Скоро Новорічні та Різдвяні свята. А головною прикрасою цього свята є зелена красуня ялинка. Тож не гаймо часу, а приступаймо до роботи! Тим більше, що разом з нами буде працювати директор школи Володимир Ярославович Пронюк. Цікаво, яка у нього вийде святкова ялиночка?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ми з цікавістю спостерігали за роботою Володимира Ярославовича, ділилися добрими новинами, розказували вірші. Час пройшов весело і цікаво. А коли роботи були готові, директор школи приніс для нас солодкий подарунок. Сьогодні було просто незабутньо - солодко і весело.

Анастасія та Ірина з 2 класу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Святкова фотозона готова

Фотозона до свята Миколая та циклу Новорічних та Різдвяних свят готова. Над її виготовленням працював гурток "Натхнення", а зокрема учні: Ангеліна Вовк з 9 класу, Вероніка Романів з 7 класу та Євген Пронюк з 11 класу. Для оздоблення фотозони використовували сніжинки, які витинали учні. Сніжинки вийшли різні, зате дуже красиві. Металічний каркас для фотозони школярам надала фотограф Людмила Палагіцька. Дякуємо всім, причетним до виготовлення оригінальної та неповторної фотозони. Бажаємо веселих свят і гарних світлин біля фотозони.