Наприкінці вересня у нашій школі відбувся День учнівського самоврядування. Учні побували у ролі  учителів, класних керівників та адміністрації школи. Виконуючи свої обов’язки, учні  відчули  наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.  Програма дня була насиченою та цікавою. Перед уроками ми провели лінійку, на якій оголосили новопризначених вчителів . До виконання цих обов’язків поставилися серйозно, навіть ставили оцінки й записували зауваження у щоденники. Загалом обмін ролями – чудовий експеримент, учні зрозуміли, що праця педагогів нелегка, але дуже цікава.

 

        Я була вчителем української мови та літератури і проводила уроки в 6, 10, 11 класах. Як тільки продзвенів дзвоник на перший урок, я трішки розгубилась, але зайшовши в клас і побачивши усміхнені обличчя дітей, я одразу ж усміхнулась їм у відповідь та приступила до своїх обов’язків. Вразило мене те, що в кожному класі діти поставились з відповідальність та захопленням до уроків.

        День самоврядування подарував мені багато позитивних емоцій. Я зовсім неочікувала, що наші учні так серйозно віднесуться до уроків, вони вражали мене своїми знаннями. Також дуже приємним було і те, що вони з повагою ставились до нас, «вчителів». Надіюсь, їм також все дуже сподобалось.

         Для себе я зробила висновки, що насправді робота вчителя є дуже непростою і вимагає багато зусиль та терпіння. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.

Божена ІВАСЮК, 10 клас

Світлини Ірини ЖДАНЮК