Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Освітній портал «Педагогічна преса» » Середня освіта

Початок нового 2016-2017 навчального року

Read more...

Клубівці святкували 25 річницю незалежності України

    В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Однією з таких подій України є здобуття незалежності 24 серпня 1991 року. Упродовж багатьох століть наша держава очікувала на своє визнання, тому ідея всеукраїнської єдності ніколи не полишала наш народ. Україна має величну історію, її минуле, овіяне славою, здобуте кров'ю і потом наших дідів. Ми народились на цих безмежних просторах, і нам надзвичайно дорога ця земля. Немає в світі нічого кращого за рідний край. Клубівці мають славну історію і добру пам'ять. Перша згадка про село задокументована в 1520 році. Протягом історії село не раз зазнавало лиха, але воно вціліло і активно розвивається. Зокрема й про це йшлося у привітальному слові голови Клубівців Богдана Рекетчука, яке він виголосив після виконання усією громадою Гімну України.

Read more...

Висока оцінка керівнику школи

   Обласну премію Івана Косика отримав директор Клубовецької загальноосвітньої школи Володимир Ярославович Пронюк. Праця керівника помічена і високо оцінена. А це означає Клубівці виплекали молодого, амбітного, цілеспрямованого діяча в царині освіти. Нагородження та вручення обласної премії Івана Миколайовича Косика відбувалося в Івано-Франківській обласній філармонії. Кожного року обираються чотири діячі в галузі освіти і їх урочисто нагороджують медаллю, грамотою на грошовою винагородою.

Read more...

Фольклорне подвір’я Тисмениччини

  Розмаїття смачних страв та напоїв, троїсті музики, пісні, танці, побут та традиції того чи іншого населеного пункту Тисменицького району – усе це було представлено на «Фольклорному подвір’ї Тисмениччини» 24 серпня. Яскраве мистецьке дійство відбулося в рамках відзначення у районі 25-ї річниці незалежності України. Організатори заходу відділ культури Тисменицької районної державної адміністрації за підтримки районної та місцевої влади. Клубівчани гостинно запрошували на клубовецьке подвір'я і обдаровували гостей жартівлими піснями та смачними стравами.

Read more...

Нагорода нашому герою

   З нагоди 25-річниці Незалежності України відзнакою "За бойову звитягу" нагороджений захисник України, учасник бойових дій в АТО Дмитро Євдокимов, з яким наша школа тримає тісні, дружні стосунки. Дмитро - почесний гість Клубовецької школи. Нагородження відбувалося 23 серпня в урочистому залі народного дому "Просвіта" міста Тисмениці. Нагороду відважному українському солдату вручали керівники Тисменицького району голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Роман Крутий 

Read more...

Моя Україна прекрасна і незалежна

   23 серпня у Народному домі м. Тисмениця проведено урочисті збори з нагоди 25-ої річниці Незалежності України. Голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Роман Крутий виступили з привітальними словами з нагоди 25-ої річниці Незалежності України. Висловили впевненість у тому, що наша держава, безумовно, здолає агресію та усі негаразди і стане на шлях стрімкого розвитку.

Read more...

Прикарпатських освітян відзначили премією імені Івана Косика

   На Прикарпатті відбувається обласна серпнева науково-практична конференція педагогічних працівників.

 22 серпня, у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії освітяни зустрілися з заступником міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм.    Конференція розпочалась із покладання квітів до пам’ятника  Івану Франку та вручення премії імені Івана Косика. Її вручили заступнику директора департаменту освіти й науки Наталі Микулі, директору Яблунівської школи-інтернат Фіцич Наталії  Юрівні, директору Клубовецької школи Тисменицької райради Пронюку  Володимиру Ярославовичу.

Read more...

Інтерв'ю з завклубом, артистом Романом Середюком

   Клубовецьке село пишається своїми тапантами. Яскравим спалахом для села став чоловічий квартет "ТОРІ". Наша редколегія завітала до керівника молодіжного гурту, ззавідуючого сільським клубом клубівчанина Романа Середюка. У короткому інтерв'ю артист поділився з нами новими проектами та задумами, розповів про  талановиту молодь села, історію творення квартету "ТОРІ", репертуар та цікаві виступи. Ми, школярі, добре знайомі з ансамблем, вони беруть участь у всіх шкільних заходах. Юнаки пропагують рідну пісню, у репертуарі багато патріотичних, повстанських пісень, беруться за серйозні проекти, мюзікли. Незабутні враження залишило їхнє виконання реквієму " Пливе кача...", "Там де тополя" та інші. Нас зацікавило, хто привив їм любов до пісні, відколи присвятили себе солов'їному ремеслу?

Read more...

"Чорний Ліс" гартує патріотів

    Команда клубовецьких соколів гартувала витримку та героїзм упродовж 9-х днів на базі «Патріот»  (с. Козина Тисменицького району) в рамках Обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний Ліс – 2016», у якій взяли участь 15 команд з міст і районів Прикарпаття. «Соколи» Тисменицького районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівники – методист районного методичного кабінету Василь Римчук і головний спеціаліст відділу освіти Андрій Татарин) предсталяли Тисмениччину. Основною метою програми «Чорний ліс» є військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту. На це спрямовані три складові програми – науково-теоретична, пізнавально-практична і творчо-відпочинкова.

Read more...

У рідній школі через 20 років

   У неділю 10 липня у стінах рідної Клубовецької школи зустрілися випускники 1996 року випуску. Свою зустріч розпочали Подячною Літургією у церкві Святої Покрови Божої Матері. Вклонили молитву біля могил трьох спочилих однокласників. А далі попростували до школи, де їх вже чекав колишній директор Клубовецької школи Йосип Дмитрович Карпів. До споминів долучився вчитель трудового навчання Ярослав Михайлович Полетка. 20 років багато перемінили, але сьогодні випускники повернулися у своє дитинство. Веселі, кумедні, як діти, вони пригадували усілякі трафунки із шкільного життя.

Read more...

Бог помагає - церква зростає

   Як журавель тягне до неба свої мужні крила хрест на місці спорудження нової церкви у селі Клубівці. Встановлення хреста та освячення наріжного каменя відбулося 14 грудня 2014 року. Відтоді проведено ряд важливих робіт першого плану - встановлення та укріплення основи храму - добротного фундаменту. На сьогоднішній день завершено укладання бетонних блоків.

Read more...

Свято духовної пісні

   На Різдво Івана Христителя 7 липня в урочищі «Вишнивець», що знаходиться між селищем Єзупіль та селом Сілець відбулося районне свято духовної пісні «Духова криниця». Традиційно у цьому заході взяли участь творчі колективи та солісти з Тисменицького району. Серед них чоловічий ансамбль "ТОРІ" села Клубівці. керівник - завклубом Роман Середюк. Духова Криниця — святе місце в урочищі Вишновець, між селом Сілець та селищем Єзупіль Тисменицького району Івано-Франківської обл. Чудотворне джерело, вода з якого зцілює людей. Відоме з XIII століття. Розташоване при потоці Єзупільський (притока Бистриці), на північ від села Сілець. 

Read more...

Новий сайт районної ради

   30 червня на четвертій сесії Тисменицької районної ради презентували новий сайт райради http://tsmrada.if.ua, Інформація, якою наповнюється сайт, подається трьома мовами: українською, польською, англійською. Раніше був спільний сайт Тисменицької РДА та райради. Зараз знайдено можливість подавати ширше новини району. Новий сайт наповнюється і вже містить багато корисної інформації, зокрема про четверту сесію Тисменицької районної ради. Запрошуємо вас відвідати новий веб-сайт і стати активним учасником життя району.

Read more...

Найбільша святість полягає у щоденному виконанні “дрібних обов’язків”

Найбільша святість полягає в щоденному виконанні “дрібних обов’язків”.

Навернення є справою однієї хвилини. Освячення – справою всього життя. 

Будь витривалим у молитві. Навіть тоді, коли твої зусилля видаються тобі даремними.  Молитва завжди плідна.

Церковна молитва співана, бо самої мови не вистачало б для молитви.

Без поспіху. Думай, що ти говориш і до кого. Бо цей потік слів без застанови – то пустий шум, стук по бляшанці. Більше того, пригадую слова святої Терези про те, що хоч би як довго ти рухав губами, я не вважаю це за молитву.

Read more...

Наше талановите майбутнє

   Талановита молодь села Клубівці завоювала призові місця на районному молодіжному фестивалі-конкурсі української сучасної пісні «Майбутнє України», присвяченому Дню молоді, який проходив 26 червня у селі Милування Тисменицького району. Фестиваль-конкурс охопив три вікові категорії: молодшу (6-12 років), середню (13-17)  та старшу (18-30). З приємністю повідомляємо, що у середній віковій категорії призове ІІІ місце здобула  Овчарчин Оксана. У старшій віковій категорії переможцями стали:  ІІ місце – Негела Христина,  ІІІ місце – Іван Палагіцький.

Read more...

Футбольні баталії

     В рамках святкування 20-річниці Конституції України у вівторок 28 червня відбулися фінальні ігри Чемпіонату Тисменицького району з футболу між комадами ФК "Бистриця" Ст. Лисець та ФК "Клубівці" (юнаки). Це мачт-відповідь, який проходив на виїзді  в селі Старий Лисець, поєдинок за третє місце. У напруженій боротьбі перемогу здобула клубовецька команда. Результат мачку ФК" Бистриця" Ст. Лисець - ФК "Клубівці" - 3:4. Голи забили: Антошків Олег - 2 голи, Баб'як Павло - 1 гол, автогол - 1. 

Read more...

З Днем Конституції України

 З Днем Конституції України! 

   Двадцять років Україна живе за Конституцією, яка утвердила шлях незалежного розвитку нашої держави.  Основний Закон визнає абсолютну цінність людини, її життя, здоров’я, честь і гідність, демократичні й правові принципи, які об’єднують суспільство, піднімають його на вищий рівень розвитку, забезпечують стабільність і процвітання громадян України. 

  В день свята щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, натхненної праці, сильних знань та успіхів для зміцнення нашої держави!  

   День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початком становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни.

Read more...

Вісті за червень 2016 року

 

 

 

 

 

 

 

Read more...

Ми були сильні, боролися до кінця

   У десятому турі Чемпіонату Тисменицького району з футболу групи Б  19 червня на Зелені свята зустрілися команди ФК "Клубівці" та ФК "Козацький острів" Чорнолізці. Ігри проходили на місцевому стадіоні "Маяк". Боротьба була дуже напруженою. Молодіжні команди зіграли з рахунком 1:2, гол забив Антошків Олег. Дорослі команди завершили гру з рахунком 6:4. За даними статистики кращим бомбардиром Тисменицького району у групі Б (юнаки) є Олег Антошків. У суботу 26 червня в боротьбі за третє місце, зустрінуться ФК "Клубiвцi"- ФК "Бистриця" Ст. Лисець.

Read more...

Пізнаємо рідний край

   У п'ятницю 17 червня  на екскурсію до Галича вирушили вихованці Марії Василівни Павлів. Туристичну команду склали як другокласники, так і школярі 1-7 класів Клубовецької школи та  їхні батьки. Дорога до Галича недалека, за годину мандрівники опинилися у давньому Галичі. Давній Галич - столиця Галицького, а пізніше Галицько-Волинського князівства. Тут збереглися багато історичних та культурних пам'яток ХІ-ХVІІ століть. Цікаве історичне та пізнавальне місто, районний центр Івано-Франківської області. Екскурсія включала відвідування музею життя та побуту "Даній Галич", храмів, історичних пам'яток, також зоопарк (реабілітаціний центр для лісових звірів).

Read more...

Проща до Страдчу

 Керівники навчальних закладів Тисменицького району побували  на Страдецькій горі, що на Яворівщині Львівської області.  Страдч відомий древньою печерною лаврою, чудотворними іконами Матері Божої, Хресною дорогою, місцем поховання одразу двох новопроголошених блаженних мучеників: священномученика Миколи Конрада та блаженного мученика Володимира Прийму. Папа Пій ХІ надав їй статусу Єрусалимської (з єрусалимськими відпустами). Під час свого історичного візиту в Україну Святіший Отець Іван Павло ІІ проголосив о. Миколу Конрада і дяка Володимира Прийму блаженними мучениками Христової Церкви.

Read more...

Прохання виконано!

Сюприз від Олесі Овчар 

Що це там за дивовижа?

Шум і галас вже півдня!

Та це ж мій котяра Рижик

       Із Мурком в дворі ганя.

Read more...

Десять днів щастя

    Десять днів щастя - так називають літній мовний табір школярі Клубовецької школи. Десять - див і десять захопливих несподіванок. Кожен день - то відкриття себе і навколишшя. Таку насичену програму підготували для вихованців директор пришкільного літнього табору Татарин Світлана Василівна та команда вихователів. Творчо, натхненного і просто талановито спрацювали вчителі англійської мови Сенко Людмила Михайлівна та Ткаченко Віктор Васильович. В легкій, ігровій, веселій формі та атмосфері вони відкривали красу іноземної мови, збагачуючи світ своїх допитливих вихованців. 

   Усі десять кроків, десять сходинок табірного життя відтворили школярі десятого дня -  FINAL PARTY DAY - в день закриття літнього мовного табору. 

Read more...

У рідний клас через 10 років

   У рідний клас через десять років зійшлися випускники Клубовецької загальноосвітньої школи 2006 року випуску. Їм є про що розповісти: здобули освіту, визначилися з професіями, хто вже створив сім'ю, заряснів діточками, інші - реалізуються. Молоді, красиві, перспективні всілися сьогодні за школярські парти і чулися малими дітьми біля першої вчительки Марії Василівни Павлів та класного керівника Надії Михайлівни Бойко.

Read more...

Блискуча перемога юніорів

   Дев’ятий тур Чемпіонату Тисменицького району з футболу групи Б  юнацька команда ФК «Клубівці» завершила блискуче. Матчі проходили в неділю 12 червня на виїзді, змагалися ФК «Клубiвцi» та ФК "Прикарпаття""Підлужжя. Результат матчу приголомшує - 11:0. Зреалізували себе бомбардири нашої юнацької команди. Голи забили: Антошкiв Олег – 1 гол; Пронюк Богдан – 2 голи; Данилюк Назарій – 2 голи; Берладин Андрій – 1 гол; Жирун Андрій – 2 голи;  Кучар Роман – 1 гол та два автоголи.

Read more...

Всеукраїнські змагання з танцювального мистецтва Summer Groove Fest - 2016

   Сьогодні 12 червня у місті Івано-Франківську в приміщенні Platinum Concert Holl відбувалися грандіозні Всеукраїнські змагання з танцювального мистецтва Summer Groove Fest - 2016. Організатором такого свята танцю став Старчук Микола Володимирович - президент ГО КСТ "Старденс" м. Тисмениця. Конкурс організований за найвищими стандартами, сучасний підхід до створення відповідної атмосфери значно підсилює прагнення дітей та їх наставників до перемоги. Серед танцівників часто зустрічаються і учні Клубовецької школи! У першому етапі змагань всі наші учні отримали дипломи та Медалі за хорошу підготовку і старання.

Read more...

Справжня літорадість

Зустріч з прикарпатською поетесою Олесею Овчар у Клубовецькій школі

При Клубовецькій школі діє мовний табір «Happy English». Кожен день у цьому таборі – неповторно-чарівний. А у п’ятницю (у INTERESTING MEETING DAY) до нашої школи завітала чарівна гостя – поетеса, яка пише сонячні вірші для дітей. Це – Олеся Овчар. Разом із нею до нашої родинної хатини завітала донечка Мартуся. Літературна зустріч була просто захоплива. Вихованці табору декламували вірші із збірки Олесі Овчар «Сонячна карусель" не тільки українською, але й англійською мовами, біографія авторки теж звучала англійською. Відбулося гарне спілкування. Навіть Віктор Васильович читав свої поетичні присвяти українською та англійською мовами.

Read more...

Наша вчителька - найкраща!

   "Наша вчителька - найкраща" - з намистинками смутку зізнаються випускники початкової школи. Сьогодні вони чуються маленькими ластів'ятами, які вперше вилетіли із гнізда без нагляду шкільної мами. Чотири роки вони спільно з Оксаною Ярославівною Самуляк пройшли дружно шкільною дорогою від першої літери до серйозного випробування - ДПА.  З маленьких несмілих дітей перетворилися на впевнених і чарівних принців та принцес. Красиві, як квіточки, дівчата, та міцні, як дубочки, хлопці, люблять, обіймають і обіцяють навідуватись до своєї вчительки.

Read more...

Літературна зустріч з поетесою Олесею Овчар

   Літо щедро обдаровувало вихованців мовного табору "Happy English". Дев'ятий день запам'ятався літературною зустріччю із прикарпатською поетесою Олесею Овчар. Зустріч відбувалася у школі і пройшла дуже гарно. Приємна, усміхнена і надзвичайно добра поетеса Олеся Овчар з донечкою презентували книжку "Сонячна карусель" з теплими дитячими віршиками. Відбулося гарне спілкування між гостею та учнями школи на двох мовах - українською та англійською, якою, до речі вільно володіє пані Олеся. Вступне слово сказала заступник директора школи Світлана Василівна Татарин, вихователь Віктор Васильович Ткаченко зачитав свої поезії на двох мовах, які присвятив цій зустрічі.

Read more...

Ми побували у стародавньому місті Галичі

   Якщо сьомий день у мовному таборі був Днем любителів англійської мови, то восьмий підготував для вихованців справжній сюрприз - мандрівоку у Давній Галич. Це був Travelling Day - День подорожей. У четвер 10 червня вихователі  літнього табору "HAPPY ENGLISH" Сенко Людмила Михайлівна, Ткаченко Віктор Васильович, Самборська Надія Богданівна та Дуридівка Віктор Андрійович повезли учнів Клубовецької школи до стародавнього міста Галича. Веселий шкільний автобус попрямував дорогою цікавих пригод.

Read more...

Творча онлайн-зустріч "Світанок почуттів"

  8 червня у Тисменицькому районі проходив обласний семінар з основних напрямків культурно-просвітницької роботи для директорів та завідувачів методичних кабінетів районних, міських Палаців, Будинків культури, Народних домів. Чоловіче вокальне тріо с. Клубівці, під керівництвом завклубом Романа Середюка, взяло участь у творчій онлайн-зустріч з заслуженим діячем мистецтв України, композитором, доцентом кафедри академічного та естрадного співу Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Володимиром Домшинським, яка мала назву «Світанок почуттів».

Read more...

Смак перемоги відчули і приз привезли!

   Море емоцій привезла наша туристична команда із триденного районного зльоту туристів-краєзнавців, що проходив на базі  спортивно-оздоровчого туристичного центру міжнародного співробітництва дітей та юнацтва у селі Рибне Тисменицького району. Учасники випробували сили, показали свій вишкіл, загартувалися командно, відпочили, намилувалися краєвидами і посмакували похідних страв, приготовлених на багатті.  Це було справжнє свято серед природи, спорту і любителів туризму.

Read more...

Казкова історія "Віддане Сонечко"

 Прийшла Весна і розбудила Природу. Прокидаються бруньки на деревах, із них незабаром народяться дитята-листочки. Оживають ніжні, голубоокі квіточки проліски. Тануть крижані ланци, які скували річки, озера та ставки. Природа розквітає і зворушує кожну людську душу своєю красою та кольоровою насиченістю. Саме тут Диво-художниця використала усю палітру фарб, втілила різноманітні ідеї. Раптом ця картина ожила, а з нею ожила планета Земля. Пташенята зранку вирушають на уроки співу, звірятка гуртом ідуть на полюваня, велетні-дерева вітаються із сусідами та розповідають дивовижні сни.

Read more...

Буденне стає в поезії неповторним

   Третя збірка поезій Йосипа Карпіва «Близьке і далеке»  (Івано-Франківськ, «СІМИК», 2016) складається з п’яти розділів, кожен з яких по-своєму наповнений любов’ю до України, до рідної мови, до наставників і друзів, до героїв, якими помітно захоплюється автор. Їхнім прикладом навчає, народна пам'ять про них є для нього джерелом творчої наснаги. Саме тому перший розділ має назву  «Полум’я пам’яті». Відомо, що полум’я є символом духовної енергії та життя. Розділ присвячено в основному українським героям, зокрема Степану Бандері, загиблим воякам УПА, майданівцям, Тарасові Шевченку. Тут Й. Карпів передає любов до України без пафосу й надмірної гіперболізації, щиро і влучно.  Вірші «Наш Бандера» і «До криївки у лісі» підтверджують необхідність щорічно відзначати патріотичні державні свята.

Read more...

The Voice of Klubivtsi

   Кожен день у мовному таборі, що діє при Клубовецькій школі, оригінальний. Цей день запам'ятався дітям проведенням музичного конкурсу "The Voice of Klubivtsi" - "Голос Клубівців".  Відразу після ранкової зарядки, учні розучили веселу англійську пісню "BINGO". Потім було створено чотири команди, які змагались між собою на краще виконання пісні. Усі присутні, діти та вчителі, отримали багато позитивних вражень та емоцій. Кожна команда виявилась яскравою та неповторною. Усі щедро аплодували і дарували дзвінкоголосе: - BRAVO! THANKS A LOT!

Read more...

Районний зліт туристів-краєзнавців у с. Рибне

   06 червня 2016 року на  базі спортивно-оздоровчого туристського центру міжнародного співробітництва дітей та юнацтва, що у селі Рибне Тисменицького району, розпочався триденний районний зліт туристів-краєзнавців. У зльоті беруть участь команди 17 загальноосвітніх навчальних закладів, серед яких команда Клубовецької школи. Вік учасників – 12-16 років. Оптимальний склад команди – 12 чоловік (10 туристів, з них не менше   двох дівчат плюс два керівники). Нашу школу представляють учні 9 класу з керівниками Павлюком Ігорем Івановичем (вчитель фізкультури) та Сидориком Володимиром Федоровичем (вчитель Захисту Вітчизни).

Read more...

День п'ятий - рідного села

    Кожен день у лтньому мовному таборі неповторний та незабутній. Четвертий день був Днем сім'ї, діти робили представлення проектів "Своєї щасливої сім'ї" і переконували, що кодна сім'я найкраща і особлива. Особливістю п'ятого дня була мандрівка своєю маленькою батьківщиною - Клубівцями. У пришкільному таборі - День рідного села.    Розпочався відпочинок з мовної та ранкової зарядки. Для дітей була проведена рухлива гра "Coke, Fanta, Sprite, Pepsi". 

Read more...

6 червня - День журналіста України

   6 червня - День журналіста України. Для нас це свято дуже важливе. Ми практикуємося у шкільній журналістиці. З 2010 року у школі виходить учнівська газета "Шкільна правда"

 

 

 

 

 

 

 

 

Read more...

Третій день - спортивний

    Третій день у мовному таборі "Happy English", що діє при Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, присвячений СПОРТУ - здоровому способу життя.  Після традиційної мовної ранкової зарядки, яку проводять англійчани-вихователі, для вихованців табору було організовано спортивно-інтелектуальну гру "Веселі старти по-англійськи". Змагалися між собою дві команди "Fans" and "Summer". Гра включала багато спортивних міжкомандних змагань  та забавних конкурсів, веселих стартів. Така форма дозвілля сприяє розвитку комунікативних навичок, збагаченню словникового запасу та вихованню культури здоров'я.

Read more...

Відмінна перемога

 5 червня на місцевому стадіоні "Маяк" зустрілися команди ФК" Клубівці" та ФК "Стримба" Липівка. Це ігри 8 туру групи "Б" Чемпіонату Тисменицького району з футболу. Як говорять у народі: "вдома і стіни допомагають". І дійсно, юнаки здобули впевнену, відмінну перемогу - 5:0. Голи забили:  Жирун Андрій (2), (Лялик Олег (1), Данилюк Назарій (1) та  Шешурак Любомир (1). Всі вони учні Клубовецької школи. Дорослі команди зіграли в нічию 3:3.

Read more...

Запрацювали велети-крани

   Ми запримітили, що два великі крани їхали повз нашу школу на будівництво. Як вияснилось, крани працюють на спорудженні нашої нової церкви. Які саме роботи відбуваються зараз, ми розпитали у директора школи Володимира Пронюка, якого зустріли на будівельній площадці. Зі слів Володимира Ярославовича, на даному етапі заливають чотири колони під купол, кожна має 3 метри висоти. Треба залити 12 кубів розчину (бетону). Також буде вкладання фундаменту з блоків на цоколь.

Read more...

Урочисте відкриття пришкільного літнього табору "Happy English"

    Першого червня відбулося урочисте відкриття пришкільного літнього  табору "Happy English". Уперше у Клубовецькій школі учні 3-9 класів відпочивають по-анлійськи. Як зазначила директор пришкільного відпочинкового табору Світлана Василівна Татарин : "З метою популяризації іноземних мов в Україні та удосконалення компетентності учнів у нашій школі створений літній мовний табір, який буде діяти з 31 травня по 13 червня 2016 року. З дітьми будуть працювати чотири вихователі. Робота за планом, розробленим вихователями, зокрема вчителями англійської мови Сенко Л.М. та Ткаченко В.В. Це наш перший досвід, він включає ігри, екскурсії, гарне дозвілля у товаристві англійської мови. Бажаю вихованцям табору незабутніх вражень та емоцій, наполегливо відкривати для себе світ основної мови міжнародного спілкування".

Read more...

Наші випускники-2016

Атестати про повну загальну освіту вручені трьом випускникам Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Іваніцькому Назарію

Омельченко Наталії

Павлюку Назарію

 У щасливу путь, дорогі випускники-2016! Впевнено крокуйте до щастя, зреалізуйте свої мрії,  здобудьте гарні професії, відкривайте для себе світ краси, добра і любові. Добрих студентських вітрів вам! Вчіться, шукайте, здобувайте, перемагайте і вірте у свої сили!

Read more...

Віримо у добрий результат

   1 червня в День захисту дітей дев'ятикласники здавали перший іспит з навчання -  ДПА з української мови. Це був диктант. Було запропоновано 10 різних варіантів. Нам випав "Можливості людини". Диктувала вчителька української мови Галина Тарасівна Пронюк. На екзамені були присутні: заступник директора школи Наталія Василівна Івасюк, вчитель українськрої мови і літератури Надія Богданівна Самборська та класний керівник Світлана Миколаївна Дуридівка. Ми писали 30 хвилин. Особливості диктанту: три тире, три крапки, вставні слова (будь-хто, абияк), власні назви. Вважаємо, що всі добре впоралися із завданням. 

Read more...

Привітання до Міжнародного дня захисту дітей

Дорога наша Дітвора!

Вітаємо Вас з Днем захисту дітей та початком літа!

Бажаємо Вам щасливого, мирного дитинства, сповненого любові і турботи, перемог та відкриттів, веселих усмішок та сонячного настрою!

Активного, корисного, змістовного, веселого, творчого літа!

Директор Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.В. Пронюк

Read more...

Прощавай, початкова школо!

   27 травня у 4 класі Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося свято "Прощавай, початкова школо!". Насправді. це було прощання нашого маленького, дружного колективу із рідною вчителькою Оксаною Ярославівною Самуляк, бо ми стали п'ятикласниками і нас  будуть навчати всі вчителі - для нас завершилася початкова школа. Ми співали пісні, танцювали, розказували вірші, пригадували, як вперше прийшли до школи, як навчилися читати, писати і рахувати. Мені було радісно і водночас сумно. Тому, що покидати першу вчительку дуже важко. Вона стала нам рідна і дорога, як мама. Ми говорили слова подяки і не могли стримати сльози.

Read more...

Літній табір для любителів та знавців англійської мови

   31 травня у Клубовецьку школу зійшлися любителі та знавці англійської мови з 3 - 9 класів. Уперше на базі нашої коли діє мовний відпочинковий табір, тому охочих виявилося багато. Перший табірний день - організаційний. Він включає формування загонів, виготовлення емблем та стінної газети, підготовку представлення команди (девіз, пісня, знайомство). Було сформовано дві команди по 15 школярів, якими опікувалися вихователі. Перша команда 3-4 класи "Amazing Animal" вихователі Сенко Людмила Михайлівна та Самуляк Оксана Ярославівна, друга команда "English Fans" 5-9 класи - Ткаченко Віктор Васильович та Самборська Надія Богданівна.

Read more...

Спасибі Вам за серце золоте

   Останній дзвінок покликав усіх на літні канікули. Для учнів 4 класу цей дзвінок особливий. Четвертокласники, не стримуючи емоцій,  прощалися із рідною, найдорожчою вчителькою Самуляк Оксаною Ярославівною. На урочисту лінійку зійшлися учні, вчителі, батьки, родичі, гості, о. Петро Скрипник. З усміхненими обличчями, але тривогою в серці, діти вийшли з вчителькою на лінійку. Після нагородженнями грамотами за успіхи в навчанні, в спорті, четвертокласники виголосили слова вдячності своїй вчительці.

Read more...

Переможний гол забив Олег Антошків

   29 травня пройшли ігри сьомого туру Чемпіонату Тисменицького райноу з футболу у групі Б, у якому зустрілися команди ФК "Дружба (Драгомирчани) та ФК "Клубівці" (дорості та юнацькі команди). Поєдинок відбувався на виїзді,  у селі Драгомирчани. Юнацькі команди зіграли з рахунком - 2:3. МИ ВИГРАЛИ! Всі три переможні голи забив бомбардир команди Антошків Олег. Дорослі команди зіграли 5:3. Юнацька команда ФК "Клубівці" наполегливо крокує до перемоги, зараз вона буквально вібрує між першим-другим місце у турнірній таблиці. Молодці, юнаки!

Read more...

Травнений рекорд 2016-го

ЗАФІКСОВАНО НОВИЙ РЕКОРД 2016 РОКУ!

29 травня 2016 року зафіксовано 6 509 переглядів нашого сайту!

Це рекорд травня 2016 року!

Вітаємо!

Read more...

Джурівці освоюють нові марштути

   Стежками рідного краю мандрують юні джурівці, вихованці туристичного гуртка «Джура», що діє при Тисменицькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Римчук Василь Іванович. В гуртку задіяно багато школярів Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, це старшокласники 8-10 класів.

Read more...

Шкільний травень 2016-го

   Добіг фінішу 2015-2016 навчальний рік. Упродовж року гурток "Ініціатива" намагався оперативно інформувати вас про життя школи, про актуальні події села, проводив різноманітні акції, флешмоби, анкетування. фотомозаїки, презентації. Команда працювала дружно і звзято. Травень - особливий місяць, він інспектує зроблене. Та попри всю завантаженість підсумкового етапу навчання, ми вийшли на фінішну лінію із цікавим матеріалом на чотирнадцяти друкованих аркушах А4. Окрім того всі новини значно вичерпніше подані на шкільному сайті. Кожна замітка ілюстрована, підсилена враженнями учнів.

Read more...

Дитина має відчути, що її люблять, але батьківська любов повинна бути… мудрою

   Дитина від перших днів свого існування потребує любові батьків: так вона зможе належно розвиватися і закласти тривку основу для всього свого життя. Тому основне завдання батьків – створити належну атмосферу любові. 

   До батьків, які несуть властивий тягар відповідальності за розвиток нащадків, з роками долучаються педагоги різних рівнів – від садочка і до вищих навчальних закладів. Крім вчителів, важливий вплив на той розвиток мають душпастирі, а навіть усе суспільство, особливо коли йдеться про формування майбутнього зрілого громадянина.

Read more...

Останній дзвоник 2016-го

    27 травня пролунав останній дзвоник у Клубовецькій загальноосвітній школі. Він сповістив, що завершився 2015-2016 навчальний рік.  Що нас очікують три місяці літніх канікул, а випускників-одинадцятикласників - серйозна пора вибору професії та вступу до навчальних закладів. Свято Останнього дзвоника розпочалося подячним молебнем до Ісуса Христа, який відслужив отець-декан Петро Скрипник на пришкільному подвір'ї. Школярі голосисто вторили молитву, дякували Богу за навчальний рік, за здобуті знання, за можливість вчитися, розвиватися, пізнавати світ.

Read more...

Відмінники 2015-2016 навчального року

ВІДМІННИКИ

 2015-2016 навчального року

Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тисменицької районної ради Івано=Франківської області

 

Read more...

Активісти учнівського самоврядування

Грамотою виконкому Клубовецької сільської ради Тисменицької району Івано-Франківської області нагороджується

Овчарчин Оксана

учениця 9 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

за активну участь у культурно-громадському житті села, творчу та журналістську діяльність, значний внесок у розвиток молодіжного самоврядування у 2015-2016 навчальному році.

Read more...

Наші досягнення у навчанні

Грамотами відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується учень 9 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Бойко Богдан Адрійович

за зайняте третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

за зайняте друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання 

за зайняте третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 

Read more...

Нагороди нашим вчителям

Грамотою  відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації нагороджується

Івасюк Наталія Василівна

учитель української мови і літератури Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за підготовку переможця у ІІ етапі  ХVI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

 

Read more...

Наші успіхи у спорті

Грамотою Міністерства освіти і науки України, Івано-Франківського обласного  відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації нагороджується

Команда Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

за зайняте друге місце в обласному шкільному турнірі з футзалу на «Кубок НФК «Ураган» серед юнаків

Read more...

Привітання для школярів від захисника України Дмитра Євдокимова

Дорогі учні Клубовецької школи!

       Ось і закінчився 2015-2016 навчальний рік. Ви подорослішали, здобули нові знання. Хочу всіх вас привітати зі святом Останнього дзвоника. Для когось він останній у цьому році. Ті, кому цей дзвоник лунає востаннє на шкільному шляху, повинні пам'ятати, що їм випала справжня честь бути випускниками Клубовецької школи. А для тих, котрі продовжують своє навчання, хочу побажати і надалі тримати той високий моральний, духовний, патріотичний, інтелектуальний і талановитий рівень, яким славиться ваша школа.

Read more...

Презетація книжки Марії Старожицької "Навіщо" у Клубовецькій бібліотеці

     26 травня у Клубовецькій бібліотеці відбулася презентація книжки київської журналістки та сценаристки Марії Старожицької "Навіщо". У збірнику декілька десятків віршів про війну та Майдан, і п'єса "Котел", яка побудована на реальних подіях виходу із Іловайського котла. Один із героїв п'єси - Лавр - був присутній на презентації. Тому перше слово бібліотекар Марія Дмитрівна надала йому - Валерію Лавренову. Розповідь була короткою. Він один із небагатьох, яким вдалося вийти із котла. Майже всі побратими полягли там. "Вони стали мені рідніші за рідних" - зізнався воїн, а авторку Марію назвав "Названою мамою".

Read more...

Плоди — з паростків. У світлиці часопису «Галичина» звучало зріле і юне слово

Представники Івано-Франківського міжрегіонального поетклубу «Об’єднані словом» на чолі з Олександрою Туєшин у співпраці із співзасновником спільноти  «Пієта» письменницею Оксаною Пронюк-Кузьмою зорганізували та провели у світлиці газети «Галичина» творчу зустріч «Паростки слова», під час якої молоді таланти —  учні Клубовецької ЗШ I-III ст. на Тисмениччині і Перегінської ЗОШ №1 I-III ст. на Рожнятівщині представили свій творчий первоцвіт, а непочатківці — зрілі плоди слова. Таке спілкування — не першина у стилі роботи поетклубу «Об’єднані словом», які не перший рік активно несуть слово в учнівську і молодіжну аудиторії, а радше їх черговий творчий крок.

Read more...

Нагорода району

 Керівники Тисменицького району 25 травня нагоджували обдарованих дітей та їх наставників. Нам дуже приємно, що серед нагороджених є учень 8 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Данилюк Назарій. Переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань та їх наставників нагороджували голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Роман Крутий, заступник голови Тисменицької РДА Степан Мандибур та заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин. 

Read more...

Небесні фарби

     Був літній день. Ніщо не нагадуво про дощ. Раптом на сонячному небі з'явилась похмура хмарка. Сонечко налякалось і швиденько заховалось за ліс. Хмарка насупилась і полився м'якенький дощик. Потім на небі з'явилась веселка. Це Сонечко зраділо що дощик минув і посміхнулось на всю землю. Яких тільки кольорів у ній не було і жовтий червоний і зелений фіолетовий і голубий оранжевий. Усі кольори веселки переливались і відтворювали усю чарівність природи. Жовта фарба злилась з зеленою, а червона стрибнула на голубу, оранжева ж швиденько заховалась в фіолетову. Ось такі дивні та гарні веселкові фарби.

Read more...

Першокласники освоїли "АВС Party"

   У п’ятницю 20 травня першокласники прощалися з Буквариком. Діти розказували вірші, співали пісні. Першокласники не тільки знають свою рідну мову, а і довели, що старанно вивчають і англійську. Вчителька англійської мови Людмила Михайлівна Сенко провела з ними конкурс  «АВС Party». Діти співали англійські пісні і розказували вірші. В наш час важливо знати англійську мову. Нею розмовляють більше півтори мільярди людей. Майже всі міжнародні конференції та змагання проводяться англійською. Наприклад, олімпійські ігри, конкурс «Міс світу». ООН, НАТО, Юнеско – англійська мова. Це мова – міжнародного спілкування.

Read more...

Квіти у моєму житті

    І знову нас дивують другокласники. Недавно казки писали, а зараз квіти малюють. І не просто малюють, а розповідають про улюблені квіти їхньої родини. Природознавчий проект "Квіти у моєму житті", який триває упродовж цього тижня у другому класі Клубовецької школи захопив школяриків не на жарт. Юні дослідники роздобули багато цікавинок про квіти, їхнє походження, символічне значення, чудодійні якості а також  міфи, легенди, пов'язані із квітами. Як пошуковці школярі використовували всі засоби збору інформації, аби повніше розказати про улюблену квітну родини. Виявляється у Віталія Білуника мама любить іриси, Юрій Юхменко любить ромашки,  Божена Антошків - тюльпани, Вероніка Козубаш та Марія-Вікторія Андріїв - волошки. Рудик Давид - троянди, Ромах  Ірина та Романів Вероніка - мак, Анастасія Палагіцька - тюльпани і троянди.

Read more...

Яка шкільна подія найбільше запам'яталася?

   Завершується 2015/2016 навчальний рік. Усі втомлені і заклопотані. Рік проминув дуже швидко і залишив багато спогадів. На одній із великих перерв ми, члени гуртку "Ініціатива", спробували довідатися у школярів чим запам’ятався їм 2015/2016 навчальний рік. На наш запит відгукнулося 46 учнів. Ми запропонували пригадати шкільні події, які залишили незабутні враження із навчання, з дозвілля, мистецьких заходів, екскурсій-поїздок а також із життя села. Відповіді (і це нас тішить) були дуже рясні. Спробували їх згрупувати і вийшла цікава мандрівка у 2015/2016 н.р. Мандруйте разом із нами.

Read more...

Віримо у перемогу

   23 травня розпочалися ігри другого кола Чемпіонату Тисменицького району з футболу. На клубовецькому полі стадіону "Маяк" зустрілися команди групи "Б" (доросла і юнаки) ФК "Клубівці" та ФК "Енергія" Лисець. Боротьба на м'яч була напруженою. 6 тур Чемпіонату завершився перемогою клубовецьких юнаків. Ми перемогли з рахунком 3:1. Голи забили: Антошків Олег(2) та Данилюк Назарій (1). Форма нашої команди ФК "Клубівці" темно-синього кольору. 

Read more...

Дякую, Букварику!

   20 травня у Клубовецькій школі першокласники дружно дякували і прощалися зі своїм найпершим підручником - улюбленим другом Буквариком З добрим, веселим, мудрим, цікавим, дбайливим і яскравим (казковим!) товаришем. Учителька Світлана Василівна Татарин старанно провела школяриків від першої букви, першого складу до цілковитого освєння букв та читання. Сьогодні їх не впізнати! Вони жваві, активні, весело щебечуть вірші, представляють букви з алфавіту, співають пісні. Навіть англійською розмовляють. Веселе, колоритне свято провели на шкільній сцені учні першого класу. До них у гості прийшли Математика, Читанка, Рідна мова, щоб повести далі у світ знань.

Read more...

23 травня - День Героїв

   День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, Січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.  У цей поминають також Героїв новітньої доби - Героїів Майдану, Небесну Сотню, Захисників України. Святкові та вшанувальні заходи в рамках цього свята проходять весь тиждень.  У Клубівцях панахида та громадське віче біля криївки УПА відбулося у неділю 22 травня.

Read more...

Вишиванка - символ краси і родинної пам'яті

   Вишиванка - символ  краси, щасливої долі і родинної пам'яті, любові і вірності.  Символіка новітніх українських вишиванок у своїх образах збігається з орнаментами давніх трипільських часів. В цьому - спадкоємність наших культурних виявів. Вишиванка - це й оберіг людини.  Вишиванка - національна святиня, вона символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь-зв'язок, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Багато можна розповісти про вишиванку, про узори, хрестики. Та сьогодні. 19 травня. ми просто одягаємо свої вишиванки і засвідчуємо: вишиванка - це ознака ідентичності. Ми - українці!

Read more...

Вітаємо з квітучим ювілеєм Лесю Прокопів

Із юним 25-річчям вітаємо талановиту клубівчанку

ЛЕСЮ ПРОКОПІВ (ПАЛАГІЦЬКУ)

Найряснішим весняним цвітом завіншовуємо ювілярку,

бажаємо великого особистого щастя, сімейного затишку, материнської потіхи,

і звичайно, щедрого натхнення, рясного римування і творчого розкрилля.

Нехай святе Небо опікує і благословляє Тебе, дорога Лесю, на Многії-Благії Літа!

Read more...

ДПА: а диктант був про вишитий рушник

   У мене у 4 класі відбулися державні підсумкові атестації з трьох предметів. Перша ДПА була з літературного читання. Вона відбулася 12 травня. Спочатку було дуже страшно. Особливо на першій атестації. А друга атестація була з математики. Відбулася вона 17 травня. Вже не так було страшно. Ну а ось і третя, остання державна атестація з української мови, 19 травня. Завдання не були  важкими, я добре виконала їх.

Read more...

Вишиванка - наш генетичний код

   Учні школи з великою повагою ставляться до вишиванки. Вона не просто святковий одяг, а наш український генетичний код. Вдягаючи її отримуєш всі знання від діда прадіда, тільки треба вміти читати внутрішній зміст кожного хрестика, кожної рисочки і візерунка. На Всеукраїнський день вишиванки вся клубівецька школа цвіла квітами, геометричними орнаментами і мережками. Кольорові крайки, віночки, коралі закінчували український національний ансамбль. З нагоди такого величного свята у школі пройшов грандіозний флешмоб. У рамках цього заходу учні відвілали учасників АТО, які оселилися у селі. Діти привітали їх, заспівали веселої пісні "З сиром пироги", запрошуючи воїнів підспівувати.

Read more...

ДПА: ми наполегливо вирішували приклади і задачі

   17 травня 2016 року вібулося ДПА з математики. усі сильно хвилювалися, повторювали табличку множення і ділення, різні види задач. Задзвенів дзвінок, усі сіли за парти, витягнули листочки, олівець і ручку. До нас зайшла заступник директора школи Наталія Василівна Івасюк. Вона роздала нам завдання, пояснила їх і ми приступили до роботи. Усі наполегливо думали та вирішували приклади і задачі, щоб отримати гарну оцінку.

Read more...

Свято рідної вишиванки

  З нагоди Дня вишиванки у Клубовецькій школі 19 травня проведений флешмоб "Вишиванка - пісня України". За умовами флешмобу кожен клас повинен був представити українську пісню і, звичайно, свої вишиванки. Мистецька акція відбулася на п'ятому уроці. Усі, без вийнятку, класи продемонстрували велику повагу до вишиванки і обрали для представлення гарні українські  пісні "Рідна мати моя", Вишивала дівчина вишиванку", "Ой у вишневому садочку", "Зацвіла в долині червона калина", " О, Україно, о рідна ненько", гімн України "Ще не вмерла Україна" та відомі народні пісні.

Read more...

Нехай Господь назавжди замешкає у дитячому серці

   Травневий сонячний ранок зустрічав другокласників біля школи. Особлива і хвилююча подія відбулася у маленьких клубівчан. Шкільне подвір’я, ніби, усміхалося, приймаючи у свої обійми 22 діток, які одні за одними зі своїми родинами наповнювали подвір’я нашої школи. Дівчатка в ошатних білих платтях, немов принцеси, а хлопчики, як малі джентельмени, вишикувались у шеренгу. Потім взявшись за руки з хресними батьками, тримаючи білі троянди, як символи чистоти, діти вирушили до Церкви Святої Покрови Матері Божої. Дівчата встеляли дорогу пелюстками квітів, а хлопчики весело дзвонили дзвіночками.

Read more...

Вчилися стрільби на Лисецькому полігоні

   14 травня на базі Лисецького полігону Національної гвардії України відбулися планові стрільби шкіл Тисменицького району з автомату Калашнікова. На них були присутні однадцятикласники Іваніцький Назарій та Павлюк Назарій. У програмі  стрільби з автомата Калашнікова 9 патронами калібру 4-45 мм в автоматичному режимі. Юнаки успішно впоралися із завданням. Учнів супроводжували вчителі Захисту Вітчизни, з нами був Сидорик Володимир Федорович. Стрільби обслуговував спеціальний підрозділ солдатів. Вони консультували і допомагали на вогневому рубежі.

Read more...

Нова повість Оксани Пронюк "Немає віку у любові..."

Нові книги

 На книжковій полиці нашої бібліотеки з'явилася нова книга Оксани Пронюк-Кузьми "Немає віку у любові..." Книга побачила світ у видавництві "Сімик" м. Івано-Франківськ (2015). "Прозою життя" - назвав повість нашої авторки літературний критик Ігор Лазоришин (газета "Галичина" №37 (5186)). " ...я не радив би читати нову повість Оксани Пронюк "Немає віку у любові" не прочитавши її повісті "Не виплач моєї сльози...", - пише І. Лазоришин. - Бо хоч у любові, як наголошує письменниця, і нема віку, все-таки часові підвладні ліричні герої творів: повість "Не виплач моєї сльози" - її початок, а повість "Немає віку у любові"  - зрілість. Людські стосунки, вершиною яких є любов - яскрава і непідвладна рокам, стали стрижнем нової повісті Оксани Пронюк".

Read more...

В світлиці газети "Галичина" відбулася творча зустріч "Паростки слова"

    14 травня у світлиці газети "Галичина" відбулася творча зустріч "Паростки слова", на яку завітали клубовецькі таланти: творчий гурток "Ініціатива", вчитель, поет і краєзнавець Йосип Карпів та жіночий фольклорний ансамбль "Намисто". В ході зустрічі презентувалася поетична збірка Йосипа Карпіва "Близьке і далеке". Свої поезії зачитали "Об'єднані словом" (Адель Станіславська, Наталя Данилюк, Тетяна Лавинюкова, Наталя Багницька, Олеся Овчар, Роман Фединяк) та гості зустрічі - зокрема, юний талановитий поет з Перегінська Олег Бойко, який вперше приїхав на зустріч "Об'єднаних словом".

Read more...

Вітаємо Вас на сайті Клубовецької школи

1117664
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
233
1470
2873
1102826
66331
84647
1117664

Ваш IP: 54.167.233.217
Server Time: 2016-08-31 05:15:12
Счетчик joomla