Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Останній дзвоник - 2015

   Біля дорогого Кобзаря 29 травня зібралася вся шкільна родина Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на урочисту лінійку Останнього дзвоника. За традицією свято завершення 2014-2015 навчального року розпочалося виконанням гімну України. Офіційну частину розпочав словом благословення парох села, отець Петро Скрипник. Учнів та вчителів вітали представники районної та сільської влади Юрій Проценко та Богдан Рекетчук. З віршованим вітанням "Незабудка" звернувся до школярів директор краєзнавчого музею Йосип Карпів. Підсумок та аналіз навчального року зробив директор школи Володимир Пронюк.

 

   Зі слів директора, усі учні Клубовецької школи засвоїли навчальну програму, 29 учнів 2-8 класів показали відмінні ркзельтати. Відбулося урочисте нагородження відмінників, переможців районнх олімпіад, спортивних змагань  та конкурсів. Тричі слава пролунало для переможців, які своїми ре зультатами прославили школу.

   Володимир Ярославович  у своєму виступі подякував від усієї школи та сільської громади воїнам-захисникам України, а зокрема Дмитру Євдокимову та Ігорю Вінтоняку, з якими школа тримає тісний зв'язок, молиться та підтримує листами.

   Мистецьку програму свята вели Божена Івасюк та Марцінко Тетяна, піснями обдаровувала Оксана Овчарчин.

   З куплетами віршованих вітань виступили: дошкільна група "Сонечко" (вихователь Світлана Ярославівна Турик), перший клас (вчителька Марія Василівна Павлів) та випускники початкової школи - четвертокласники (вчитель Світлана Василівна Татарин). Після хвилюючих дитячих слів, які розчулили всіх дорослих і повернули у далекі і дорогі шкільні роки, прийшла пора Останнього дзвоника. Із дзвоником у руках першокласниця Анастасія Палагіцька та дев'ятикласник Богдан Пронюк обійшли всіх присутніх на шкільному святі. 

   І знову знайомі акорди гімну на шкільному  подвір'ї, кожен присутній на святі виструнчився і приклав руку до серця, а Кобзар із високості милувався клубовецькими учнями - надією і майбутнім України. Всі розбіглися по класах прощатися аж до вересня, лише калина та травевневі піони ще довго про щось гомоніли на шкільнім підвіконні...

  2014-2015 навчальний рік завершено, попереду шкільні канікули. Фотоапарати задокуметували незабутні кадри. А у нас, дев'ятикласників, ще три екзамени ДПА, після якого кожен повинен зробити свій правильний вибір. Хочеться сказати всім: - До зустрічі у школі!

Фігураш Тетяна, 9 клас

Фото Ірини Жданюк