Ми були присутні на святі Першого дзвоника. Було дуже цікаво. На лінійці були присутні голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, депутат Івано-Франківської обласної ради Роман Ткач, депутат районної ради Юрій Проценко, сільський голова Богдан Рекетчук. Ведучими були Юстина Самборська (10 клас) та Ілона Стецюк (9 клас).Ми оформлювали фотозону для свята, вона вийшла гарна, яскрава. Через карантин лінійку проводили на місяць пізніше, якраз на День вчителя 2 жовтня. Але незважаючи на це, було дуже святково. Виступали першокласники та випускники школи. Усім відмінникам директор школи вручав похвальні листи, а ми всі дружно привітали їх. Пісня співали Оксана Марцінко (7 клас) та Аліна Павлюк (6 клас).На лінійці всі вручили грамоту найдобрішій вчительці Оксані Ярославівні Кузьмі. Свято дуже сподобалося, зал був гарно прибраний різнокольоровими кульками, а біля фотозони всі фотографувалися.

 

   

   Я дуже люблю свою школу і дуже поважаю всіх вчителів, тому що вони у нас найкращі. У школі весело, ніколи не занудьгуєш, завжди знайдеш собі цікаве заняття, розвагу.

    Вітаю всіх вчителів з їхнім святом. Бажаю, щоб вони були завжди веселі і здорові, що залюбки йшли у наш клас,і проводили цікаві уроки і клали нам гарні оцінки.

Діана ЛЕСЮК, 5 клас