Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Наполегливості, перемоги і щасливого майбутнього

   Багато чудових учнів навчається у нашому 9 класі, багато з них наполегливо вчаться, готуючи себе до нелегкого, але свідомого вибору тієї однієї, бажаної майбутньої професії. Сьогодні з радістю пишу про Вероніку Кохман. Вероніка відмінниця, наполеглива у навчанні, вона прагне постійного самовдосконалення. Старанна, ніжна, ввічлива, завжди допоможе, порадить, відгукнеться на прохання, не підведе. Знаю, що вона вирішила пов’язати своє життя з англійською мовою. Хіба може не радувати? – Маю продовження себе у майбутньому. Недарма вчив, недарма старався, як можу! Другий рік поспіль Вероніка бере участь в районній та обласній олімпіадах. Другий раз завойовує перше місце в районі, а цього року і дванадцяте в області.

 

   Це дуже добрий результат. Маю надію, що будуть і нові результати, нові досягнення. Ще є над чим працювати.

Класний керівник Віктор Васильович Ткаченко.

Коротке інтерв'ю з ученицею 9 класу, переможницею ІІ етапу Вскукраїнської олімпіади з англійської мови.

- Вероніко, ти брала участь у районній та обласній олімпіаді з англійської мови, які враження від олімріад?

- Враження надзвичайні. Звичайно, як і перед усіма конкурсами, я дуже хвилювалася. Проте, вже під час олімпіади я відчувала себе досить комфортно, наче вдома, у рідній школі. Також завдяки олімпіаді я знайшла нових друзів та здобула нові знання, новий досвід.

- Англійська мова тобі вдається своє майбутнє з англійською мовою?

- Вивчення англійської мови вже стало для мене хоббі. Мені дуже подобається вивчати її. Звичайно, бувають моменти, коли не все вдаєьться і  опускаються руки, але потім розумієш, що ще раз буде важко, треба йти вперед і перемагати. Тим більше, коли поряд такий сильний вчитель і наставник Віктор Васильович.

- Чи мрієш ти пов"язати своє майбутнє з англійською мовою.

- У майбутньому мрію пов"язати своє майтнє з англійською мовою, мрію стати вчителем англійської мови та подорожувати, у цьому, звичайно, мені допоможуть знання англійської мови.

- Знаємо (із попередніх статей, розповідей), що у тебе є дар слова, ти вмієш гарно висловлювати думку, розповідати, аналізувати. Як ти дивишся на пропозицію очолити з наступного навчального року  редколегію учнівської газети "Шкільна правда"?

- Я б звичайно, хотіла очолити редколегію учнівської газети. Вважаю, що надзвичайно добре, коли кожен з учнів може висловити свою думку за допомогою газети, зробити свій внесок. Проте, у мене  інколи не вистачає часу.

= Твої побажання школярам?

- Перш за все, наполегливості, здобувати успіхи у навчанні, перемоги у конкурсах та олімпідаюдах, віри у себе and happy future.

   "25 листопада 2016 року учениця 9 класу Кохман Вероніка брала участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства, який проходили на бпзі Тисменицької спеціалізованої школи. Завдання ІІ етапу були досить складні, але незважаючина це представниця нашої школи зайняла 9 місце серед 33 учасників. У цілому цьогорічний виступ Вероніки на районній олімпіаді з правознавства можна вважати вдалим," - Володимир Федорович Сидорик, вчитель історії та правознавства.

Редколегія газети "Шкільна правда"