Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Весняні канікули!

На останній тиждень березня випадають шкільні канікули. Це пора, коли вже квітує ліс, розпускають бруньки дерева, берези дарують смачний сік, перелітні пташки обживають свої гніздечка, в повітрі витає свіжість. Цей період дуже активний для господарів, садівників, бджолярів, городників. В цю пору учні мають велику нагоду спостерігати, як пробуджується природа, як обдаровує світ дивною красою. Окрім того, попрацювати з батьками на грядках - зрозуміти, що земля потребує їхніх рук та уваги. І звісно, відпочити, довше постати, набратися сил та весняної енергії, поспілкуватися з друзями, покататися на велосипедах та роликах. Одним словом - у нас весняні канікули!

Весняні канікули я провела із задоволенням, їздили з татом на риболовлю. Там на озері ми побачили самотнього лебедя. Ми годували його хлібом і милувалися його красою. Каталася на велосипеді, їздила провідувати дідуся з бабусею, ходила на Хресну Дорогу.

Ткачук Анастасія, 2 клас 

Мені найбільше сподобалось їздити на велосипеді і гратися з молодшою сестричкою, якій 1 рочок і 4 місяці. Я читала багато книжок, вони такі цікаві! Канікули так швидко пройшли, що я не встигла зробити те, що планувала.

Вовк Ангеліна, 2 клас

Я  люблю весну за її барви. На канікулах я допомагав батькам. Я сидів зі своїм братом, ходив у магазин, допомагав  садити город. У мене був чудовий тиждень відпочинку. А тепер готуюся до Великодніх свят.

Ільницький Ігор, 4 клас

Свої весняні канікули я провів вдома. Я зі свою сім'єю ходили до лісу збирати квіти та відпочивати у ньому. Допомагав батькам по господарству. Дивився з татом до наших трудівниць-бджіл. Ми давали їм цукровий сироп. а ще я цікавився, як прищеплювати сад. Мені дуже сподобалися мої канікули. Жаль, що їх виявилося мало. Весняні квіти та цвіт дерев - найкраще, що може бути на моїх весняних канікулах.

Андріїв Віталій, 3 клас

Настала весна, а з нею прийшли канікули. Усе навколо вкрилося бруньками, позеленіла трава. Я провела канікули весело і корисно. Гуляла на свіжому повітрячку, збирала підсніжники, каталася на велосипеді.  Не забула про школу, я читала, писала, розв'язувала задачі. Я люблю весну.

Стецюк Ілона, 2 клас

Весняні канікули я провела дуже гарно. Я каталася на велосипеді, збирала квіти, читала книги і багато-багато іншого. Багато часу перебувала на свіжому повітрі. Мені дуже сподобалися весняні канікули.

Павлюк Тетяна, 2 клас

Я дуже люблю весняні канікули. Навесні розцвітають дерева, прилітають пташки, вся природа оживає. На весняних канікулах я допомагала мамі садити грядку, сиділа з маленьким братиком. Допомагала бабусі вишивати. Також ходила в ліс, малювала різні картини, їздила на велосипеді, гралася в піску, гойдалася на гойдалці. Одним словом - відпочивала! Я гарно і цікаво провела весняні канікули.

Савик Вікторія, 4 клас

Я дуже люблю весняні канікули, тому що навесні дуже гарно. Все розцвітає, дуже багато квітів та рослин. А ще на канікулах я допомагав  батькам, грався з молодшою сестричкою. Також я ходив на прогулянку в ліс. Я знаю, що багато квітів рвати не можна, бо вони зникають. Тому я нарвав лише маленький букетик додому. Мені дуже сподобалися весняні канікули.

Кохман Богдан, 4 клас

Канікулам раді всі діти. Під час можна канікул можна довше поспати, погуляти з друзями, прочитати цікаве оповідання. На канікулах я їздила до дідуся в Полтаву. А ще я помагала мамі прибирати в будинку, каталася на велосипеді.

Сондей Юлія, 3 клас

Недавно закінчилися весняні канікули. Їх я провела у бабусі. Я відпочивала, грала різні ігри, ходила на природу. Але найбільше я допомагала рідним по господарству, у домі. Коли я йшла на природу,  чула голоси різних птахів. Я люблю ці канікули тому що прокидається природа. Також я говорила по комп'ютеру з тіткою Галиною, це так цікаво.

Шешурак Богдана, 4 клас

На весняних канікулах мені було дуже весело. Я ходила до лісу, каталася на роликах, велосипеді. До моєї шпаківні прилетіли птахи. Щоранку я прокидалася від співу птахів. На канікулах я веселилася зі своїми друзями. Канікули були веселими.

Турик Наталія, 3 клас

Я дуже люблю весну і весняні канікули. А люблю тому, що розцвітають квітки, прилітають пташки. На канікулах я ходив в ліс на прогулянку і бачив білочку. Вона стрибала по деревах. А ще я грав в футбол зі своїм батьком, дивився телевізор, грав комп'ютер.

Попадюк Тарас, 4 клас

Вже закінчилися весняні канікули. Вони мені дуже сподобалися, бо я провела їх весело і активно. Я грала в ігри і допомагала батькам: робила порядок у кімнатах, перебирала картоплю, готувалися до Великодніх свят. Канікули швидко пройшли, але вони були гарні.

Турик Марія-Анна, 4 клас

Провів я канікули дуже цікаво. Я катався на велосипеді, грався з сусідніми дітьми, допомагав бабусі, також малював, складав конструктор. В неділю я ходив до церкви. А ще святкував свій день народження. Повторював табличку.

Гудзовський Ярослав, 2 клас

Настали канікули. Всі діти і я зраділи, що будемо відпочивати. Відпочинок був дуже малим, бо канікули тривали всього один тиждень. Але вони були дуже цікаві і насичені. Кожного дня я допомагала дідусеві носити сік березовий з лісу, з бабусею сапала в квітнику, білила щепи, ходила до церкви на Хресну Дорогу. В неділю разом з громадою села пройшла Хресну Дорогу в селі від церкви до капличок та пам'ятних хрестів. Ходила з сестричкою і її татом в ліс по черемшу ("леворду"), а також на ставок ловити рибу.

Турик Адріана, 3 клас

На канікулах я грав у футбол, допомагав батькам, читав вірші із "Кобзаря" і загоряв на сонці.

Пронюк Євген, 4 клас

Весняні канікули я провів вдома - я допомагав батькам. До мене приїздили мої брати, ми грали в різні ігри. На вихідні ми їздили в дитячий комплекс, святкували братові іменини. Нам було весело.

Галайчук, Арсен, 3 клас


Кожний учень з нетерпінням чекає канікул. Цього разу настали весняні канікули. Це пора, коли не потрібно іти до школи, можна багато спати і багато гратися. Але не варто забувати і про навчання. На цих канікулах я, як завжди, допомагав батькам, писав, багато читав. Весняні канікули - особливі, тому що пробуджується природа від зимової сплячки і за цим цікаво спостерігати.

Палагіцький Олег, 2 клас


Я дуже люблю весняні канікули, тому що тоді оживає вся природа. Я допомагав мамі, татові і бабусі. Я прибирав подвір'я, помагав мамі садити грядку, перебирав картоплю. Ще я відпочивав: грав у футбол і готувався до Великодніх свят.

Гудзовський Андрій, 4 клас

Я дуже люблю весняні канікули, тому що оживає природа, прилітають перші пташки. А ще навесні я допомагаю на городі мамі, татові і бабусі. Я дуже люблю гратися. ходила на прогулянку в ліс із сестрою, але багато квітів не рвала, тому що я велика і знаю, що квітів багато рвати не можна. Я провела свої канікули дуже гарно.

Кохман Тетяна, 4 клас

На канікулах я їздив з батьками у Чернівці. Багато часу проводив на свіжому повітрі: грав футбол, катався на велосипеді. В мене цими днями гостював друг Славік  з Івано-Франківська. Ми весело з ним провели час. А також прочитав цікаве оповідання. Як, шкода, що тиждень минув дуже швидко.

Штогрин Олег, 3 клас

(далі буде)

На фото: квіти нашого лісу.