Сьогодні редколегія учнівської газети «Шкільна правда» запросила на редакційну планерку директора школи Володимира Ярославовича Пронюка, з яким у них налагоджена тісна співпраця. Відбулася серйозна розмова, аналіз І навчального семестру та ознайомлення з особливостями ІІ семестру. Володимир Ярославович чітко, по пунктах, проаналізував роботу редакційної колегії, відмітив кращі роботи та успіхи творчого колективу.

 

    Оплесками юні журналісти та дописувачі газети сприйняли звістку про те, що два шкільні проекти, в яких задіяно близько тридцяти учнів отримали перші місяця у районі. Це краєзнавчо-пошукові роботи «З батьківської криниці» та «Бабусина школа», керівник Татарин Світлана Василівна. Похвальним є те, що учні видрукували результати роботи окремими брошурами та виготовили мультимедійні презентації, які можна переглянути на шкільному сайті. Також колектив радо вітав Івасюк Божену, ученицю 7 класу, яка стала переможцем Всеукраїнського конкурсу юних зоологів, керівник Мирослава Михайлівна Назарук.

Як повідомив директор школи, у ІІ семестрі  будуть проводитися атестаційні екзамени у всіх випускних класах - 4, 9, 11 класах. Будуть проводитися Всеукраїнські конкурси «Кенгуру», «Левеня», «Соняшник», «Грінвіч». Планується урізноманітнити дозвілля: організація поїздок, відвідини драмтеатру, музеїв, кінотеатрів а також буде діяти літній-оздоровчий відпочинковий табір. 

Також Володимир Ярославович пообіцяв, що до наступного тижня будуть вирішені технічні питання, буде забезпечена можливість тиражувати учнівську газету.

Такі зустрічі дуже корисні, вони багаті інформативно та додають віри і впевненості у наші можливості. Ми чуємося творцями життя школи, наша думка важлива і ми можемо багато змінити.

На планерці були присутні члени редколегії 3-9 класів.

Шешурак Юлія, 9 клас

29 січня 2015 року