Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Учнівська газета

   У нашій школі щомісячно виходить учнівська газета «Шкільна правда», об’ємом 8-10 аркушів А3 (друк кеглем 11). Головний редактор газети учениця 11 класу Пронюк Іванна, заступник головного редактора Пронюк Богдан з 8 класу. Газету творить колектив журналістів та власних кореспондентів, які є в 5-11 класах. Зокрема: Андріїв Анастасія, Овчарчин Оксана, Марцінко Тетяна, Івасюк Божена, Кохман Вероніка, Данилюк Назар, Бабій Тетяна, Павлюк Діана та інші. Також статті подають вчителі, чим ми дуже радіємо. Журналісти висвітлюють новини з життя школи та цікаві сільські події. Щоразу  друкуються учнівські роботи та їхні враження про якусь подію.

 

Більшість матеріалів розміщуємо на шкільному сайті. Раз у місяць відбувається редакційна планірка: аналіз випуску та планування нового номеру газети, його дизайн. Практикуємо запрошувати на такі зустрічі директора школи або педагога-організатора. Газети розміщуться на спеціальних стендах у школі (в обох корпусах), а також підшиваються в бібліотеці, відділенню пошти, ФАПу , музею села та магазину «Олімп». Газета ілюстрована фотографіями, які надають: шкільний фотокореспондент Юлія Шешурак з 8 класу, педагог-організатор Олеся  Марцінко та директор краєзнавчого музею Йосип Карпів. Періодично проводяться тести-опитування, які проводять дружно учні 8 класу: Грималюк Діана, Фігураш Тетяна, Волошин Іванна, Шешурак Юлія, Павлюк Діана, Пронюк Надія, Досюк Анна (9 клас). Проявляють ініціативу і включаються в процес творення газети учні 7 класу: Бойко Юлія, Турик Христина, Марцінко Юлія. Найактивнішими дописувачами газети є учні 2-4 класів і за це хочемо подякувати класоводам Оксані Ярославівні Самуляк, Світлані Василівні Татарин, Марії Василівні Павлів. Юні школярі радо діляться враженнями, малюють, відгукуються на кожне прохання. Їхні статті дуже сонячні і щирі. Дуже цікавими є несподівані фото-рейди у наймолодші класи. Фотоапарат фіксує, як дорослість діти і набираються навиків, вчаться писати букви, а то вже пишуть в під диктовку слова. Дякуємо Катерині Петрівні Турик та Світлані Ярославівні Турик за відкритість та підтримку ідеї. Серед журналістів найактивнішими є Пронюк Івана, Пронюк Богдан та Шешурак Юлія. Дуже важливою для журналістів є розуміння та підтримка учителів, класних керівників, зокрема дирекції школи. Відчувається велика зацікавленість газетою та заохочення директора школи Володимира Ярославовича Пронюка, порада та підтримка заступника по виховній роботі Світлани Василівни Татарин, цікаві статті та вичитка текстів заступника директора по навчальній роботі Наталії Василівни Івасюк.

В учнівській газеті багато статей присвячено подіям, які відбуваються в Україні, учні дуже глибоко пережили Майдан і зараз пильно стежать за подіями на сході. Є велика добірка матеріалів та світлин, які розповідають про підготовку та святкування 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Зараз учні включилися в акцію по збору пожертв на спорудження пам’ятника Кобзарю біля школи, який буде нагадувати 200-річну Шевченкову дату та перемогу Революції Гідності в Україні. До Великодніх свят газета друкує виставку учнівських робіт «Писанка».

Читайте нашу газету! А також запрошуємо писати статті, ділитися своїми думками, зауваженнями та порадами, долучатися до колективу творців «Шкільної правди». Друкована преса – найкраща пам’ять, яку ми віддамо історії.

 Від редколегії газети «Шкільна правда» бажаємо всім читачам світла Христового Воскресіння, глибокого духовного пережиття Великодніх свят,  воскресіння духу і віри у кожному серці, торжества правди і справедливості на землі!

 Редколегія газети «Шкільна правда»