Чаювання для друзів

   Сьогодні я побувала на романтичному чаюванні. Ми самі сервірували стіл: розкладали білосніжні серветки, філіжанки. Прикрасою столу були хризантеми рожевого та жовтого кольорів. Ми смакували чай і вгадували з чого він. Виявляється, що чай має багато складників, це: малина, ожина, чорна горобина і шкірка з гранати. Мені сподобався смак і запах чаю. Запах малинового напитку нагадував мені мамині парфуми. До чаю у нас були хрумкі сухарики і шоколадні цукерки.

   Я пила чай і милувалася  квітами. На дружньому чаюванні ми спілкувалися, ділилися враженнями і запрошували один одного в гості. Зустріч з однокласниками мені сподобалася і зблизила мене з ними. Я хочу організувати таке чаювання і у себе вдома.

Діана КУЗЕНКО, 5 клас

Приємна несподіванка 

   Сьогодні на гуртку журналістики сталася приємна несподіванка. Коли я увійшла в кабінет то побачила своїх друзів, які весело чаювали. Дівчата запропонували приєднатися до них . Я з радістю погодилася. Наше невеличку свято було веселе і повчальне. Ми вгадували складники запашного чаю.

   Виявляється, чаю придають такий гарний смак ізюм, персик та пелюстки троянди. Цей незабутній смак чаю мені нагадує запах квітучого саду навесні. Стіл у кабінеті прикрашали, милуючі око, квіти. До чаю у нас були солодощі: хрумкі сухарики, шоколадні цукерки та шоколадка. Чаювання з друзями сподобалося не тільки мені, а й моїм однокласникам. Ми весело провели час. Говорили на різні теми та смакували солодощі. Ми зрозуміли, як потрібно сервірувати стіл для дружнього чаювання. Я обов'язково організую таке  чаювання для своїх друзів.

Тетяна КУЧАР, 5 клас