Творці учнівської газети "Шкільна правда" зібралися на квітневу робочу зустріч. Мова йшла про завершення квітневого номера газети, підготовку зустрічі з захисником України, інтерв'ювання репресованих клубівчан, організації презентації проектної роботи "Клубівчани-вчителі" та інші поточні питання. Юні журналісти привітали із 17-річчям колегу по перу, головного редактора учнівської газети, ученицю 11 класу Юлію Шешурак. Привітання від учнівського колективу зачитала Марія-Анна Турик. Традиційно на день народження учні дарують журналістський блокнот, Юлії подарувати зошит для конспектів і побажали Юлії вдалого вибору професії, успішної здачі ЗНО та вступу до вузу.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дорога Юліє!

Вітаємо тебе із 17-ріммям!

Ти квапишся доросліти і роки нагадують час виробу – серйозного, виваженого. Шкільний фундамент буде підпирати тебе все життя, і той безцінний досвід, набутий у шкільних стінах здадобиться тобі не раз. А сьогодні ми просто вітаємо тебе, дякуємо що жила активно, що творила себе і маленьку шкільну ластівку «Шкільна правда».

Хай буде щасливим твоє юнеліття,  йди сміливо до мрії, твори щастя, пізнавай найсвітліші почуття, утверджуйся професійно і громадянськи. Хай Божа ласка веде тебе, Божа любов звсвічує тебе, а чуття родини, єдності, миру примножують славу рідній землі, школі і Господу Богу. 

Все те, що так здавалося дрібним

І непомітник в відблиску дитиства,

Колись тобі всміхнеться дорогим

І стежка приведе на ці озерця.

Там, де купались дні твої й роки,

Де друзі, однокласники крилаті,

Де інтрерв’ю писалися нові,

Замітки і планерки в ріднім класі.

Це був дитинства почерк дорогий,

Який мандрує в тихе незабутнє.

Тобі – розкрилля щедрого в житті

І щастя, і любові, і завзяття!

Господи, благослови!  

З повагою редакційний колектив

Учнівської газети «Шкільна правда»