Print
Category: Спорт
Hits: 2358

    Юні журналісти газети учнівської газети "Шкільна правда" пильно придивляються до будівничих шкільного спортивного майданчика. Поряд з директором школи та вчителем фізкультури на майданчику щодня працює керуючий справами виконавчого комітету Тисменицької районної ради Юрій Проценко. Біжимо брати інтерв’ю: не хочемо заважати, але хочемо знати!

 

 Юрію Володимировичу, ми знаємо що спорт, а особливо, футбол для Вас – це життя. Ви багато зробили і робите для розвитку футболу у нашому селі. У нашій  школі йде розмова, що цієї неділі відбудеться футбольний турнір пам’яті нашого односельця, футболіста Дмитра Біланюка. Розкажіть, хто організатор цього турніру?

Чотири роки тому, після трагічної загибелі Діми Біланюка, друзі та знайомі започаткували турнір пам’яті футболіста, який сильно приклався, щоб футбол у Клубівцях був і розвивався. Цього року турнір матиме назву «Турнір ветеранів пам’яті Клубовецьких футболістів».

 - Які команди братимуть участь у турнірі?

- Братимуть участь футбольні команди сіл Милування, Пшеничники і Клубівці, дорослі та юнацькі команд.

-   Чи є якісь спеціальні нагороди, засновані для цієї пам’ятної події?

- Переможців та кращих граків очікують Кубок переможця, футбольні м’ячі, грамоти та медалі.

- Ще нас цікавить, де можна знайти турнірні таблиці з Першісті футболу на кубок Тисменицького району? І яке місце посідають футбольні команди села Клубівці?

–        Результати висвітлюються на сайті: fu.com.ua

 Доросла команда ФК «Клубівці» на третьому місці турнірної таблиці, а юнацька команда ФК «Клубівці» – на дев’ятому. 

– Дякуємо, Юрію Володимировичу. Бажаємо перемоги.

   З нами спілкувався Юрій Проценко, керуючий справами виконавчого комітету Тисменицької районної ради. Запитань у нас було ще багато, але на спортмайданчику ще багато роботи. Вирішили задокументувати робочий процес. Це вже історія.

   Зазвичай про футбол говорять чоловіки. Та сьогодні виняток, бо всі чоловіки – працівники школи та юнаки-старшокласнии задіяні на будівництві шкільного спортивного майданчика. Отож репортаж ведуть дівчата з 8 класу. Повідомляємо, що сьогодні, 6 листопада, на спортивному майданчику  ведуться такі роботи: йде активне укладання бітумного покриття та паралельно ведеться монтаж панельної огорожі. Хід будівельних робіт на спортмайданчику намагаємося висвітлювати якомога глибше, бо це велика подія у нашій школі. А ще в хто знав, як усі учні чекають, щоб погасати на новому спортивному майданчику!

Репортаж зі спортивного майданчика вели

Оксана Овчарчин та Мар’яна Лещук з 8 класу.

 Новини зі спортивного майданчика. Читайте за адресою:  http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/sport/616-novyny-zi-sportmaidanchyka-ide-ukladannia-bitumnoho-pokryttia