Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Стартував Турнір з міні-футболу серед школярів на кубок голови районної ради

   22 вересня стартував Турнір з міні-футболу серед школярів на кубок голови районної ради. Урочисте відкриття турніру та процедура жеребкування відбулася о 10.00 год. на стадіоні «Хутровик» у місті Тисмениця. У турнірі беруть участь 35 збірних команд навчальних закладів Тисмениччини. Змагатимуться школярі протягом вересня 2018 року на восьми майданчиках зі штучним покриттям, розташованих на території нашого району і тому числі і в селі Клубівці. Команди борються за призовий фонд: за перше місце − 20 000 гривень, друге - 15 000 гривень, за третє – 10 000 гривень. Також заохочувальні призи, нагороди, грамоти й подяки. Усі кошти виділяються з районного бюджету і навчальні заклади зможуть використати їх для свого розвитку і на свій власний розсуд.

  

   Це вже третій за ліком турнір з міні-футболу серед школярів району на Кубок голови Тисменицької районної ради, який був започаткований ще у вересні 2016 року Романом Крутим.

Такі змагання з міні-футболу серед школярів району запроваджено за ініціативи голови районної ради, підтримки депутатського корпусу, з метою пропаганди активного способу життя та занять спортом.

 

   Змагалися школярі протягом вересня 2018 року на восьми майданчиках зі штучним покриттям, розташованих на території нашого району. Наша команда показала добру гру, ввійшла в десятку сильніших та призових місць цього року не здобула. 

 

Світлини з першого дня турніру на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці