Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Квітнева робоча зустріч редколегії

 04 квітня відбулася робоча зустріч редколегії учнівської газети "Шкільна правда", на якій обговорили подальші плани на місяць квітень. Прозвучало багато пропозицій. Серед них були такі як: відвідини музею села, проведення перевеликоднього прибирання території школи, збільшення кількості інтерв'ю серед мешканців села. Адже у  селі є багато цікавих людей, які можуть поділитися своїм досвідом, розповісти про минуле села, сільські ремесла тощо.  На збори редколегії ми завжди запрошуємо дирекцію школи. Цього разу директор Володимир Пронюк оголосив дві цікаві події.

 

    Перша, до нас наступного тижня приїде американський волонтер з "Корпусу миру", щоб ознайомитися з школою. Як ми зрозуміли, за цією програмою волонтер буде рік жити у нашому селі, проводити уроки в школі, зацікавлювати та допомагати нам вивчати добре англійську мову. Друге, ми вже побачили макети шкільної каплички, які розробив для школи художник Володимир Березний. Ми колективно одобрили їх. Скоро розпочнуться роботи по встановленню каплички у перехідній галегеї школи. Вона буде дуже красива! А головне, кожен з нас причетний до цієї справи, кожен склав свою жертовну лепту. 

    Заступник директора Людмила Михайлівна Сенко ознайомила нас з конкурсною роботою "В об'єктиві натураліста" учнів нашої школи, яку подали на районний конкурс. Ми спільно переглянули її. Тут показано красу клубовецького лісу та екологічні проблеми, такі як засмічення лісу, підпали трави, забруднення водойм.

   Зустріч була оперативна, конкретна та продуктивна. Робота є для кожного. Розпочинається футбольний сезон, є робота для спортивних коментаторів. То ж, до роботи!

Богдана ШЕШУРАК, 9 клас

5516583
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4080
5021
4080
5479057
69216
150432
5516583

Ваш IP: 18.209.104.7
Server Time: 2019-07-15 23:00:39
Счетчик joomla