Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

З святом, дорогі наші вчителі!

    2  жовтня учні та батьки Клубовецької школи вітали своїх вчителів із професійним святом. Для вчителів був організований концерт за участю багатьох учнів школи. Усі старалися, щоб свято вийшло якнайкращим. Було багато сюпризів та несподіванок, багато цікавих сценок. Справжнім сюпризом стало нагородження вчителів грамотами за участь у конкурсі "Золотий лелека" та їхні перемоги у різних номінаціях.  Грамоти вручав батьківський комітет школи. Привітати вчителів прийшов голова села Богдан Іванович Рекетчук. Я думаю свято нашим вчителям сподобалися, про це свідчили їхні посмішки.

 

    Ми всі щиро вітаємо наших вчителів, дякуємо щоденний вчительський труд, за їхнє старання та турботу, за зерна знань та доброти, за любов і терпіння. Вам, дорогі вчителі, ми даруємо цей святковий концерт і хочемо, щоб ви завжди посміхались.

   Дякуємо педагогу-організатору Олесі Романівні Марцінко та завклубом Роману Середюку за допомогу в організації святкового концерту.

Овчарчин Оксана, 9 клас

Автор фото Ірина Жданюк

Мої враження

   Другого жовтня ми відзначали День вчителя. Це чудове свято.  Ми цілим класом вітали своїх вчителів. Це було так гарно і приємно. В одинадцятій годині розпочався урочистий концерт і привітання вчителів від усіх учнів школи. Була цікава святкова програма, лунали гарні слова та пісні, веселі сценки та вітання. Шкільна сцена було гарно прибрана, всі гарно виступали. Свято мені  дуже сподобалося. 

Турик Марія-Анна, 6 клас

Дорогі вчителі! 

Трударі на натхненному полі, 

Сівачі зерен знань, 

Вам сьогодні вклоняємо слово.  

 Ви - герої земні, 

Ваша праця - то поклик і подвиг.

Ви одвічно в борні

За знання, за науку, за пломінь.

За учнівські серця,

Їхні перші упевнені кроки,

За надію життя -

Їхнє світло і їхнє майбутнє. 

Вас нема  у "верхах", на аренах, афішах, на сценах...

А насправді лиш Вам -

це належить, заслужені наші.

 

Певно доля така

У обраних нести Божу справу:

Ви - апостольський стрій -

Непомічено сильний й жертвенний...