Print
Category: Самоврядування
Hits: 2442

  Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Старшокласники Клубовецької школи відчули себе господарями села та переконалися, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Прибираючи територію біля сілького цвинтаря, зокрема узбіччя лісу, що прилягає до кладовища та дорогу, що веде до криївки, та територію біля криївки, учні зробили серйозні висновки. Потрібно змалку виховувати екологічну культуру, дбайливе ставлення до природи та довкілля.

 

   Сміття - це погано, а особливо, коли воно там, де не треба, особливо у лісі.  Учні зібрали 11 повних міхів сміття.

   До весняного прибирання 10 квітня залучені учні 9-10 класів, з ними були директор школи Володимир Ярославович, вчитель фізкультури Ігор Іванович та вчителька історії Ірина Русланівна. Подібні акції практикуються щороку перед Великоднем. 

 9 клас

10 квітня у понеділок учні 9-10 класів йшли до криївки УПА, щоб прибрати сміття. Ми одразу ж зголосилися йти до криївки. Поставили собі за мету прибрати територію. Надіємося, що нам це вдалося. Це все нас дуже захопило, ми навіть не помітили, як швидко пролетів час і це історичне місце стало чистішим.

Божена ІВАСЮК, 9 клас