Малює жовтень усе жовтим. Клопочеться білочка, збирає гриби та горішки. Сушить їх на гілочці крислатого явора. А сонечко ще ввихається, радо усміхається і вспізнає на тій силянці жовтощокі гриби лисички. Таку композицію творили сьогодні гуртківці "Натхнення" з кольорового паперу. Ще на ту гілочку мухомора причепили і довго сперечалися, бо не можна мухомори їсти, вони ядовиті. Та білочка про це добре знає, вона давня мешканка лісу. Це нам треба добре розрізняти їстивні і ядовиті гриби. Збирати їх тільки з дорослими.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Ця осіння композиція називається "Дбайлива білочка".  Гриби та листочки не приклеються повністю, лише зафіксовуються. Так вони передають рухливість елементів, картина виглядає натуральніше. Готові роботи фотографували на природі, на улюбленому ігровому майданчику. Гутківці першого року навчання виконували аплікацію "Курчатко".

Осінні парасольки

 

 

 

 

 

  

 

 

    Що не кажіть, осінь дбайлива, як матуся. Навіть парасольки на дереві ростуть, щоб сховати нас від непроханого дощику. І всі такі яскраві, щой дощик не страшний, а під парасольками його крапельки різнокольорові. Парасольки пильнує пташка Дружок, бо ворона, яка полюбляє все яскраве, так і норовить вкрасти парасольку. А не можна! Вони тільки для дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    В композиції "Осінні парасольки" щільно приклеєна тільки гілка дерева. Решту елементів (парасольки, пташка та листочки) зберігають рухливість. З роботами гуртківці фотографувалися біля улюбленої фотозони, яку виготовили до Дня вчителя.

Дорогим вчителям!

   До Дня вчителя гуртківці виготовляли листівки своїми руками. Для декорування використовували виготовлені з кольорового картону олівці та різнокольорові листочки. Потім підписували. Фотографій з листівками не робили, щоб зробити сюприз для своїх вчителів.

 Ще за традицією виготовляли святкову фотозону, використовували різнокольорві квіти (картон), серцевину оздоблювали фетром. Довкола віночок із різнокольорових олівців. Фотозона скрасила свято, вона вийшла весела, позитивна. Для найдорожчих вчителів працювалося залюбки.