласників цей день надзвичайний, бо вони вперше переступають поріг рідної школи. Цього року маємо 18 першокласників, їхня вчителька Самуляк Оксана Ярославівна. До учнів та батьків з привітаннями зверталися: директор школи Володимир Пронюк, отець Петро, керуючий справами виконавчого апарату Тисменицької районної ради Юрій Проценко, головний спеціаліст відділу освіти Бойко Надія, голова села Богдан Рекетчук.

Read more...

Щоденник клубовецького футболу: літо 2016-го

    Футбольне літо у Клубівцях було досить насиченим та цікавим. Після завершення (весняного) Чемпіонату Тисменицького району з футболу (фінальні ігри 28 червня 2016 року) розпочався місяць інтенсивного тренування. Наприкінці липня проведено товариську зустріч з ФК "Вільшаниця", а 17 серпня - з командою села Микитинці (ФК "Січ"). А вже 21 серпня стартував новий (осінній) Чемпіонат Тисменицького райлону з футболу, позаду два тури. Третій важливий тур проходитиме у неділю 4 вересня 2016 року, на стадіоні "Маяк" наша команда зустрінеться з ФК "Ураган" с. Черніїв.

Read more...

Клубівці святкували 25 річницю незалежності України

    В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Однією з таких подій України є здобуття незалежності 24 серпня 1991 року. Упродовж багатьох століть наша держава очікувала на своє визнання, тому ідея всеукраїнської єдності ніколи не полишала наш народ. Україна має величну історію, її минуле, овіяне славою, здобуте кров'ю і потом наших дідів. Ми народились на цих безмежних просторах, і нам надзвичайно дорога ця земля. Немає в світі нічого кращого за рідний край. Клубівці мають славну історію і добру пам'ять. Перша згадка про село задокументована в 1520 році. Протягом історії село не раз зазнавало лиха, але воно вціліло і активно розвивається. Зокрема й про це йшлося у привітальному слові голови Клубівців Богдана Рекетчука, яке він виголосив після виконання усією громадою Гімну України.

Read more...

Висока оцінка керівнику школи

   Обласну премію Івана Косика отримав директор Клубовецької загальноосвітньої школи Володимир Ярославович Пронюк. Праця керівника помічена і високо оцінена. А це означає Клубівці виплекали молодого, амбітного, цілеспрямованого діяча в царині освіти. Нагородження та вручення обласної премії Івана Миколайовича Косика відбувалося в Івано-Франківській обласній філармонії. Кожного року обираються чотири діячі в галузі освіти і їх урочисто нагороджують медаллю, грамотою на грошовою винагородою.

Read more...

Фольклорне подвір’я Тисмениччини

  Розмаїття смачних страв та напоїв, троїсті музики, пісні, танці, побут та традиції того чи іншого населеного пункту Тисменицького району – усе це було представлено на «Фольклорному подвір’ї Тисмениччини» 24 серпня. Яскраве мистецьке дійство відбулося в рамках відзначення у районі 25-ї річниці незалежності України. Організатори заходу відділ культури Тисменицької районної державної адміністрації за підтримки районної та місцевої влади. Клубівчани гостинно запрошували на клубовецьке подвір'я і обдаровували гостей жартівлими піснями та смачними стравами.

Read more...

Нагорода нашому герою

   З нагоди 25-річниці Незалежності України відзнакою "За бойову звитягу" нагороджений захисник України, учасник бойових дій в АТО Дмитро Євдокимов, з яким наша школа тримає тісні, дружні стосунки. Дмитро - почесний гість Клубовецької школи. Нагородження відбувалося 23 серпня в урочистому залі народного дому "Просвіта" міста Тисмениці. Нагороду відважному українському солдату вручали керівники Тисменицького району голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Роман Крутий 

Read more...

Моя Україна прекрасна і незалежна

   23 серпня у Народному домі м. Тисмениця проведено урочисті збори з нагоди 25-ої річниці Незалежності України. Голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Роман Крутий виступили з привітальними словами з нагоди 25-ої річниці Незалежності України. Висловили впевненість у тому, що наша держава, безумовно, здолає агресію та усі негаразди і стане на шлях стрімкого розвитку.

Read more...

Прикарпатських освітян відзначили премією імені Івана Косика

   На Прикарпатті відбувається обласна серпнева науково-практична конференція педагогічних працівників.

 22 серпня, у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії освітяни зустрілися з заступником міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм.    Конференція розпочалась із покладання квітів до пам’ятника  Івану Франку та вручення премії імені Івана Косика. Її вручили заступнику директора департаменту освіти й науки Наталі Микулі, директору Яблунівської школи-інтернат Фіцич Наталії  Юрівні, директору Клубовецької школи Тисменицької райради Пронюку  Володимиру Ярославовичу.

Read more...

Інтерв'ю з завклубом, артистом Романом Середюком

   Клубовецьке село пишається своїми тапантами. Яскравим спалахом для села став чоловічий квартет "ТОРІ". Наша редколегія завітала до керівника молодіжного гурту, ззавідуючого сільським клубом клубівчанина Романа Середюка. У короткому інтерв'ю артист поділився з нами новими проектами та задумами, розповів про  талановиту молодь села, історію творення квартету "ТОРІ", репертуар та цікаві виступи. Ми, школярі, добре знайомі з ансамблем, вони беруть участь у всіх шкільних заходах. Юнаки пропагують рідну пісню, у репертуарі багато патріотичних, повстанських пісень, беруться за серйозні проекти, мюзікли. Незабутні враження залишило їхнє виконання реквієму " Пливе кача...", "Там де тополя" та інші. Нас зацікавило, хто привив їм любов до пісні, відколи присвятили себе солов'їному ремеслу?

Read more...

"Чорний Ліс" гартує патріотів

    Команда клубовецьких соколів гартувала витримку та героїзм упродовж 9-х днів на базі «Патріот»  (с. Козина Тисменицького району) в рамках Обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний Ліс – 2016», у якій взяли участь 15 команд з міст і районів Прикарпаття. «Соколи» Тисменицького районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівники – методист районного методичного кабінету Василь Римчук і головний спеціаліст відділу освіти Андрій Татарин) предсталяли Тисмениччину. Основною метою програми «Чорний ліс» є військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту. На це спрямовані три складові програми – науково-теоретична, пізнавально-практична і творчо-відпочинкова.

Read more...

У рідній школі через 20 років

   У неділю 10 липня у стінах рідної Клубовецької школи зустрілися випускники 1996 року випуску. Свою зустріч розпочали Подячною Літургією у церкві Святої Покрови Божої Матері. Вклонили молитву біля могил трьох спочилих однокласників. А далі попростували до школи, де їх вже чекав колишній директор Клубовецької школи Йосип Дмитрович Карпів. До споминів долучився вчитель трудового навчання Ярослав Михайлович Полетка. 20 років багато перемінили, але сьогодні випускники повернулися у своє дитинство. Веселі, кумедні, як діти, вони пригадували усілякі трафунки із шкільного життя.

Read more...

Бог помагає - церква зростає

   Як журавель тягне до неба свої мужні крила хрест на місці спорудження нової церкви у селі Клубівці. Встановлення хреста та освячення наріжного каменя відбулося 14 грудня 2014 року. Відтоді проведено ряд важливих робіт першого плану - встановлення та укріплення основи храму - добротного фундаменту. На сьогоднішній день завершено укладання бетонних блоків.

Read more...

Свято духовної пісні

   На Різдво Івана Христителя 7 липня в урочищі «Вишнивець», що знаходиться між селищем Єзупіль та селом Сілець відбулося районне свято духовної пісні «Духова криниця». Традиційно у цьому заході взяли участь творчі колективи та солісти з Тисменицького району. Серед них чоловічий ансамбль "ТОРІ" села Клубівці. керівник - завклубом Роман Середюк. Духова Криниця — святе місце в урочищі Вишновець, між селом Сілець та селищем Єзупіль Тисменицького району Івано-Франківської обл. Чудотворне джерело, вода з якого зцілює людей. Відоме з XIII століття. Розташоване при потоці Єзупільський (притока Бистриці), на північ від села Сілець. 

Read more...

Новий сайт районної ради

   30 червня на четвертій сесії Тисменицької районної ради презентували новий сайт райради http://tsmrada.if.ua, Інформація, якою наповнюється сайт, подається трьома мовами: українською, польською, англійською. Раніше був спільний сайт Тисменицької РДА та райради. Зараз знайдено можливість подавати ширше новини району. Новий сайт наповнюється і вже містить багато корисної інформації, зокрема про четверту сесію Тисменицької районної ради. Запрошуємо вас відвідати новий веб-сайт і стати активним учасником життя району.

Read more...

Найбільша святість полягає у щоденному виконанні “дрібних обов’язків”

Найбільша святість полягає в щоденному виконанні “дрібних обов’язків”.

Навернення є справою однієї хвилини. Освячення – справою всього життя. 

Будь витривалим у молитві. Навіть тоді, коли твої зусилля видаються тобі даремними.  Молитва завжди плідна.

Церковна молитва співана, бо самої мови не вистачало б для молитви.

Без поспіху. Думай, що ти говориш і до кого. Бо цей потік слів без застанови – то пустий шум, стук по бляшанці. Більше того, пригадую слова святої Терези про те, що хоч би як довго ти рухав губами, я не вважаю це за молитву.

Read more...

Наше талановите майбутнє

   Талановита молодь села Клубівці завоювала призові місця на районному молодіжному фестивалі-конкурсі української сучасної пісні «Майбутнє України», присвяченому Дню молоді, який проходив 26 червня у селі Милування Тисменицького району. Фестиваль-конкурс охопив три вікові категорії: молодшу (6-12 років), середню (13-17)  та старшу (18-30). З приємністю повідомляємо, що у середній віковій категорії призове ІІІ місце здобула  Овчарчин Оксана. У старшій віковій категорії переможцями стали:  ІІ місце – Негела Христина,  ІІІ місце – Іван Палагіцький.

Read more...

Футбольні баталії

     В рамках святкування 20-річниці Конституції України у вівторок 28 червня відбулися фінальні ігри Чемпіонату Тисменицького району з футболу між комадами ФК "Бистриця" Ст. Лисець та ФК "Клубівці" (юнаки). Це мачт-відповідь, який проходив на виїзді  в селі Старий Лисець, поєдинок за третє місце. У напруженій боротьбі перемогу здобула клубовецька команда. Результат мачку ФК" Бистриця" Ст. Лисець - ФК "Клубівці" - 3:4. Голи забили: Антошків Олег - 2 голи, Баб'як Павло - 1 гол, автогол - 1. 

Read more...

З Днем Конституції України

 З Днем Конституції України! 

   Двадцять років Україна живе за Конституцією, яка утвердила шлях незалежного розвитку нашої держави.  Основний Закон визнає абсолютну цінність людини, її життя, здоров’я, честь і гідність, демократичні й правові принципи, які об’єднують суспільство, піднімають його на вищий рівень розвитку, забезпечують стабільність і процвітання громадян України. 

  В день свята щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, натхненної праці, сильних знань та успіхів для зміцнення нашої держави!  

   День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початком становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни.

Read more...

Вісті за червень 2016 року

 

 

 

 

 

 

 

Read more...

Ми були сильні, боролися до кінця

   У десятому турі Чемпіонату Тисменицького району з футболу групи Б  19 червня на Зелені свята зустрілися команди ФК "Клубівці" та ФК "Козацький острів" Чорнолізці. Ігри проходили на місцевому стадіоні "Маяк". Боротьба була дуже напруженою. Молодіжні команди зіграли з рахунком 1:2, гол забив Антошків Олег. Дорослі команди завершили гру з рахунком 6:4. За даними статистики кращим бомбардиром Тисменицького району у групі Б (юнаки) є Олег Антошків. У суботу 26 червня в боротьбі за третє місце, зустрінуться ФК "Клубiвцi"- ФК "Бистриця" Ст. Лисець.

Read more...

Пізнаємо рідний край

   У п'ятницю 17 червня  на екскурсію до Галича вирушили вихованці Марії Василівни Павлів. Туристичну команду склали як другокласники, так і школярі 1-7 класів Клубовецької школи та  їхні батьки. Дорога до Галича недалека, за годину мандрівники опинилися у давньому Галичі. Давній Галич - столиця Галицького, а пізніше Галицько-Волинського князівства. Тут збереглися багато історичних та культурних пам'яток ХІ-ХVІІ століть. Цікаве історичне та пізнавальне місто, районний центр Івано-Франківської області. Екскурсія включала відвідування музею життя та побуту "Даній Галич", храмів, історичних пам'яток, також зоопарк (реабілітаціний центр для лісових звірів).

Read more...

Проща до Страдчу

 Керівники навчальних закладів Тисменицького району побували  на Страдецькій горі, що на Яворівщині Львівської області.  Страдч відомий древньою печерною лаврою, чудотворними іконами Матері Божої, Хресною дорогою, місцем поховання одразу двох новопроголошених блаженних мучеників: священномученика Миколи Конрада та блаженного мученика Володимира Прийму. Папа Пій ХІ надав їй статусу Єрусалимської (з єрусалимськими відпустами). Під час свого історичного візиту в Україну Святіший Отець Іван Павло ІІ проголосив о. Миколу Конрада і дяка Володимира Прийму блаженними мучениками Христової Церкви.

Read more...

Прохання виконано!

Сюприз від Олесі Овчар 

Що це там за дивовижа?

Шум і галас вже півдня!

Та це ж мій котяра Рижик

       Із Мурком в дворі ганя.

Read more...

Десять днів щастя

    Десять днів щастя - так називають літній мовний табір школярі Клубовецької школи. Десять - див і десять захопливих несподіванок. Кожен день - то відкриття себе і навколишшя. Таку насичену програму підготували для вихованців директор пришкільного літнього табору Татарин Світлана Василівна та команда вихователів. Творчо, натхненного і просто талановито спрацювали вчителі англійської мови Сенко Людмила Михайлівна та Ткаченко Віктор Васильович. В легкій, ігровій, веселій формі та атмосфері вони відкривали красу іноземної мови, збагачуючи світ своїх допитливих вихованців. 

   Усі десять кроків, десять сходинок табірного життя відтворили школярі десятого дня -  FINAL PARTY DAY - в день закриття літнього мовного табору. 

Read more...

У рідний клас через 10 років

   У рідний клас через десять років зійшлися випускники Клубовецької загальноосвітньої школи 2006 року випуску. Їм є про що розповісти: здобули освіту, визначилися з професіями, хто вже створив сім'ю, заряснів діточками, інші - реалізуються. Молоді, красиві, перспективні всілися сьогодні за школярські парти і чулися малими дітьми біля першої вчительки Марії Василівни Павлів та класного керівника Надії Михайлівни Бойко.

Read more...

Блискуча перемога юніорів

   Дев’ятий тур Чемпіонату Тисменицького району з футболу групи Б  юнацька команда ФК «Клубівці» завершила блискуче. Матчі проходили в неділю 12 червня на виїзді, змагалися ФК «Клубiвцi» та ФК "Прикарпаття""Підлужжя. Результат матчу приголомшує - 11:0. Зреалізували себе бомбардири нашої юнацької команди. Голи забили: Антошкiв Олег – 1 гол; Пронюк Богдан – 2 голи; Данилюк Назарій – 2 голи; Берладин Андрій – 1 гол; Жирун Андрій – 2 голи;  Кучар Роман – 1 гол та два автоголи.

Read more...

Всеукраїнські змагання з танцювального мистецтва Summer Groove Fest - 2016

   Сьогодні 12 червня у місті Івано-Франківську в приміщенні Platinum Concert Holl відбувалися грандіозні Всеукраїнські змагання з танцювального мистецтва Summer Groove Fest - 2016. Організатором такого свята танцю став Старчук Микола Володимирович - президент ГО КСТ "Старденс" м. Тисмениця. Конкурс організований за найвищими стандартами, сучасний підхід до створення відповідної атмосфери значно підсилює прагнення дітей та їх наставників до перемоги. Серед танцівників часто зустрічаються і учні Клубовецької школи! У першому етапі змагань всі наші учні отримали дипломи та Медалі за хорошу підготовку і старання.

Read more...

Справжня літорадість

Зустріч з прикарпатською поетесою Олесею Овчар у Клубовецькій школі

При Клубовецькій школі діє мовний табір «Happy English». Кожен день у цьому таборі – неповторно-чарівний. А у п’ятницю (у INTERESTING MEETING DAY) до нашої школи завітала чарівна гостя – поетеса, яка пише сонячні вірші для дітей. Це – Олеся Овчар. Разом із нею до нашої родинної хатини завітала донечка Мартуся. Літературна зустріч була просто захоплива. Вихованці табору декламували вірші із збірки Олесі Овчар «Сонячна карусель" не тільки українською, але й англійською мовами, біографія авторки теж звучала англійською. Відбулося гарне спілкування. Навіть Віктор Васильович читав свої поетичні присвяти українською та англійською мовами.

Read more...

Наша вчителька - найкраща!

   "Наша вчителька - найкраща" - з намистинками смутку зізнаються випускники початкової школи. Сьогодні вони чуються маленькими ластів'ятами, які вперше вилетіли із гнізда без нагляду шкільної мами. Чотири роки вони спільно з Оксаною Ярославівною Самуляк пройшли дружно шкільною дорогою від першої літери до серйозного випробування - ДПА.  З маленьких несмілих дітей перетворилися на впевнених і чарівних принців та принцес. Красиві, як квіточки, дівчата, та міцні, як дубочки, хлопці, люблять, обіймають і обіцяють навідуватись до своєї вчительки.

Read more...

Літературна зустріч з поетесою Олесею Овчар

   Літо щедро обдаровувало вихованців мовного табору "Happy English". Дев'ятий день запам'ятався літературною зустріччю із прикарпатською поетесою Олесею Овчар. Зустріч відбувалася у школі і пройшла дуже гарно. Приємна, усміхнена і надзвичайно добра поетеса Олеся Овчар з донечкою презентували книжку "Сонячна карусель" з теплими дитячими віршиками. Відбулося гарне спілкування між гостею та учнями школи на двох мовах - українською та англійською, якою, до речі вільно володіє пані Олеся. Вступне слово сказала заступник директора школи Світлана Василівна Татарин, вихователь Віктор Васильович Ткаченко зачитав свої поезії на двох мовах, які присвятив цій зустрічі.

Read more...

Ми побували у стародавньому місті Галичі

   Якщо сьомий день у мовному таборі був Днем любителів англійської мови, то восьмий підготував для вихованців справжній сюрприз - мандрівоку у Давній Галич. Це був Travelling Day - День подорожей. У четвер 10 червня вихователі  літнього табору "HAPPY ENGLISH" Сенко Людмила Михайлівна, Ткаченко Віктор Васильович, Самборська Надія Богданівна та Дуридівка Віктор Андрійович повезли учнів Клубовецької школи до стародавнього міста Галича. Веселий шкільний автобус попрямував дорогою цікавих пригод.

Read more...

Творча онлайн-зустріч "Світанок почуттів"

  8 червня у Тисменицькому районі проходив обласний семінар з основних напрямків культурно-просвітницької роботи для директорів та завідувачів методичних кабінетів районних, міських Палаців, Будинків культури, Народних домів. Чоловіче вокальне тріо с. Клубівці, під керівництвом завклубом Романа Середюка, взяло участь у творчій онлайн-зустріч з заслуженим діячем мистецтв України, композитором, доцентом кафедри академічного та естрадного співу Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Володимиром Домшинським, яка мала назву «Світанок почуттів».

Read more...

Смак перемоги відчули і приз привезли!

   Море емоцій привезла наша туристична команда із триденного районного зльоту туристів-краєзнавців, що проходив на базі  спортивно-оздоровчого туристичного центру міжнародного співробітництва дітей та юнацтва у селі Рибне Тисменицького району. Учасники випробували сили, показали свій вишкіл, загартувалися командно, відпочили, намилувалися краєвидами і посмакували похідних страв, приготовлених на багатті.  Це було справжнє свято серед природи, спорту і любителів туризму.

Read more...

Казкова історія "Віддане Сонечко"

 Прийшла Весна і розбудила Природу. Прокидаються бруньки на деревах, із них незабаром народяться дитята-листочки. Оживають ніжні, голубоокі квіточки проліски. Тануть крижані ланци, які скували річки, озера та ставки. Природа розквітає і зворушує кожну людську душу своєю красою та кольоровою насиченістю. Саме тут Диво-художниця використала усю палітру фарб, втілила різноманітні ідеї. Раптом ця картина ожила, а з нею ожила планета Земля. Пташенята зранку вирушають на уроки співу, звірятка гуртом ідуть на полюваня, велетні-дерева вітаються із сусідами та розповідають дивовижні сни.

Read more...

Буденне стає в поезії неповторним

   Третя збірка поезій Йосипа Карпіва «Близьке і далеке»  (Івано-Франківськ, «СІМИК», 2016) складається з п’яти розділів, кожен з яких по-своєму наповнений любов’ю до України, до рідної мови, до наставників і друзів, до героїв, якими помітно захоплюється автор. Їхнім прикладом навчає, народна пам'ять про них є для нього джерелом творчої наснаги. Саме тому перший розділ має назву  «Полум’я пам’яті». Відомо, що полум’я є символом духовної енергії та життя. Розділ присвячено в основному українським героям, зокрема Степану Бандері, загиблим воякам УПА, майданівцям, Тарасові Шевченку. Тут Й. Карпів передає любов до України без пафосу й надмірної гіперболізації, щиро і влучно.  Вірші «Наш Бандера» і «До криївки у лісі» підтверджують необхідність щорічно відзначати патріотичні державні свята.

Read more...

The Voice of Klubivtsi

   Кожен день у мовному таборі, що діє при Клубовецькій школі, оригінальний. Цей день запам'ятався дітям проведенням музичного конкурсу "The Voice of Klubivtsi" - "Голос Клубівців".  Відразу після ранкової зарядки, учні розучили веселу англійську пісню "BINGO". Потім було створено чотири команди, які змагались між собою на краще виконання пісні. Усі присутні, діти та вчителі, отримали багато позитивних вражень та емоцій. Кожна команда виявилась яскравою та неповторною. Усі щедро аплодували і дарували дзвінкоголосе: - BRAVO! THANKS A LOT!

Read more...

Районний зліт туристів-краєзнавців у с. Рибне

   06 червня 2016 року на  базі спортивно-оздоровчого туристського центру міжнародного співробітництва дітей та юнацтва, що у селі Рибне Тисменицького району, розпочався триденний районний зліт туристів-краєзнавців. У зльоті беруть участь команди 17 загальноосвітніх навчальних закладів, серед яких команда Клубовецької школи. Вік учасників – 12-16 років. Оптимальний склад команди – 12 чоловік (10 туристів, з них не менше   двох дівчат плюс два керівники). Нашу школу представляють учні 9 класу з керівниками Павлюком Ігорем Івановичем (вчитель фізкультури) та Сидориком Володимиром Федоровичем (вчитель Захисту Вітчизни).

Read more...

Вітаємо Вас на сайті Клубовецької школи

1181398
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1486
8918
16330
1151727
62840
67225
1181398

Ваш IP: 54.160.246.95
Server Time: 2016-09-30 18:12:18
Счетчик joomla