Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Спортивне свято "Тато, мама і я – спортивна сім'я"

27 листопада у четвертому класі відблося велике родинне свято "Тато, мама і я – спортивна сім'я". У просторій спортивній залі було галасливо, як ніколи. Емоції вирували, бо відбувалися справжні спортивні змагання між двома командами "Динамо" і "Друзі спорту", які були сформовані з батьків і дітей. Справді учасниками змагань стали тато, мама і дитина. Хвилювалися, як батьки за дітей, так і діти за батьків, бо були не лише однією родиною, а однією командою, яка прагла перемогти.

 

   Команди виконували різноманітні завдання: вправи з м'ячем, з кільцем, з скакалкою, біг з тенісною ракеткою та шарами, стрибки у мішку, закидання м'яча у кільце, змагання капітанів тощо. А також завдання для глядачів - учнів початкової школи та дошкільнят. Вони активно розгадували спортивні загадки. Напруга тривала упродовж всього змагання, глядачі активно підтримували обидві команди, а судді рахували очки. Суддями були: директор школи Володимир Пронюк, заступники директора школи Наталія Івасюк, Людмила Сенко та вчитель фізкультури Ігор  Павлюк. Вела змагання вчителька Оксана Ярославівна Самуляк. Їй допомагали учні 8 класу Гудзовський Ярослав та Богдан Кульков. Юнаки оперативно розкладали усякий спортивний інвентар, необхідний для кожного завдання. Гарно були вплетені у сценарій спортивного свята пісні та фізкультхвилинки, які давали можливість втамувати хвилювання та творили святковий настрій. За музичний супровід свята відповідав Роман Середюк.

   Завершилося спортивне свято танцювальним флешмобом від Оксани Овчарчин, в якому були задіяні всі учасники свята і глядачі. Це було неперевершено! Веселий паровозик рухався усією спортивною залою, а потім всі дружно та емоційно виконували танцювальні вправи, які показувала Оксана.

 Судді оголосили підсумок - обидві команди набрали по 36 очок. Перемогла дружба. І це справедливо, бо обидві команди були на висоті. Подивіться, переконаєтесь! Відеозаписи змагань можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці".

  Батьки радо ділилися враженнями, перші замітки написали Ірина Кузенко, Уляна Пронюк. А четвертокласники дружно сказали, що цей день вони не забудуть ніколи. Цей день їх зблизив, здружив і вони дуже горді за своїм батьків-спортсменів!

   Велика подяка організатору свята Оксані Ярославівні Самуляк за новий формат родинного свята. Подяка батькам за участь та розуміння спільного вихованні дитини - школа+батьки. Дякуємо справедливим суддям і відміним глядачам. З такою підтримкою всі перемоги наші. 

Це було мегакруто!Сміх

   Це було мегакруто! Це дійство перевершило всі наші сподівання! Який адреналін! Які емоції! Які враження! Ми повернулись в дитинство на цей час і зовсім забули про дорослі комплекси. Щиро вболівали, ледь не зірвали голос, і падали, і сміялись. Ми виклались на повну силу заради спільної перемоги. Це зближує, згуртовує і здружує. Це командний дух! Як результат- дружні діти і батьківський колектив. Коли допомагаєш одне одному, разом радієш перемозі і разом сумуєш від невдачі. Ми, дорослі, часом забуваємо про такі щирі почуття.

   Молодці всі -  і наші діти, і ми батьки! Дякуємо нашій вчительці Оксані Ярославівні Самуляк за організацію родинного спортивного свята. Це незабутньо! Це те, що лягає в пам'ять про шкільні роки! Таке свято має мати місце в нашій школі.

Уляна ПРОНЮК 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чудове спортивно-родинне свято! Емоції переповнюють! Було, справді, дуже цікаво, яскраво, гамірно та весело! Усі переконались, що і матусі, і татусі, як і самі діти обожнюють спорт!

Людмила СЕНКО 

Світлини Михайла ТУРИКА, 10 клас

 

 

6370466
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3372
10606
18999
6317134
161716
161599
6370466

Ваш IP: 35.153.144.60
Server Time: 2020-01-29 15:52:57
Счетчик joomla