Print
Category: Спорт
Hits: 2808

У неділю, 9 листопада у селі Клубівці на стадіоні «Маяк» відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті ветеранів клубовецького футболу. В турнірі брали участь чотири команди: ФК «Колос» з села Пшеничники; ФК «Милувань», ФК «Клубівці» (дорослі), ФК «Клубівці» (юнаки). За умовами турніру футбольний тайм тривав 30 хвилин, а у фіналі – 20 хвилин.

Спочатку були виступи організаторів турніру, отець Петро благословив всіх. Потім хвилиною мовчання вшанували пам'ять колишніх ветеранів футболу Дмитра Біланюка, Івана Борушка, Василя Андріїва, Романа Баб'яка, які вагомо приклалися до розвитку футболу у Клубівцях.

Перший матч відбувся між командами «ФК «Клубівці» (юнаки) – ФК «Милувань». Основний час завершився нічиєю (рахунок 2:2).Тому команди пробивали  пенальті. у серії пенальті , з рахунком 5:3, перемогла команда «Клубівці». Голи в основний час забили: Павлюк Андрій  і Антошків Олег. А пенальті забили: Антошків Олег, Досюк Іван, Карпів Руслан і Павлюк Андрій.

Наступний матч був між командами ФК «Клубівці» - дорослі – ФК «Колос» з села Пшеничники, в якому теж перемогу здобули ФК "Клубівці" з рахунком 4:1.

Третіми грали команди «ФК «Миловань» - ФСТ «Колос». Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь ФСТ "Колос"

У фінальному матчі зійшлися команди ФК «Клубівці» (юнаки) – ФК «Клубівці» (дорослі). Основний час завершився нічиєю – 1:1. У серії «пенальті» рахунок 5:3.

Впевнену перемогу отримала юнацька команда ФК "Клубівці. Голи в фіналі забили: Карпів Руслан, Павлюк Андрій (автогол) .

Турнір завершився нагородженням команд-переможців та кращих гравців. Кращими гравцями турніру визнано: футболіст команди юніорів ФК «Клубівці» - Карпів Руслан,  воротарБойко Богдан,  захисник – Олег Ольшанецький  (ФК"Клубівці"), півзахисник - Роман Столярчук (ФК "Милування"), нападник - Дмитро Турик (ФК "Пшеничники").

Команди, які отримали 1-3 місця отримали в подарунок м’ячі. А команда-переможець – кубок пам'ятів ветеранів футболу  та грошову винагороду.

Турнірна таблиця виглядає так:

1. ФК «Клубівці» (юнаки)
  2. ФК «Клубівці» (дорослі)
  3. ФК «Колос» с. Пшеничники
  4. ФК «Милувань».

Для нас це дуже важлива і особлива перемога. Дякуємо організаторам та спонсорам турніру. В оргкомітет ввійшли: сільський голова Богдан Рекетчук, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимир Пронюк, депутат районної ради Юрій Проценко, спортінструктор Олег Данилюк. Спонсори заходу: відділ у справах молоді та спорту районної дерадміністрації (начальник Василь Дзудзило), районна рада ФСТ "Колос" (голова Степан Долик), підприємці села, родичі і друзі загиблих футболістів.