Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Планета zZz. Розділ IV

Фантастична історія про планету zZz від Вікторії Савик

Розділ IV

Тим часом на Землі мама Лема міс Декс не знаходила собі місця, вона хотіла якнайшвидше побачити і обійняти сина, свій найдорожчий скарб. Міс Декс телефонувала у всі космічні станції, всім знайомим астронавтам, куди лиш могла. Вона безперестанно переглядала фотоальбом, на всіх фотографіях Лем усміхався  їй і заспокоював. Проте ніхто не володів інформацією і не міг повідомити зажуреній жінці, де її син і коли повернеться на Землю. Так у невідомості минали довгі дні і довгі ночі. А на планеті zZz ракета астровоїнів, яка прибула з Землі, щоб забрати астронавтів, здійснити запуск ракети не змогла. Ракета була пошкоджена, потрібен був час на ремонт. Капітан сповістив екіпаж:

– Прийдеться ще деякий час погостювати тут, використайте цей час для налагодження дружній відносин із мешканцями планети.

 

   Лем засмутився, що не побачить маму.  Та коли побачив в ілюмінаторі Зеріону, зрозумів, що ця дівчина йому подобається і він за нею теж буде сумувати. Капітан зрозумів Лема і довірив йому з Зеріоною налагодити дипломатичні відносини з зеріонцями. Це було непросто, але Король заради доньки зробив багато. Переслідування та ворожнеча проти землян припилися, однак всі земляни були під пильним оком Короля. Лем багато розказував про планету Земля, а Зеріона про свою планету. Вони багато говорили, юнак відчував дивне хвилювання біля дівчини. Це було щастя і переживання, радість і полегшення. Лем ніколи такого не відчував. Одного разу Зеріона запитала, чи Лем когось любить.

–-Так. Це дуже красива дівчина. – відповів Лем. – Мені з нею легко і просто,  біля неї я почуваюся щасливим. Лише ми з різних світів. А ще я боюсь їй це розказати!

– А чому ти боїшся? – сумно мовила Зеріона. – Просто підійди і скажи їй про це.

   Зеріона відчула біль у душі, вона зрозуміла, що любить Лема, але він любить іншу.

– Так? Ти радиш, що я повинен їй сказати. Тоді я це обов'язково зроблю.

  Лем підійшов ближче до Зеріони, взяв її за руку і промовив:

– Дорога Зеріоно, я люблю тебе! Ти найкрасивіша дівчина, яку я коли-небуть зустрічав!

 Зеріона відповіла йому взаємністю. Вони стояли, тримаючись за руки і дивились один одному в очі. Так було ще довго, поки Лем не наважився її поцілувати.

   Раптом, біля них впала дивна річ. Зеріона уважно подивилася на неї, схопила Лема за руку і швидко побігла до палацу з криками:

– Ельфалонці вже близько. Ми повинні попередити інших! – кричала Зеріона.

   Вони забігли до палацу і розказали все Королю. Король наказав варті підготувати королівство до війни. Ельфалонці – це найжорстокіші створіння у всій галактиці. Вони хижі та підступні. Це ворог номер 1 для зеріонців. Усі жителі планети zZz зібралися біля замку, вони розуміли, відбудеться те, чого вони найбільше боялися. Відбудеться найбільша війна у всьому Всесвіті. Всі уже прощалися один з одним.

   Лем та Заріона побігли до капітана корабля. Коли вони пробігли, то побачили капітана мертвим. У нього був розбитий шолом.

   Лем вийшов з шоку і мовив:

– Його хтось вбив. Шолом самому розбити неможливо, навіть при падінні. Мені здається, що на вашій планеті є зрадник. Який вбив мого капітана та доніс усе про вас ельфалонцям.

– Здається, я знаю хто це зробив! –вигукнула дівчина.

– Тихіше! – шепнув Лем.

– Мені здається, що це зробив татовий охоронець Зендіонс. Він завжди здавався мені дуже підступним.

– Нам потрібно терміново попередити короля, - повідомив Лем.

 Лем та Зеріона швидко побігли до народу, але не знайшли Короля. Тоді Лем відвів Зеріону у безпечне місце, а сам побіг до замку, щоб знайти Короля.

   Коли Лем зайшов у замок, то почув з підвалу якісь крики. Він непомітно пробрався туди і побачив, як охоронець короля Зендіонс з одним ельфалонцем зв’язували Короля. Ельфалонець вистрілив з пістолета у голову Короля, той упав мертвим. Зендіонс лихо засміявся та надягнув корону  на свою голову. Він убив ельфалонця і рушив в палац. Раптом він побачив Лема і кинувся навздогін. Хлопцю дивом вдалося врятуватися.

   Лем чимдуж побіг до Зеріони. Але у схованці її не було. Коли він вибіг із сховища, то побачив як віддані зеріонці борються за свою планету проти ельфалонців. Лем побачив на дорозі дивну річ, камінець у формі букви Z. Він кинув той камінець у бік ельфалонця, той зразу ж упав мертвим. Тоді Лем почав шукати ще такі камінці і роздавав усім зеріонцям. Завдяки Z-камінцям вони і перемогли ельфалонців.

(далі буде)

Вікторія САВИК, 9 клас

Розділ ІІІ. Знайомство з Зеріоною та зеріонцями. Читайте тут...

Розділ ІІ. Невдачі Лема.  Читайте тут... 

Розділ І. Я буду астронавтом. Читайте тут...

 

6016106
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1112
2176
6834
5993253
29955
112709
6016106

Ваш IP: 3.95.131.97
Server Time: 2019-11-14 14:52:34
Счетчик joomla