Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Моя мрія

Ви знаєте де живуть мрії? Ми вам розкажемо. Вони живуть у третьому класі Клубовецької школи. Вони сьогодні розговорилися. І ми довідалися, що третьокласники подружилися з найкращими веселковими мріями. Це так цікаво! Запрошуємо вас у світ мрій маленького серденька. Воно вже обирає свою професію, свій світ, у якому хоче творити дива. Хай вони збуваються! Хай світ буде сонячно-красивий, цікавий і багатий на приємні несподіванки. Хай буде щаслива наша Україна, а в ній - діти, котрі прагнуть мати найкращу усмішку в світі!

 

Я мрію стати в майбутньому лікарем. Професія лікаря є благородною і її шанують люди. Допомагають людям, лікувати їх від різних хвороб, щоб вони були здоровими. оскільки здоров'я є однією з найважливіших цінностей людини.

Досюк Вікторія, 3 клас

Я мрію поїхати в Карпати і побувати на найвищій горі Говерлі. Хочу побувати в місті Яремча, подивитися на водоспад. Мрію відвідати в місті Коломия музей писанкарства.

Сондей Юлія, 3 клас

Мрію поїхати на море.   

                                                                                          Атаманюк Аліна, 3 клас

Моя найбільша мрія - це бути здоровим! І друга після неї - стати футболістом.

Пронюк Андрій

Я мрію стати колись майстром спорту з плавання. Мені дуже подобається цей вид спорту. Там у мене є багато друзів. Щотижня я відвідую басейн, займаюсь з тренером, стрибаю з вишки. Мій тренер є для мене прикладом, коли я стану великим я сподіваюсь досягнути таких же успіхів, як він.

Турик Ігор

Я мрію стати пожежником, як мій хресний татусь, щоб допомагати людям.

Зуб'як Віктор

Я хочу стати лікарем. Лікувати і вилікувати всіх людей. Я хотів би, щоб всі люди були здорові і щасливі.

Галайчук Арсен

У мене багато мрій, але найбільша моя мрія - стати лікарем. Я хочу допомагати людям, коли вони хворі. Я хочу рятувати їм життя, доглядати за ними. Щоб стати лікарем треба добре вчитися. Я буду дуже старатися, щоб стати хорошим лікарем, бо життя людей - це найголовніше.

Самборська Юстина, 3 клас

Моя мрія стати відомим футболістом. Відвідувати різні країни, побувати на відомих стадіонах світу. Грати у ФК "Динамо Киів". Бути відомим і прославляти свою Україну.

Штогрин Олега

Моя мрія мати міцне здоров'я, мати найкращу усмішку і найкращі оцінки.

Рев'юк Олександр

Моя мрія стати одним з кращих футболістів світу. Їздити в різні країни світу, грати за команду ФК "Динамо Київ". Думаю, якщо добре працюватиму, коли небудь обов'язково стану одним з найкращих.

Турик Ігор Л.

Я мрію стати дуже відомим художником. Малювати гарні картини. Мрію про власну галерею, в якій буде багато гарних картин. Але для цього треба багато вчитись і працювати. Моя мрія збудеться!

Турик Наталія, 3 клас

У мене багато мрій. Але найголовніша мрія - стати вчителем. Мене подобається гратися з дітьми у вчителів. Я хочу у майбутньому навчати дітей, давати їм багато знань. Сподіваюсь, що моя мрія здійсниться.

Ромах Надія, 3 клас

Мрію, щоб я виросла і вивчилася на лікарку.

Турик Адріана, 3 клас

У мене є мрія. Я хочу поїхати на море. Воно, мабуть, гарне. Там відпочивають дорослі та діти, і купаються в ньому. А ще у морі плаває велика чисельність риб. Я мрію поплавати з ними і побачити справжні корали.

Андріїв Віталій, 3 клас

На фото:  Клас, у якому живуть мрії - 3 клас Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з класоводом Світланою Василівною Татарин.

Автор фото - шкільний фотокореспондент Юлія Шешурак, учениця 8 класу.