Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

А ми пишемо казки!

 

Казка «Рятівниця лісу»

 Десь далеко, в далекім краю, там де сосни і ялини ростуть, була собі хатина, а в ній жила Божа родина. У ній росла дитина на ім’я Маринка. Вона дуже любила природу і усіх звіряток, які жили поруч з нею.

 Одного разу у ліс зайшли розбійники, які не любили природу. Вони хотіли знищити усе, що живе в природі. У той час до лісу прийшла Маринка. Її зустріла зграя розбійників:   

– Що ти тут робиш, дівчино? – запитали вони.

  

 – Я збираю ягоди, – відповіла Маринка.

 – Іди геть з цього лісу, бо тут не залишиться нічого живого після нас!

 Дівчина злякалася, побігла додому і все розповіла своєму батькові.

 А батько у не ї був дуже знатний мисливець, на цілу округу. Він, вислухавши Маринку, зрозумів що у лісі робиться лихе, вирішив якось діяти.

 

 Думав він, думав і придумав: зажену я їх у болото. Пішов він у ліс, щоб вистежити розбійників. А коли батько їх побачив, то почав спеціально бігти в сторону болота. Розбійники побачили і кинулися за ним. Батько Маринки знав усі стежини і проходи у лісі. Він схитрив побіг таємною стежиною повз болото, а розбійники залетіли у самісіньке болото. Так розбійники втопилися у ньому. А батько повернувся додому і подякував своїх донечці, що вона рятувала ліс. Так ліс і природа були врятовані!

 Турик Марія-Анна

 

Казка про загублений час

 

Жив собі злий чарівник. І ось побачив чарівник хлопчика, який поспішав до лісу. Подумав чарівник: мабуть треба забрати собі його молодість, і він швидше помре, а я буду ще багато років жити на світі.. На другий день в чарівник відпочивав, аж коли згадав, що треба забрати у хлопчини молодість. І почав шукати чарівну паличку.

 А хлопчик здогадався про підступ чарівника. Він непомітно прийшов до чарівника і забрав чарівник паличку. І коли чарівник постукав у двері хлопчика, той махнув чарівною паличкою і перетворив його на пір’я.

 Ільницький Ігор

 

Неслухняне курчатко

 

В однієї господині жили собі півень Петрушка та курочка Марушка. І вивела курочка Марушка курчатка. Водила вона курчаток по подвір’ю і наказує бути чемними, самим далеко не відходити. Слухають курчатка і дружно біжать за своєю мамою.

А одне курчатко було нечемне, маму курочку не послухало. То в грядки піде, то в город. Наказує курочка курчаткові: будь чемне, а воно своє знає, маму не слухає. Побачило метелика і за ним. Тут летить ворона і над курчатком кружляє. Побачив півник Пертушка, що ворона хоче вкрасти курчатко і на ворону. Бився, бився і наше курча відбив.

З того часу курчатко стало чемне. Маму квочку слухає, далеко не відходить.

 Кохман Богдан

Ілюстації авторів казок.