Надія Ромах та Юлія Сондей вирішили продовжити навчання в Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу. Надія обрала собі спеціальність «Фінанси і кредит», Юлія – «Виробництво харчової продукції».  Вибір професії - непроста справа. Я вже випускниця і серйозно думаю над цим питанням. А як дівчатам після дев'ятого класу вдалося так скоро визначитися з спеціальністю? Адже професія має подобатися, матеріально забезпечувати нас, давати можливість зреалізувати наші здібності та таланти. 

   

   Виявляється Юлія з дитинства мріяла бути поваром і кондитером, залюбки допомагала мамі куховарити, це їй приносило велике задоволення. З цією спеціальністю бачить своє майбутнє, так як професії поварів та кондитерів мають запит на ринку праці. Завдання перед Юлею добре освоїти справу, постійно шліфувати свою майстерність і йти в ногу з розвитком харчової промисловості. Юлія обіцяє, що надалі співпрацюватиме з колективом газети "Шкільна правда", братиме інтерв'ю, а коли добре освоїть кондитерську справу, спече для нас торт із написом "Шкільна правда". Казки зараз не пише, але добре пам'ятає героїв своєї недописаної казки. 

   Однак Надія Ромах своїм вибором, легко кажучи, здивувала нас. Всі знають про Надіїну мрію стати дизайнером, про її хист до творчості, про майстерські здібності. Її роботи, фотозони були прикрасою школи та  шкільних свят. А тут -  фінанси і кредит?! Ми поцікавилися, чому вона зробила такий крутий віраж. Виявляється, що ще з дитинства Надія любить мати справу з грошима, вона їх збирає, заощаджує, мудро розприділяє. А тепер хоче освоїти науку про гроші. А дизайн - це її хобі, з яким вона не буде розлучатися. Планує продовжувати справу, розвиватися, відвідувати різноманітні курси, майстер-класи, у цьому їй допоможуть гроші. Це нові роботи Надії Ромах з гофрованого паперу.

 

 

 

 

 

 

     

  Як виявляється, обоє дівчат пішли за своїми дитячими мріями. 28 вересня у них розпочинається стаціонарне навчання в коледжі, тож з нетерпінням чекають, щоб познайомитися з викладачами та одногрупниками. Бажаємо здійснити свої мрії, бути щасливими і успішними,  активними і творчими. Завжди раді зустрічі!

Богдана ШЕШУРАК, 11 клас