Сьогодні 24 грудня відбулися підсумкові збори редколегії учнівської газети "Шкільна правда" за 2020 рік. На третій великій перерві ми зібралися у кабінеті гурткової роботи. Цього разу керівник гуртку журналістики Оксана Ярославівна придумала нам цікаве завдання. Нам роздали листочки та ручки. Потрібно було оперативно всім написати привітання на Різдвяні свята. І залишити на них свої автографи. І знаєте, коли я клала свій автограф,  та дивилася, як їх кладуть мої друзі, в мене в голові промайнула думка, можливо колись хтось із нас буде роздавати  автографи тисячам людям, а це побажання на листочку   буде гордістю та пам'яттю нашої школи та села.

 

 

   Коли ми всі завершили оформлення побажань, то гуртом поскладали записки у святковий мішечок. За словами нашого керівника, вони будуть розміщені на різдвяній ялинці на першій  сторінці "Шкільної правди". Також ми по черзі приміряли новорічну шапочку. Кожен хто її приміряв, мав сказати враження по цей рік, а також ідею на період зимових канікул та побажання на Новий 2021 рік. Було весело і приємно. Зустріч пролетіла дуже швидко. Поглянувши на годинник я зрозуміла, що через декілька хвилин розпочнеться урок, тому ми дружно і швиденько придумали місце для фото і порозбігалися на уроки.

    Я вдячна, що у мене є можливість мати таких колег по гуртку журналістики. Завжди можу на них покластися та просто поговорити про життя. Бажаю вам, дорогі читачі "Шкільної правди" та своїм друзям веселих свят, гарного Нового року, міцного здоров'я, наполегливості та віри у себе.

Ангеліна ВОВК, 9 клас