Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Справжній друг

    Сьогодні Міжнародний день друзів. Кажуть справжній друг, це той хто готовий за тебе життя віддати. Кажуть, бо знають. Ми маємо саме такого Друга нашої школи, він зараз на передовій у зоні АТО, захищає нас. У такий день, коли особливо вшановують друзів, ми вирішили взяти інтерв'ю (засобами інтернет-зв'язку) у друга-захисника Дмитра Євдокимова з 8 штурмового батальйону, 10 бригади.

 

 

– Дмитро, чому ти знову повернувся на фронт?

– Я, як чоловік, повинен повертатися час від часу на фронт. А маючи таку велику підтримку вашої школи я трудності війни з легкістю переношу (якість сьогоднішнього керівництва і постачання, це вже інше питання, я кажу виключно за бойові дії). Востаннє на війні я був в жовтні минулого року, тепер червень, перерив був (ротація, навчання на полігонах тощо).  

– Де Ти зараз перебуваєш?

- Я зараз в Луганській області біля окупованого Стаханова. Обстріли кожен день, особливо вночі. Переважно стрілецька зброя, гранатомети і АГС. Ще вони активно розширяють свої окопи навпроти нас, тому і вдень особливо не стріляють. Вже увечері певне починають святкувати дуже гучно кінець робочого дня, та так, аж вуха закладає і земля дрижить. У переривав між стрільбою кричать у нашу сторону різні прокльони, нецензурну лексику і "аллах акбар". Шось тут не сходиться із російською версією про місцевих "шахтарів", "трактористів" і православних скрєпів.

- А хто то?

- Це Кадирівці. Але це не означає, що виключно вони проти нас воюють, їх чисельність відносно росіян мізерна. Просто  кадирівські "собаки" найголосистіші, і в них притуплений інстинкт самозбереження, тому вони себе так зухвало ведуть. Там супроти нас цілий зброд різношерстної російської нечисті, та кістяк це так зване "всєвєлікоє войско донскоє", вони тряпку цієї терористичної банди вивісили на своїй позиції.

– Дмитро, скажи, чи страшно на війні? Як  бороти страх? Відвага закладена генетично, чи її треба виховувати?

– Я вважаю, що на рахунок війни страху нк повинно бути у чоловіків. Це повинно бути в них закладено. Тільки у випадку коли за тобою правда, коли ти не загарбник, а захищаєш свою землю.

   А коли є підтримка з тилу, то це надає неймовірну впевненістью Але страх повинен бути присутній під час бою, у критичних моментах, це природня річ. Тут нема нічого постидного, коти боїшся перед обличчям смерті, без страху в таких ситуаціях не відчував би небезпеки. Але в такому випадку треба не піддаватися паніці, приймати правильне рішення, бо справжня сміливість, це не коли не боїшся, а те, як тиборешся зі страхом. Страх це як вогонь, дай йому волю – він тебе спалить, візьми верх над ним – він тебе зігріє.

–Чи змінила Тебе війна?

– Ну звісно що змінила, війна кожного змінює. На війні повністю відображається людська сутність, хто є хто. Тут в кожного випливають слабкі сторони, тому я зробив певні висновки і попрацював над собою. щоб їх усунути.

- Якщо підрахувати, то вже десь 1115 днів війни в Україні. Це так довго. Коли вона закінчиться?

– Я вважаю, головне, що у нас війни нема. Ми її зупинили тут. А страждають ті, хто просив Путіна ввести війська, Думаю що по-максимуму поки-що справедливо виходить. Такщо треба насолоджуватися мирним небом, бо для того ми тут, щоби у нас війни не було. 

Привіт, Дмитро! Пише тобі Настя. 

Що робиш? Як справи7  Я за тебе хвилююся і сумую. Я хочу, щоб Україна перемогла і стала сильною. Як ти вже знаєш, я хотіла намалювати на прапорі руку та не вспіла. Я тебе чекаю, бо ти пообіцяв, що приїдеш і привезеш прапор. Мені важко уявити, що той прапор, який ми підписували, торкалися його, зараз у вас у руках.

Дорогий Дмитро, я хочу тобі задати декілька запитань: 1. Які у тебе були мрії у дитинстві? Чи ти їх здійснив? 2. Чи вмієш кататися на велосипеді? 3. Чи любиш фотографуватися? 4. Чи ходив у музичну школу?

Анастасія Палагіцька, 3 клас 

 Відповідаю на питання Насті: 

1. Одна з моїх мрій була бути військовим, можна сказати що здійснилася.

2. Так, я вмію їздити на велосипеді.

3. Не люблю фотографуватися, але зараз такі часи що приходиться це робити.

4. Я не ходив в музичну школу, тому що не маю таланту до цієї справи. Але люблю слухати музику.

Здоров, Дмитро!

   Я Максік. Знаю, що ти га війні, захищаєш мене і мою Україну. Я дуже дякую тобі. Ми цілим класом підписували тобі прапор. Такого ще не було, щоб у школі всі-всі підписували прапор. Ми всі хочемо тебе побачити. Чекаємо тебе у школі. Дмитро, хочу запитати тебе: я дуже люблю футбол, а ти? 2. Яка у Тебе професія? 3. Чи Ти хочеш бути депутатом?

Максим Квасніцький, 4 клас

- Відповіді для Максіка: 

1. Футбол дуже гарний вид спорту, не грав у нього тому що надаю перевагу більше індивідуальним видам спорту.

2. Комп'ютеризоване машинобудівне виробництво.

3. У нашій державі влада це дуже брудна справа, тому я себе там не бачу. 

Світлини Дмитра Євдокимоваз передової АТО Червень, 2017 року

(далі буде)

5654922
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3604
3816
28036
5598588
72918
134637
5654922

Ваш IP: 100.24.209.47
Server Time: 2019-08-18 17:58:01
Счетчик joomla