Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Подорож до наймолодших читачів газети «Шкільна правда»

   8 квітня ми організували оперативну фото-подорож до наймолодших читачів газети «Шкільна правда». Наш маршрут був таким: 

Перша подорож  називалася "Мрія" - 3 клас ; 

Друга подорож називалася "Весна" - 4 клас;

Третя подорож "Казка" - 2 клас;

Четверта подорож  "Розумники" - 1 клас;

П'ята подорож "Свято" - група дошкільної підготовки "Сонечко".

  

3 клас

Першими двері нам відчинили учні 3 класу. Вони займалися зі своєю улюбленою вчителькою Світланою Василівною. У них був урок читання. Також вони розповіли, що написали твори про свої мрії. 

 

4 клас

Потім ми завітали до четвертокласників. У них також був урок читання з класоводом Марією Василівною. Вони розповіли, що малюють і пишуть твори про «Весну». Перші малюнки вже намалювали Турик Марія-Анна, Пронюк Євген та Турик Михайло,

Потім ми відвідали корпус старої школи, там навчаються перший, другий класи та дошкільна група «Сонечко».

 

2 клас

У другому класі був урок англійської мови, який проводила вчителька Людмила Михайлівна. Учні уважно дивились на малюнки, які показувала вчителька і жваво відповідали. Але це не просто малюнки. Це був спеціально зроблений екран телевізора, в якому з’являлись герої. Людмила Михайлівна запитувала, що показують по телевізору, а діти досить впевнено називали героїв-звірят.

 

1 клас

Першокласники вчилися писати слова в прописах. Вчителька Катерина Петрівна розповіла, що її учні вже пишуть слова в під диктовку. На дошці продемонстрував свої навики учень першого класу Баб’як Борис. Він каліграфічно написав слово «школа». Діти розказали про те, що скоро у них буде свято «Прощання з Буквариком» і запросили наших журналістів на свято.

 

Група дошкільнят "Сонечко" 

Нам було дуже цікаво, що в цей час роблять дошкільнята. Двері люб’язно відкрила вчителька Світлана Ярославівна. Ми застали дітей, які малюють вербові котики - «шутку», адже в неділю – Вербна неділя. Тут витали святковий настрій та приготування до свята. Ще дошкільнята розповіли, що вони готуються до Свята Матері і зробили фотографію біля своїх ще свіжих робіт. Цей виставковий куточок називається "Чарівні пальчики".

Ця подорож була для всіх несподівана, надзвичайно цікава і захоплююча. Дякуємо вчителям за розуміння і підтримку наших ідей.

Шешурак Юлія, 8 клас

На фото автора: Фотомандрівка на протязі 10 хвилин для газети "Шкільна правда".