Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Кращої, ніж рідна, мови не буває!

   Сьогодні Міжнародний день рідної мови. Вітаю всіх з цим святом і закликаю, щоб кожен народ говорив і прославляв свою рідну мову. З нагоди цього свята у 9-10 класах нашої школи був відкритий урок на тему "Кращої, ніж рідна, мови не буває!". Урок проводила вчителька української мови і літератури Надія Богданівна Самборська. На уроці ми довідалися історію заснування цього свята, виконували різні завдання, розказували гуморески, брали участь в різних інсценізаціях про мови. Кожен учень зміг показати свої знання з української мови та літератури. 

Read more...

Тренінгове заняття "Стоп булінг" в 9-10 класах

   19 вересня у нашій школі було незвичайне заняття-тренінг у 9-10 класах. Його проводила шкільний практичний психолог Триндяк Наталія Василівна. На тренінгу був присутній директор нашої школи Володимир Ярославович Пронюк та заступник директора з виховної роботи Сенко Людмила Михайлівна. Треніг був дуже цікавим, тим не менш дуже корисним. На уроці ми розглядали таку тему, як "Булінг". Булінг - це насміхання з когось, не принижувати і не збиткуватись.

Read more...

Відкритий урок для батьків з математики у 5 класі

    У четвер 21 березня у моєму п’ятому класі Клубовецької школи відбувався відкритий урок з математики. Урок вела Світлана Миколаївна Дуридівка. Були присутні батьки, директор школи Володимир Ярославович Пронюк, наша перша вчителька Марія Василівна Павлів, заступник директора Наталія Василівна Івасюк та класний керівник сьомого класу Марія Василівна Дутка. На цьому уроці ми показували батькам та вчителям, чого ми навчилися за першу чверть другого семестру. Крім математики ми ще згадували про наше село Клубівці, коли воно було засноване, яке село було тут перед Клубівцями, про пам’ятки села та звідки походить назва села Клубівці. Але, оскільки це був відкритий урок з математики, то ми рішали приклади і їх результати утворювали дати, назви та слова, які розповідали про наше село та його минуле.

Read more...

Відкритий урок з математики у шостому класі

   Відкритий урок з математики у шостому класі на тему "Додавання та віднімання раціональних чисел" провела вчитель математики Світлана Миколаївна Дуридівка. Урок розпочато вшануванням Героїв Небесної Сотні. Відеоматеріали та дитячі малюнки, історичні довідки нагадали події 5-річної давності. Під час уроку учні розкривали основні характеристики сучасного Героя методом вирішення різноманітних математичних завдань.

Read more...

Профілактика булінгу в учнівському середовищі

       Серед сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування в міжособистісних відносинах підлітків. Такі відно­сини отримали назву шкільний булінг, розповсю­дження якого протягом останніх років визнано в освітній практиці та є соціальною проблемою. Явище булінгу надзвичайно поширене в сучас­ній школі, психологи й педагоги багато роблять для того, щоб запобігати знущанню та своєчасно усувати його, але цю проблему іноді замовчують, не афішують випадки знущань, її не прийнято обговорювати. За таких умов проблема не усу­вається, навпаки, вона набуває більших обсягів і жорстокіших проявів.

Read more...

Відкритий урок з алгебри у сьомому класі

   03 грудня вчитель Дуридівка Світлана Миколаївна провела відкритий урок з алгебри у 7 класі на тему: «Множення многочленів». Основні завдання уроку були сформульовані чітко і зрозуміло. Вступна частина містила контроль над придбаними знаннями, і введення в новий матеріал, що готувало дітей до основної його частини. Світлана Миколаївна показувала можливі приклади розв'язання многочленів, вказувала і виправляла помилки в процесі виконання вправ учнями. Правильно підібрані завдання за рівнями  дозволяли нарощувати складність у міру засвоєння матеріалу. Учні до роботи на уроці ставилися з великим ентузіазмом, охоче розв'язували вправи.  

Read more...

Вікдритий урок з англійської мови "Ігри та спорт"

          26 листопада в рамках методичної декади було проведено відкритий урок з англійської мови у 6 класі  на тему: «Ігри та спорт».

          Для розкриття теми уроку вчитель Сенко Людмила Михайлівна обрала інтерактивні методи навчання: інформаційно-рецептивний (розповідь, пояснення, бесіда, повідомлення учнів, робота з ілюстраціями та додатковим матеріалом); репродуктивний, метод монологічного висловлювання, метод практичного використання знань, робота в групах, гра, словесно-дедуктивний метод та використання комп'ютерних технологій.

Read more...

Відкритий урок з літературного читання у 2 класі

В педагогічній діяльності майстерність є

важливим чинником ефективності навчально-

виховної роботи, передумовою «творення людини»

В. О. Сухомлинський

           З 20 по 30 листопада в школі проходить методична декада на тему: «Педагогічна майстерність сучасного вчителя».

Read more...

Відкритий урок з української у 6 класі

        21 лютого Бруц Світлана Ярославівна провела відкритий урок з української у 6 класі на тему «Написання –н- і –нн- у прикметниках». Учитель початок уроку присвятила Міжнародному дню мови. Цей день відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Його було оголошено ХХХ сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26-17 листопада 1999 року в Парижі про «підтримку мовного та культурного різноманіття  та багатомовності» Після історії свята учні розказали «Молитву про мову» та пригадали  вірші про мову.

Read more...

Інтерактивне заняття у дошкільній групі

   20 лютого вихователь дошкільної групи «Сонечко» Антошків Наталія Романівна провела відкрите інтерактивне заняття з навчання грамоти та мовленнєвого спілкування «Чарівна скринька діда Грамотія». Вихователь розпочала заняття із привітання. Діти стали в коло, взялись за руки і подарували посмішку одне одному. Після чого вихованці отримали посилку від діда Грамотія. Разом з Наталією Романівною розкрили посилку, дістали скриню і лист. Чарівна скринька була за сімома замками, кожен замок мав свій ключ, який був захований. Діти відгадували загадки і дізнавалися, де шукати ключі. Відгадавши першу загадку, вихованці знайшли ключ. Але ключ був непростий. На ньому було завдання-гра «Скажи пестливо».

Read more...

Урок фізичної культури у 3 класі

           З 12 по 22 лютого в школі проходить  методична декада на тему «Роль виховного потенціалу уроку в підвищенні якості навчально-виховного процесу»

    14 лютого вчитель Турик Світлана Ярославівна провела відкритий урок з фізичної культури у 3 класі на тему: «Настільний теніс». Урок  складався з трьох частин: підготовчої, основної і заключної. У підготовчій частині відбулася організація класу, створення доброго і життєрадісного настрою. Учитель повідомила завдання уроку та повторили правила безпеки життєдіяльності. Далі були організовуючі вправи, повороти, різновиди ходьби та бігу, загально розвиваючі вправи на місці та вправи на відновлення дихання. Приділена увага стройовій підготовці. Учитель психологічно і фізіологічно готувала учнів до складнішої роботи.

Read more...

Відкритий урок з хімії у 7 класі

          06 грудня 2017 року вчителі відвідали відкритий урок Назарук Мирослави Михайлівни  з хімії у 7 класі на тему: «Хімічні явища». Під час уроку учні розвивали вміння поєднувати теорію і практику, користуватися хімічним обладнанням, реактивами, оформляти результати дослідів і робити висновки. Мирослава Михайлівна показувала вагомість теми уроку, спонукала до зацікавленості шляхом поєднання теорії з повсякденним життям. Зміст уроку подавався, враховуючи виховну мету. Правильна організація уроку і розподіл часу самодисциплінували учнів. Кожен етап уроку мав логічну завершеність.

Read more...

Вікритий урок з української літератури у 6 класі

   30 листопада 2017 року Бруц Світлана Ярославівна у 6 класі провела відкритий урок з української літератури на тему: «Леся Українка. Дитинство поетеси, роль родини у її вихованні. «Мрії», «Як дитиною бувало…» Неповторний світ дитинства у поезіях». Учитель  розпочала урок,  мотивуючи важливість вивчення даної теми. Учні повторили матеріал з початкових класів про Лесю Українку. Потім переглянули уривок з документального фільму про дитинство Лесі Українки.

Read more...

Відкритий урок з християнської етики у 8 класі

29 листопада у нашій школі Світлана Ярославівна Турик був проведений відкритий урок християнської етики у 8 класі. Тема цього уроку звучала так: "Шануй батька і матір свою, і тобі буде добре і ти довго проживеш на землі". Урок був надзвичайно цікавим, захоплюючим, а найголовніше - повчальним і ніс велике виховне значення. Розпочався урок із повторення вивченого матеріалу. Учні пригадували попередні Заповіді Божі і вміло їх тлумачили. Далі вчителька плавно перейшла до вивчення нової заповіді. Зміст теми Світлана Ярославівна виклала доступно цікаво і зрозуміло кожній дитині. Впродовж уроку вчителька спонукала учнів до самостійного мислення і роздумів.

Read more...

Шануй батька свого і матір твою, щоб продовжились дні твої на землі...

   29 листопада у 8 класі відбувся відкритий урок з Християнської етики. Урок вела Турик Світлана Ярославівна. Темою уроку була одна із заповідей Божих: Шануй батька твого і матір твою, і добре тобі буде, і довго житимеш на землі. На уроці були присутні вчителі Самборська Надія Богданівна, Христина Андріївна Павлюк, Світлана Ярославівна Бруц, Мирослава Михайлівна і директор школи Пронюк Володимир Ярославович. Усі ми дуже переживали перед відкритим урок, але переживання були марні все пройшло чудово. На уроці ми співали пісню "Шануймо батька, шануймо матір", грали сценку  "Притчу про блудного сина ", розказували вірші і працювали з Біблією.

Read more...

Інтелектуальна гра "Я люблю Україну"

   Я люблю Україну! Гру під такою назвою провели учні 9 класу у рамках районного семінару з виховної роботи. Були сформовані дві команди: команда синіх (хлопці) «Україна понад усе» та команда жовтих (дівчата) «Лідери». 

Read more...

Щастя України у четвертому класі

   Сьогодні у нашому класі відбувся відкритий урок на тему «Де щастя України». Ми трохи хвилювалися, тому що це було вперше. Урок почався з мультфільму «Як лелеки носили подарунки людям». Дальше у нас була «хвилинка уваги» - це Марія Василівна розповідала нам про красу та велич нашої України. А потім ми мали відповісти на запитання про нашу державу.  Наприклад, яка столиця України? Або, де жили козаки? Ми відповідали хором, тому що це все нам відоме і рідне. Вчителька продовжувала говорити про Україну, що вона щаслива, бо незалежна, і ми продовжували перелік – бо в неї щасливі діти тощо. І так кожен з учнів щось добавляв своє.

Read more...

Експрес-інтерв'ю з Наталею Іванівною Попадинець

   Сьогодні у нашій школі відбувається районний семінар заступників директорів з виховної роботи. Ми дуже раді, що гості завітали до нас на заняття гуртку журналістики. Це був особливий день.  Ми писали репортаж, подієво відображали хід заняття. Як класифікують французи, це був гарячий репортаж. Упродовж заняття ми прагли написати його і розмістити на шкільному сайті. Це нам вдалося. Другим завданням було взяти коротке інтерв'ю у когось з учасників семінару. А у кого? Вчителів було так багато. Нарешті ми відважилися. Нашим респондентом стала Попадинець Наталія Іванівна.

Read more...

Уперше відкрите заняття гуртку "Ініціатива"

   23 листопада на базі Клубовецької загальноосвітньої школи відбувається районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів.  У рамках семінару відкрите заняття проходить у журналістському гуртку “Ініціатива”. Гуртківці ретельно готувалися до цього дня і дуже хвилювалися, але, як тільки почався урок, усі зайнялися своєю улюбленою справою. До нас на урок прийшли 13 вчителів. Цей урок розпочався з представлення нашого керівника, натхненника – Кузьми Оксани Ярославівни, а вона у свою чергу презентувала нашу тему: “Репортерський експромт”.

Read more...

Міжнародний скайп-урок "World Reading Aloud Day"

   14 лютого уперше у нашій школі проходив Міжнародний урок на тему: "World Reading Aloud Day" - Світовий день голосного читання в рамках Глобального проекту "Skype-a-Thon 2017 Microsoft in Education". Після реєстрації партнера для скайп-спілкування відбирає корпорація Макрософт. Нам підібрали школу із Королівства Бахрейн (Арабська держава, що об'єднує острови у Перській затоці). У скайп-спілкуванні зустрілися школярі 3 класу з Бахрейну та школярі 4 класу з села Клубівці.

Read more...

ДПА: а диктант був про вишитий рушник

   У мене у 4 класі відбулися державні підсумкові атестації з трьох предметів. Перша ДПА була з літературного читання. Вона відбулася 12 травня. Спочатку було дуже страшно. Особливо на першій атестації. А друга атестація була з математики. Відбулася вона 17 травня. Вже не так було страшно. Ну а ось і третя, остання державна атестація з української мови, 19 травня. Завдання не були  важкими, я добре виконала їх.

Read more...

ДПА: ми наполегливо вирішували приклади і задачі

   17 травня 2016 року вібулося ДПА з математики. усі сильно хвилювалися, повторювали табличку множення і ділення, різні види задач. Задзвенів дзвінок, усі сіли за парти, витягнули листочки, олівець і ручку. До нас зайшла заступник директора школи Наталія Василівна Івасюк. Вона роздала нам завдання, пояснила їх і ми приступили до роботи. Усі наполегливо думали та вирішували приклади і задачі, щоб отримати гарну оцінку.

Read more...

Стартувало ЗНО-2016

 Розпочалося ЗНО-2016. Учні 11 класу нашої школи, а їх у нас аж троє, взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури та історії. Наші випускники своєчасно та організовано прибули до пункту тестування та пройшли іспити. ЗНО з історії України проходило 13 травня. Результати цих випробувань будуть також представлені як результати ДПА. А 14 травня для усіх випускників шкіл Тисменицького району була організована проща до відпустового місця у селі Погоня.

Read more...

ДПА: в душі було тривожно , але з завданням ми впорались

  12 травня 2016 року у 4 класі  відбулося ДПА (державна підсумкова атестація) з літературного читання. Усі були схвильовані, особливо я. Ось і пролунав дзвінок, усі всілися за парти. Зайшов директор школи Волидимир Ярославович Пронюк. Вчителька Оксана Ярославівна роздала учням завдання. Було два варіанти робіт. В першому варіанті - казка «Дві білочки», у другому - казка «Чубчик». Мені випав другий варіант. Ця казка була дуже цікава і повчальна. Ми всі здали свої роботи вчасно.

Read more...

Дружба - це велика цінність

   У нашому класі був відкритий урок з української літератури, до якого ми довго і старанно готувалися. Урок пройшов добре, вчителі нас похвалили. Правда, ми дуже переживали. Але зараз від уроку залишилися незабутні враження. Відкритий урок був цікавим, насиченим, різноманітним. Ми розгадували кросворд, робили дерево порад, працювали в групах. Головною темою уроку була – дружба. Гарним прикладом для нас були головні герої твору Ярослава Стельмаха "Митькозавр з Юрківки або Химера лісового озера" - Митько і Сергій. Дружба – дуже дорогоцінне почуття, його треба берегти.

Read more...

Відкритий урок з англійської мови у 8 класі

   22 березня у вівторок до нашої школи приїхали заступники директорів з навчально-виховної роботи. Вони побували на відкритому уроці з англійської мови у 8 класі. Наш клас готувався до цього уроку і ми всі сильно переживали. Але відкритий урок пройшов з легкістю і на одному диханні. Цей урок був змішаним, тому що ми ніби відпочивали і в той же час говорили на іноземній мові. Спочатку наш вчитель приготував для нас гру, яка називається «Коробочка». Суть її в тому, щоб ми задавали питання і вгадували, що всередині коробки. Виявляється, у ній був лист. Ми мали допомогти хлопчику футболісту.

Read more...

Урок української літератури у 6 класі

   22 березня на базі нашої школи пройшов семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Інноваційні технології в організації науково-методичної роботи з педагогічними працівниками». У 6 класі для заступників директорів відкритий урок з літератури провела Надія Богданівна Самборська. Учні розглядали повість Ярослава Стельмаха «Митькозавр з Юрківки або Химера лісового озера» і характеризували головних головних героїв твору Митька і Сергія.

Read more...