Кожного дня ми бачимо, як на спортивній площадці працюють люди. Ми йдемо додому, а вони продовжують працювати. Це - будівничі шкільного спортивного майданчика. З ними поряд працюють директор нашої школи, сільський голова, працівники школи та учні старших класів. Приїжджають великі машини привозять камінь, щебень, пісок. А майстри все акуратно розрівнюють. Нам дуже цікаво, коли ми зможемо бігати та займатися спортом на цій площадці.

   А щоб знати - треба питати.

   Це наше перше інтерв'ю. Ми дуже хвилювалися. Але майстри нам все гарно розповіли та пояснили. У директора школи Володимира Пронюка брали інтерв'ю старшокласники Лещук Маряна та Овчарчин Оксана з 8 класу.

Мені пощастило взяти інтерв’ю у голови села Богдана Івановича Рекетчука. Він постійно допомагає будувати наш спортивний майданчик, який будуть використовувати учні та  сільська молодь.

Я поцікавилася, як працюється? Богдан Іванович відповів:

– Як коли. Є важка робота, є легша. Розумію, що це потрібно. Для вас стараємося.

А ще сільський голова пояснив, що зверху майданчик не буде накритий. І коли закінчать роботу не знають, все залежить від погодних умов.

Учням побажав: «Гарно вчитися, брати приклад з добрих і мудрих людей».

Богдана Шешурак, 5 клас

Майстер Лесюк Анатолій Васильович розповів Лещук Мар'яні з 8 класу як і для чого кладуть дренаж, якими слоями викладають площадку і для чого.

Інтервю Турик Адріани з 4 класу.

Сьогодні я брала інтерв’ю в Богдана Васильовича Федорака. Це перший раз. Мені було приємно, що нам відповідали майстри.

   Я запиталася у Б. Федорака скільки часу тривають роботи на спортивному майданчику. Він відповів, що місяць. Ще я довідалася хто оплачує цю роботу. Одну частину - область, другу - район, третю - громадська організація села, а четверту - директор школи і всі хто працює. А допомагають на будівництві учні та працівники школи.

Учням Богдан Васильович побажав: "Щоб добре вчилися, були ввічливими, здоровими і мужніми".

Інтерв’ю брала Турик Адріана, 4 клас

   У працівника школи, який будує спортивний майданчик, Квасніцького Степана Васильовича брали інтерв’ю Самборська Юстина з 4 класу та Турик Мар’яна з 5 класу. Школярки довідалися, що на спортмайданчику можна бути грати в футбол, баскетбол, волейбол та гандбол. Зимою, якщо буде сніг майданчик не використовуватиметься. Для будівництва використовувалися матеріали для огорожі, камінь, щебінь, пісок, навколо заливали  фундамент, копали рови, робили дренаж, вже привезли бітумне покриття (спеціальні квадрати). Завершувати роботу будуть коли буде погода.

Степан Васильович побажав учням: «Добре вчитися, бути ввічливими, здоровими, щоб займалися спортом і були патріотами своєї Батьківщини».

Враження про інтерв'ю

Я сьогодні брала інтерв’ю. Я так встидалася. Але переборола страх. Мені люди відповідали. Було дуже цікаво. Я хочу ще брати інтерв’ю.

Самборська Христина, 4 клас

Я брала інтерв’ю у робітників, які будують спортивний майданчик. Серед них був голова сільської ради Богдан Рекетчук. Мені було дуже цікаво і приємно задавати запитання. Богдан Іванович розказав, що спортивний майданчик буде красивий, ми будемо займатися на уроках фізкультури та проводити здорове дозвілля. Коли закінчать роботу буде урочисте відкриття, ми будемо виступати. А побажав нам гарно вчитися і брати приклад і славити своє село.

Атаманюк Аліна, 4 клас

Бажаючих брати інтерв’ю було більше ніж майстрів, тому учні «атакували» працівників школи. Ромах Надія розпитувала Богдана Васильовича Федорака.

– Як вам працюється? Важко?

– Нормально, учні допомагають, директор школи.

– Хто Вас навчив майструвати?

– Мій батько був майстер і навчив мене.

– Скажіть, а Ви будете займатися спортом на цьому майданчику?

– Звичайно. Збираємо команду.

Богдан Михайлович побажав учням гарно вчитися.

Ромах Надія, 4 клас

Про будівничих спортивного майданчика. Читайте за адресою:  http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/vykhovna-robota/samovriaduvannia/596-pro-budivnychykh-nashoho-sportyvnoho-maidanchyka