Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Фестиваль футболу

   18 жовтня у Тисмениці відбувся Фестиваль футболу. У цім фестивалі брали участь брали як і юнаки, так і дівчата. Всі мали однакові футболки і це було так круто, бо кожен був подібний однин на одного. О десятій годині було відкриття Районного спортивного фестивалю. А далі розпочалося найцікавіше. Всіх дітей перемішували так, щоб у них не було нікого з знайомих. І вона потоваришували з іншими. Було три дівчачі команди та дев'ять юначих. Мені з Танею Павлюк випало бути у хлопчачій команді. Але це було і на краще, адже хлопці нас жаліли і допомагали нам в усьому. Всього було дванадцять етапів змагань. Кожен етап відповідав за якийсь важливий елемент футболу та нашого життя.

 

   Тривалість одного етапу 30-45 хвилин. За цей час ми мали привітатися познайомитися та пограти ігри. Коли час закінчувався ми паровозиком переходили на інший етап. Весь час грала музика, яка розвеселяла нас. Ми танцювали в перервах незважаючи на те що були втомлені, бо весела атмосфера завжди була чудова. Найбільше мені сподобалося перебувати на етапах "Імунітет людини " та "Футбол".

Що було цікавого? На етапі "Імунітет людини" нам розказували багато цікавої інформації про здоров'я людини та про хвороби які виникають через неправильний спосіб життя. Потім ми пограли гру. Команда стала в коло, а двоє дітей заходили в коло. Один учасник був Імунітет, а інший – Людина. Імунітет мав захищати людину від бактерій та хвороб, тобто від м'яча. Хлопці чудово з цим справлялися. Ми дуже сміялися, адже Імунітет мав ставати в смішні пози, щоб захистити людину. А на етапі "Футбол" ми грали футбол руками і простий футбол. Тренер сказав, що дівчата з Клубівців дуже гарно грають футбол. Було приємно.

 У кожному відділі тренери та їх помічники були привітними та добрими і від цього настрій тільки піднімався. Ми всі привикли бачити вчителів суворими та серйозними , а тут вони були з нами друзями спілкувалися з нами на такі теми, про які ми говоримо зі своїми однокласниками.

 Під кінець Фестивалю ми обмінялися телефонами, адресами у соцмережах, щоб надалі підтримувати зв'язок. Було сумно прощатися, бо за ці 5-6 годин ми так здружилися, що було важко їх відпускати. Неймовірно цікавий день, багато емоцій вражень, знайомств.  Хотілося щоб таких фестивалів було більше, щоб вони були не лише з футболу а і з інших видів спорту. Дякую всім організаторам за цей чудовий день.

Ангеліна ВОВК, 8 клас

Світлини Марії ДУТКИ