Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Святкова фотозона

   Папір щільно увійшов у наше життя і тепер нікого не здивуєш різноманіттям кольорів та текстур. Проте є люди, які бачать у ньому не просто прямокутні клаптики різного розміру, а справжні витвори мистецтва. Такими людьми є вихованці гуртка «Натхнення» під керівництвом Оксани Ярославівни Кузьми. Учні дивляться на папір і у їхній уяві звідти повільно і впевнено починає виростати новий виріб, вони бачать його ще навіть не торкаючись паперу ножицями! Такий талант розвивався у них поступово і цього року переріс у, без перебільшення, можливу майбутню професію – оздоблювання фотозон, творчих куточків, подарунків, об’ємних виробів різного призначення. Цього разу гуртківці плідно попрацювали над створенням святкової фотозони до дня Матері. Використовуючи папір різних кольорів створили справжню квіткову оранжерею.

 

Доповнили загальну картину драпіровкою з темного атласу та контрастного ніжного м’ятного шифону підв’язаного стрічкою у вигляді пісочного годинника. Така драпіровка вигідно підкреслила динаміку квіткової композиції додаючи певної статичності. Гуртківці продемонстрували не тільки вміння працювати з об’ємним моделюванням але і застосовувати власні вироби у живі проекти на кшталт фотозони до дня Матері.

   Матусі, ви можете пишатися своїми дітьми, вони ростуть талановитими конкурентоспроможними майбутніми декораторами! Зі святом Вас!

Ірина Дмитрівна ЖДАНЮК