27 жовтня 2014 року о 15:00 ми шкільною командою старшокласників з вчителем Захисту Вітчизни Володимиром Федоровичем Сидориком пішли на практичний урок до клубовецького лісу. Наша ціль – оволодіти навиками стрільби із рушниці. Дорога до визначеного місця була не простою: ми повинні були оминути ставок та велике болото. Це було першим випобуванням.

 

   Зате ліс нас зустрів привітно, йому було самотньо у холодний морозний день. Ми розбудили ліс і добре звеселили. 

   Другим нашим випробуванням була стрільба. Ми вчилися стріляти з пневматичної гвинтівки ІЖ-38 по нерухомих цілях. На перший погляд освоїти техніку стрільби складно і страшно. А насправді, це практичне заняття принесло нам багато задоволення. Спершу вчитель проводив інструктаж з техніки безпеки та поводження із рушницею. Хоч і патрони були пусті, та відповідальність одинакова.

В склад команди ввійшли: Павлюк Назар, Парадний Андрій, Драбик Володимир, Гудзовський Руслан, Павлюк Діана, Овчарчин Оксана, Лещук Маряна та Лялик Мирослав. Нашою першою мішенню була велика пластмасова пляшка з водою. Ми розпочали стріляти. Всі опановували техніку стрільби стоячи. Стрільбу з лежачого положення продемонстрував учень 11 класу Павлюк Назар. у: нашою мішенню була велика пляшка з солодкою водою. Другу, третю і четверту мішені ми знайшли в лісі. На жаль, наш ліс дуже забруднений бляшаними та скляними банками. Ми всі попали у мішені. І це принесло нам справжнє задоволення і додало доброго адреналіну. Для нас ці навчання корисні і повчальні. Володимир Федорович вчить нас нічого не боятися, бути сильними і відважними. Ми щиро дякуємо В.Ф. Сидорику за марширування, за похід у ліс та вдалу стрільбу. З нетерпінням чекаємо наступного практичного заняття. Україні дуже потрібні молоді герої.

Лещук Мар’яна. 8 клас

 

P.S. Дякуємо Назару Павлюку за чудові фотографії!!!