Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Незабутні зимові свята. 3 клас.

   Новорічні свята для мене почались ще у школі перед канікулами. Ми з вчителькою Оксаною Ярославівною готували новорічну сценку «Колобок». А також вчили пісні, вірші і привітання. Колобок був сучасний, бо лисичка Таня його не з’їла. Я була бабою, Ярослав – дідом, а Олег – колобком. Я з мамою спекла Колобок. А сцені все ніби ожило ми добре грали свої ролі. Колобка радо зустрічали звірята. Казка закінчилася щасливо – Колобок повернувся додому.

 

   Наші батьки з захопленням дивилися на нас і дуже раділи. Я ще мала роль Зими, танцювала танець і сипала снігом на дітей. Після виступу ми на місяць попрощалися з вчителями і друзями.

   Новий 2015 рік я зустріла у родинному колі. Для мене він був незабутнім. Я добре провела Новорічні та Різдвяні свята, ходила колядувати і щедрувати.

Канікули закінчувались і з ними свята і ми радо з новими силами починаємо другий семестр.

Стецюк Ілона, 3 клас

Ось і закінчились новорічні канікули.

Дуже багато цікавого відбулося в цей період . Для початку розповім про те, як я зустріла Новий рік.

     У сімейному колі зготувавши смачну їжу, чекали виступ президента по телелевізору. Коли стрілки годинника показали 12.00 (ночі), я з сестричкою пішли на вулицю дивитись на салюти.

     На Святвечір я допомагала мамі з бабусею готувати вечерю. Це так цікаво: дванадцять страв, молитва з усіма за столом перед вечерею. Наступного дня я пішла колядувати, як усі діти, голосити про народження Ісуса. Наступне свято було особисто моє, це моє день народження. До мене прийшла подружка Ілонка, бабуся з дідусем і ще багато гостей.

     Другий Святий вечір  провели трошки цікавіше, після вечері на подвір'ї стукала ложками з Адріяною слухали. де обізветься собака. Поїхали щедрувати.

Як жаль. що канікули закінчились так швидко.

 Ткачук Анастасія. 3 клас

   Новорічні та Різдвяні свята мені дуже сподобались. Починалися вони вже з свята Миколая,коли я отримала багато подарунків. Пізніше ми в школі ставили сценку "Колобок", в якій була я ведучою і сніжинкою.

  І тут почалися зимові канікули. Новий рік ми зустрічали у колі сім'ї, провели ми його весело. На Ріpдвяні свята я з моєю сестричко йшли колядувати. Я колядувала, а сестричка дзвонила дзвоником , всім піднімала настрій.

   На різдвяні свята до нас приходили колядувати вертеп, мені дуже сподобались їхні колядки. А 13 січня до нас пиходили маланити Маланка, так гарно хлопці переодягалися ,що я не могла їх розпізнати. Мені дуже  подобаються наші звичаї, тому що тільки в Україні такі веселі незабутні новорічні різдвяні свята . І так швидко пройшли всі свята, що я не встигла засумувати .

      Я чекаю наступного нового року і бажаю, щоб цей рік приніс удачу, мир. Я дуже хочу, щоб закінчилася війна і всі люди були щасливими і здоровими.

Вовк Ангеліна

   Нарешті настала зима. Всі діти люблять цю пору. Вона дуже гарна. В цій порі можна їздити на санах, лижах, ковзанах. А найбільше діти чекають 19 грудня, тому що приходить Святий Миколай. Він спускається з неба на землю і вночі розносить дітям подарунки.

  Трохи згодом настало Новорічне свято. Ми виступали у школі. Ставили казку «Колобок». Я була Лисичка. Але дуже хитра. Вдома зустрічали Новий рік разом з сім’єю.

Наступило Різдво. Я ходила колядувати, прославляти Ісуса Христа, який народився на сіні.

Час пройшов і скінчилися канікули. Відновилося навчання у школі і ми знову з однокласниками здобуваємо нові знання.

Павлюк Тетяна, 3 клас 

   Кожної осені  діти з нетерпінням  чекають  на зиму. Щоб покататися на санчатах, покидатися сніжками. А ще щоб прийшли новорічні  свята. Починаються  вони із свята  Миколая. Кожного  року на Новий рік перед  канікулами  діти роблять новорічні ранки.

   Цього року ми з Оксаною Ярославівною підготували казку Колобок. Я  у цій казці був головним героєм - Колобком. Було дуже   важко тому, що було  багато слів, але  я  вивчив. Виступ  пройшов дуже гарно  і сподобався   усім, хто його бачив. 

Мені дуже подобається виступати, тому з радістю погоджуюся на різні виступи. 

Палагіцький Олег, 3 клас

Новий рік - моє улюблене свято. Усі готуються до свят, вбирають красиві ялинки. Новий рік - це неначе казка для мене. Мені подобається переодягатися, я був Зайчиком. Ми під ялинкою веселилися, проводили різні конкурси, танцювали і співали. Це завжди цікаво і незабутньо.

Дід Мороз за вірші дарував подарунки. Особливо гарно, коли у новорічну ніч є морозна сніжна погода. У вікнах усіх будинків горять вогники. Усі святкують та розважаються. Новий рік - це загальне свято, відзначати його захопливо.

Федорчук Андрій, 3 клас