28 жовтня 2014 року я, як голова учнівського комітету школи, побував на засіданні новоствореної Школи лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Тисменицького району, яке проходило в Будинку дитячої та юнацької творчості. Розпочалася зустріч виступам гол.спеціаліста відділу освіти РДА А.Татарина, методиста райметодкабінету Т. Бунь та директора Тисменицького БДЮТ О. Голійчук.

 

   Потім завідувач масового відділу БДЮТ Мар’яна Мельниченко провела для нас теоретичне заняття «Організаційні форми діяльності органів  самоврядування учнівської молоді». Вона запропонувала нам орієнтовну структуру районної Школи лідерів, до якої ввійшли сім центрів, що відображатимуть та організовуватимуть роботу учнівської молоді із основних напрямків.

Опісля, відбувся тренінг «Лідерство – запорука успіху», який провели практичний психолог БДЮТ Ольга Вовк та соціальний педагог Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Тетяна Шіляк. Під час тренінгу ми перевірили себе на наявність лідерських здібностей, та визначали претендентів на Президента та керівників Центрів районного учнівського самоврядування.

   Наступне засідання Школи лідерів відбудеться в грудні цього року, де будуть представлені програми робіт лідерів, а також пропозиції, яким має бути Герб та Гімн районної Школи лідерів.

   На завершення ми переглянули фільм «Обійми мене, Ісусе», який підготував гурток «Дитяче телебачення» за книгою Оділь Готрон «Таємниця неслухняної дитини».

   Було цікаво, серйозно і відповідально.

Богдан Пронюк, 9 клас