Print
Category: Самоврядування
Hits: 2568

   6 грудня в Угринівському НВК відбулося друге засідання лідерів учнівського самоврядування Тисменицького району  під гаслом «Не лінуватись! Не мовчати! Кожна думка – цінна!». Захід  мав на меті забезпечити реальні права та обов'язки органів самоврядування, підвищити рівень довіри педагогів до рішень учнівського колективу, його органів самоврядування, формувати навики цивілізованого спілкування, лідерства і партнерства. Також вдосконалювати уміння працювати в групах, пробуджувати активність, уважність до думки іншого.

  

   Зустріч скрасив виступ учнівського парламенту Угринівського НВК. Опісля розпочалася праця в групах – тренінг «Вчимося толерантному спілкуванню». Тренінг модерував практичний психолог Угринівського НВК О.С. Максимів. В кожній групі було 5-6 лідерів, вони ближче знайомилися, ділилися  досвідом роботи (своїх обов'язків та ініціатив)  учнівського  самоврядування, своїми захопленнями, вносили пропозиції тощо.

   Спілкування старшокласників відбувалася у сприятливій , доброзичливій обстановці. За ініціативою лідерів створена група у соціальній мережі, визначені координатори активного спілкування та обговорення рішень у групі. Це сприятиме розширенню особистих контактів, пошуку нових друзів, однодумців .

   На домашнє завдання – записати відео про історичне місце нашого села, тривалістю 3-4 хвилини. Учням запропоновано листуватися з ровесниками з інших областей.

   Ми привезли лист для дев'ятикласниці.  Лист  з містечка Попасна Луганської області. Лист відкрили у  9 класі. Староста класу Івасюк Божена зачитала його для однокласників і одразу написала відповідь. У листі не вказане ім'я адресата. тому Божена звернулася - Привіт, ровеснице!

Сподіваємо на гарне листування та зустріч з ровесницею.

Пронюк Богдан, 11 клас

На  світлинах: 1. Розповідь про треніг у районній школі лідерів; 2. Засідання районної школи лідерів. 3-4. Дев'ятикласники відкрили і читають листа ровесниці з Попасної Луганської області, 5. Лист і відповідь дев"ятикласниць.