Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Свято Першого дзвоника


 

   Першого вересня 2015 року відбулася урочиста лінійка Першого дзвоника - розпочався новий навчальний рік у нашій школі. На шкільному святі були присутні: дирекція Клубовецької школи, представник району Татарин Богдан, сільський краєзнавець Йосип Карпів, сільський голова Богдан Рекетчук та парох села, отець-декан Петро Скрипник.

   До учнів звернувся директор школи Володимир Пронюк, він розповів про режим роботи школи та усі нововведення, які очікують нас у новому навчальному році. Представники влади вітали нас із початком навчального року. Усі спільно хвилиною мовчання вшанували полеглих за волю України.

   Це свято було незабутнім для першокласників, адже вони вперше ступили на поріг нашої школи. Їм надали слово. Школярики вітальними куплетами скрасили свято.

   Ведучими шкільної лінійки були Івасюк Божена (8 клас) та Марцінко Тетяна (9 клас), співала для нас "Здрастуй, школо" Оксана Овчарчин (9 клас). А за організацію заходу відповідала Олеся Романівна Марцінко.

   На завершення шкільної лінійки отець Петро скопив нас свяченою водою і благословив на добре навчання. Першими до школи ввійшли наймолодші школярі - першокласники зі своєю вчителькою Татарин Світланою Василівною. А потім всі класи вирушили на перший урок, який мав назву " Шукай в геніях себе".

 Мар'яна ЛЕЩУК, 9 клас

В першовересень кличе дзвінок 

Першовересень святом стривожив –

Розпочне в школі перший урок.

В чорнобривці й калину на подив

Перевито сьогодні дзвінок.

І візьмуть його руки маленькі –

Заспіває дзвінок, як весна.

Школа гляне усмішкою неньки –

Цього дня ой чекала вона.

Хай мелодія щемна витає

На подвір'ї шкільнім неспроста,

Що дітей у весну повертає,

У дитинство батьків поверта.

Весь майданчик святкує щасливо,

До навчання освячує крок.

В першовересень  учнів зичливо

Закосичений кличе дзвінок.

                                                                          Йосип КАРПІВ

Дорогі учні та батьки!

    Вітаємо Вас із початком нового 2015/2016 навчального року у Клубовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Нехай цей рік буде щедрим і працьовитим, натхненним та ініціативним, добрим, мирним і здоровим.

Дякуємо за участь у спільному святі Першого дзвоника, просимо і надалі тісно співпрацювати із школою, щоб спільно виховувати сильне, розумне і добре покоління  - гідне майбутнє нашої держави.

Дирекція школи.