Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Робоча зустріч редколегії газети "Шкільна правда"

   28 лютого в нашій школі відбулися збори членів гуртка журналістики «Ініціатива». Були запрошені і вчителі. Керівник гуртка Оксана Ярославівна Кузьма ознайомила нас з роботою кожного з членів гуртка. З почутого на зборах, можна зробити висновок, що наші діти є дуже талановитими. Вони настільки професійно роблять свою роботу: і викладають новини спорту, і беруть інтерв’ю в жителів села, і все, що відбувається в школі теж швидко і оперативно з’являється на сайті школи. Їхня робота має гарні плоди, бо людям дійсно цікаво переглядати новини «Шкільної правди». Батьки по кілька раз на день заходять на сайт, щоб побачити щось нове.

 

   Знайомство з роботою гуртка додало ще більше заохочення цікавитися їхніми напрацюваннями та першими творчими спробами. Директор школи та заступники побажали їм творчих успіхів, наполегливості, впевненості та добрих результатів. Ми захоплюємося  вашою роботою!  

Марія Василівна ДУТКА

Ми вас не підведемо!

28 лютого у школі відбулися збори журналістів газети " Шкільна правда", на які ми запросили вчителів нашої школи. Ми підвели підсумки цього місяця. Хочу сказати, що результати хороші. До нашої команди приєдналися учні з початкових класів. І це дуже тішить нас, що діти хочуть писати! Оксана Ярославівна розказала окремо про кожного журналіста, хто за що відповідає. І кожен по-справжньому дуже добре справляється зі своїми обов'язками. Знаєте, є такі учні, які можуть писати, але їм бракує мотивації, тому допомогти нам обіцяв директор нашої школи Володимир Ярославович Пронюк, Людмила Михайлівна та Наталя Василівна також приєдналася! Ми дякуємо вам за вашу підтримку, ми вас не підведемо!

Юстина САМБОРСЬКА, 8 клас