Благодійна учнівська акція «Допоможемо нашій армії»

    Сьогодні, 4 листопада, відправлено посилку нашим воїнам-захисникам з батальону «Айдар». Учні молодших класів Клубовецької школи принесли теплі шкарпетки, листи та малюнки, щоб зігріти увагою своїх захисників. Посилку для відправлення готували: Хомут Марія з 6 класу, Овчарчин Оксана з 8 класу, Фігураш Тетяна та Шешурак Юлія з 9 класу. Працівники «Нової пошти» повідомили, що  посилка прибуде до адресата 7 листопада.

  

   Акція дуже тепла: щирі слова, побажання, молитви. В кожній шкарпетці - малюнок для захисника.

  Сьогодні ми зробили ще один маленький крок до перемоги. Як ми вже повідомляли благодійна учнівська акція "Допоможемо нашій армії" буде тривати до цілковитої перемоги України.

 Подаємо фотозвіт про завершення цього кроку учнівської благочинності і запрошуємо всіх учнів активно допомагати армії, особливо зараз, коли на порозі зима.

Квитанцію про відправленя посилки друкуємо.

Також подаємо список, чого зараз потребують наші захисники.

Відповідальні за проведення акцій Шешурак Юлія, Фігураш Тетяна з 9 класу та Лещук Мар"яна, Овчарчин Оксана з 8 класу.

Як проходила акція можна прочитати:

Моя допомога українській армії:  http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/vykhovna-robota/samovriaduvannia/584-moia-dopomoha-ukrainskii-armii

Це наші кроки до перемогиhttp://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/vykhovna-robota/patriotychne-vykhovannia/572-tse-nashi-kroky-do-peremohy