Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player
Error
  • Error loading feed data

Найперше, бережіть те, що є

   Помітивши гарні зміни у школі, ми вирішили взяти інтерв’ю у нашого директора Володимира Ярославовича Пронюка. 

– Володимире Ярославовичу, за період Вашого керівництва школа дуже змінилася, оновилася, з’явилися інтерактивні дошки, нові парти тощо. Скажіть будь ласка, хто сприяв оновленню матеріально-технічної бази школи.

– Цим змінам сприяли зусилля багатьох людей. Найбільше приклалися голова Тисменицької ради Роман Крутий, начальник відділу освіти Світлана Шарабуряк, Депутати Тисменицької ради Б. Палагіцький та Юрій Проценко, також чималий вклад у ці зміни внесли депутати Клубовецької сільської ради та сільський голова Богдан Рекетчук. Особливо хотілося б подякувати депутатам сільської ради, які найактивніше допомагають.

 

– Що планується ще змінити у школі (у плані господарської частини)?

– Перш за все варто сказати, що наша основна задача – це завершення будівництва спортзалу та  допоміжних споруд, Плануємо реорганізацію школи, де буде навчально-виховний комплекс, це по суті школа-садок.

   По-друге планується капітальний ремонт огорожі школи. Ми хочемо зробити все по-європейськи, щодо споруди старої школи, на мою думку, її потрібно знести тому, бо вона далеко не в ідеальному стані, я б сказав, що на даний момент вона перебуває майже в аварійному стані. Також у найближчому майбутньому ми плануємо, повне оснащення кабінетів сучасною комп’ютерною технікою, обладнати кабінет хімії та фізики демонстраційним обладнанням.

– Як учні можуть докластися до покращення нашої школи?

– Найперше, це берегти  те, що є, підтримувати порядок і, звичайно, використовувати обладнання  для навчання. 

– Володимире Ярославовичу нам, для нашого гуртку, дуже потрібен хоч один сильний комп’ютер, це реально?

– Я думаю це цілком реально. Будемо шукати кошти. Беру на себе зобов’язання.

– Декілька питань про навчання, зокрема  чи буде ЗНО у 9 класі?

– Наразі це тільки обговорюється, ще остаточного рішення не прийнято, в перспективі це буде запроваджено. Незалежно сертифікуватися будуть студенти вузів та вчителі. Доречно тут додати, що при вступі в магістратуру потрібні іноземні мови, тому саме на них ми зараз робимо акцент.

– У нас є інформація, що дати канікул змінено і вони мають бути кожного триместру, про це йдеться на сайті МОН України. Це вже узгоджено і діятиме у школах? 

– На даний момент це не більше ніж проект. Саме наша школа працює  за семестровою структурою. За цією структурою має бути не менше ніж 30 канікулярних днів.

– Коли буде здана в експлуатацію спортивна зала?

– Якщо чесно, дуже мрію про якомога  швидшу здачу в експлуатацію. Наразі на спорудження портзалу на цей рік маємо 250 тисяч. Це питання є більше пов’язане з фінансовим становищем, проте хотілося що б це сталося якомога швидше.

– Дякуємо вам за інформативне інтерв’ю. Ми залюбки приходитимемо до Вас за новою інформацією.

  Від директора школи ми отримали цікаву інформацію, Володимир Ярославович був з нами відвертим та дуже привітним. Це інтерв’ю допомогло нам отримати відповіді на питання, які нас турбували.  

Вероніка КОХМАН, Божена ІВАСЮК, 10 клас

6083782
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2499
4687
33885
6037591
36631
61000
6083782

Ваш IP: 35.172.217.40
Server Time: 2019-12-08 17:46:29
Счетчик joomla