Print
Category: Самоврядування
Hits: 2924

  Оперативно збіглися на нараду члени редколегії та учнівське самоврядування школи. Головне питання: як провести новорічне свято у школі. Думки розділилися. Всі хочуть, щоб було незабутньо, весело та конкретних пропозицій не поступило.. Вирішили опитати ширше коло школярів - провести експрес-опитування. Усім запропоновано відповісти на два запитання: як бажаєте провести  і чим готові допомогти? Відповіді можна класифікувати таким чином: 1. поїздка в театр - 57%: 2. учнівська коляда - 31%; 3. веселе свято з конкурсами - 9%: 4. святковий концерт. Учні молодших класів хочуть костюмованого свята, хороводів, веселих ігор. Допомогти майже всі готові прикрашанням сцени, дехто декламуванням віршів.

     

   Нового бачення, як святкувати новий рік без традиційних персонажів та ялинки, в учнів не має. Новорічне свято асоціюється у них із казкою, казковими героями, дійствами. 

    На нараді розглядалося ще декілька питань. Про акцію милосердя, яка триває тиждень у нашій школі,  розповів відповідальний Ільницький Ігор з 7 класу.

   Школярі написали вітальні листівки з нагоди свята української армії для захисника України Дмитра Євдокимова.

   Колектив редколегії "Шкільна правда" привітав з днем народження своїх колег Турик Марію-Анну, Палагіцьку Анастасію та Пронюка Богдана. Від редакційної родини вітали семикласники Павлюк Юлія та Шешурак Богдана.

   Запаллановано також ряд інтерв'ю серед клубівчан та цикл розповідей про своїх домашніх улюбленців.

 Шешурак Юлія, 11 клас.