Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Прощай, прощай Букварику!

– Прощай, прощай Букварику! – лунає зі святково прибраної сцени залу школи, дитячі голоси співають пісню про Букварик! Сьогодні в першому класі Клубовецької школи свято Букваря! Їхня вчителька Марія Василівна Павлів підготувала з першокласниками багато цікавих міні-сценок, у яких школярики: то шукали Букварик, то відгадували загадки, то сварили звірят, за те що ті були неслухняними і не вчили букви.

 

 

   Головними героями на святі були – Букварик (роль виконував Ільницький Ігор із 4 класу), Читанка (Кохман Тетяна, 4 клас) та всі букви українського алфавіту (ролі виконували всі першокласники). Учні поводилися на сцені досить впевнено, відчувалося, що вчителька Марія Василівна працювала з кожним окремо і вдало, по хисту підібрала кожному вірші та слова. Єдиними, хто хвилювалися на святі були батьки та бабусі з дідусями, які так гуртом прийшли подивитися (надивитися!) на своїх діточок.

   Приємним обміном сюрпризів закінчувалося все: діти запросили своїх матерів до танцю, а ми, тобто батьки, подарували книжки, своїм, вже таким дорослим Першокласникам.

   В напутньому слові Марія Василівна сказала, що найважчий етап першокласникии вже пройшли: вони вивчили букви, вони навчилися читати, тобто все, що було досі невідомим, стало для них доступне. Також, учителька звернулась до батьків із проханням й надалі працювати з дітьми і огортати їх своєю молитвою щодня, щохвилини…

   Від побаченого та почутого на святі залишилося відлуння веселих дитячих голосочків та … сум, який відомим стає тільки тим батькам, які прийшли на свято Букваря до своїх дітей. Будьте діти добрими та щирими, усміхайте своїх батьків, учителів, а головне свої небесну Матір Марію.

Людмила Палагіцька, мама  першокласниці Анастасії,