Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Чарівна та яскрава Оксана Овчарчин

   Є гарна традиція у гуртку журналістики проводжати випускників школи - гуртківців, колег по перу -  добрим словом. Багату творчу біографію у рідній Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів написала випускниця Оксана ОВЧАРЧИН. У гуртку журналістики займалася з восьмого класу, висвітлювала мистецькі події школи, ділилася успіхами спортивної школи танцю "Старденс", писала перші твори та поетичні рядочки. На шкільному сайті збережений весь творчий доробок учениці.

 

    Оксана Овчарчин - активна учасниця всіх мистецьких та спортивно-патріотичних заходів у школі. Творча, цікава, активна, відповідальна. Її пісня, танець, чарівна усмішка та врода квітли на нашій сцені, скрашували всі  свята. Неодноразово Оксана Овчарчин представляла нашу школу на районних та обласних конкурсах творчості (хореографія, художнє читання (танець), на Шевченківських читаннях (декламування), спортивних змаганнях та спартакіадах. Учасниця багатьох патріотичниї акцій, має гарний досвід ведучої, гри у драматичному гуртку. Щира, людяна та дружелюбна. Про неї гарні відгуки як у вчителів, так у однокласників.

   Цього року Оксана Овчарчин закінчила 11 клас Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зараз відповідальний період вибору та вступу у вуз. Бажаємо вдалого вибору. 

   Висловлюємо велику подяку Оксані Овчарчин за її творчий неспокій, за яскраві незабутні сторінки, вписані у історію школи. Бажаємо Оксані здійснити свою мрію. Бути щасливою. Співати! Танцювати! Обдаровувати світ красою. 

 А нашим читачам пропонуємо інтерв'ю з Оксаною Овчарчин взяте 5 лютого 2017 року.

НАПЕВНЕ, Я ОРГАНІЗОВАНА ЛЮДИНА 

   Школа багата цікавими та обдарованими дітьми. Кожен з них знайшов своє місце у різних напрямках діяльності від цікавих математичних логічних завдань до надзвичайного різнобарв’я творчих. Сьогодні ми говоритимемо про дуже активну і обдаровану ученицю-старшокласницю Оксану Овчарчин. Щира, відверта і добра людина, вона завжди іде на зустріч випробуванням і не здається! Вміє програвати і перемагати. Торує свій шлях у царині мистецтва. Активна учасниця всіх шкільних та сільських мистецьких заходах, співачка, танцюристка, спортсменка. Представляє школу на змаганнях та конкурсах, бере участь у драматичному гуртку, конкурсі читців. Досягла високих результатів у танці. 

   Нещодавно побувала на змаганнях з тенісу. Усвідомлюючи цей великий перелік творчої та спортивної діяльності логічно виникає питання:

  1. Коли ти все це встигаєш?

   – Напевне, я організована людина. Для того, щоб встигнути і на туризм, і на теніс, танці та репетиції, виступи, навчання треба розподіляти день і дотримуватися своєрідного графіку.

  1. Оксано, ти багато співаєш, після уроків не просто вчишся танцю, але і тренуєш інших. Що тобі більше до вподоби спів чи танець?

– Перевагу надаю танцю, хоча співати теж люблю. Вміння співати допомагає мені в танці, танець допомагає вільно почуватися на сцені. Все пов’язане.

  1. Хто заохочує тебе до творчості?

– Мої друзі, тренер по танцях Мар’ян Лобур, мої батьки.

  1. Роблячи висновок з твоїх відповідей виникає зустрічне запитання – чи мрієш ти пов’язати своє майбутнє життя з творчістю?

– Так, звісно що мрію.

  1. І, на завершення, твої побажання учням.

– Бажаю, щоб усі здобули хорошу освіту, поважали батьків, вчителів, брали приклад з хороших людей і щоб обов’язково знайшли себе в цьому житті!

    «Оксанка бере активну участь у всіх заходах, співає, танцює. Не буду скривати – на ній тримається школа!» – поділилася секретом Світлана Василівна, заступник директора з виховної діяльності, перша вчителька. – «Дуже відповідальна, талановита, артистична, спортивна».

   Старшокласники завжди збираються навколо Оксани, щоб знайти її треба шукати натовп, адже дівчина дуже комунікабельна. Завжди усміхнена, жвава і цілеспрямована.

   «Туристичні зльоти, виступи, змагання не проходять без Оксани,» – питаємо про ученицю у Світлани Миколаївни, класного керівника. – «Активна, дружня, добра. Любить спілкування, вміє поважати інших. Має хорошу підтримку з боку друзів та мами, яка на кожен виступ дівчини старається пошити відповідний костюм. Вона присутня на багатьох виступах доньки і завжди за неї вболіває».

   Нещодавно, 01 лютого 2017 року, Оксана показала хороший результат на районному конкурсі з тенісу серед дівчат, в якому бере участь уже три роки підряд. Вчитель фізичного виховання Ігор Іванович відгукується про старшокласницю як про енергійну і старанну спортсменку, яка завжди прагне змагатися та вміє сприймати різні результати з посмішкою. Такі вміння допомагають дівчині не розчаровуватися, коли в тому чи іншому змаганні не отримає призових місць. Це допоможе їй  і у майбутньому.

 

Микола Володимирович Старчук, очільник школи спортивно-бального танцю "Старденс", тренер і наставник Оксани:

– Історія Оксани в клубі спортивного танцю " СТАРДЕНС" досить цікава. Спочатку, навчаючись серед інших танцівників, дівчина показала своі вміння і зарекомендувала себе як старанну і відповідальну, що має потенціал. Іі старання я помітив, став більше вимагати, щоб стимулювати іі саморозвиток. Все спрацювало, Оксана дуже старалася, тренувалася, почала виборювати призові місця на змаганнях. Такий шлях привів іі до того, що дівчина уже не тільки навчається мистецтву танцю, але і вчить інших молодших дітей. Вона добра і врівноважена. Діти іі люблять. Невелика різниця у віці Оксани з іі учнями створює особливу атмосферу на заняттях, діти тягнуться до неі, вільніше почуваються. Кожен прагне бути таким, як іх наставниця. Це спонукає до більш старанного навсання, відвідування різних мисецьких студій. Дівчина всебічно розвинена, співає, декламує вірші, танцює. Дуже творча, весела, енергійна. Я радий, що у моій молодій команді є така перспективна танцівниця. 

Ірина Жданюк та редколегія "Шкільна правда" 

 

 

5536130
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1680
4274
23627
5479057
88763
150432
5536130

Ваш IP: 107.23.37.199
Server Time: 2019-07-20 09:06:18
Счетчик joomla