Сьогодні відбулася планова тижнева планерка учнівської редколегії газети "Шкільна правда". Головні питання: аналіз роботи редколегії та літературної студії "Ініціатива", вирішення технічних питань, нововведення на шкільному сайті. Збори вела заступник головного редактора шкільної газети Сондей Надія, присутніми були журналісти 1-9 класів. Традиційно на наші зібрання ми запрошуємо директора школи Володимира Ярославовича. Нам дуже важлива його оцінка та ділові поради.

 

   Цього разу директор школи похвалив учнів за активність, проаналізував заходи, які були проведені літературною студією, вказав на деякі важливі недоліки. Мова йшла про культуру поведінки на сцені, у спілкуванні, декламуванні. Заохотив надалі розширювати напрямок "наставництво", відмітив активність Юлії Шешурак із 9 класу. Учнівській редколегії практикувати надалі опитування, виходити з інтерв'ювавнням за межі школи: спілкуватися з цікавими людьми села, із науковцями, підприємцями, митцями, спортсменами, сільською владою.

   Серед технічних питань мова йшла про благодійну допомогу, яку надала нашій школі  церква, це п'ять комп'ютерів (із Німеччини), які були у вжитку, але це цілком придатні для роботи. Потрібно їх укоплектувати, докупити клавіатури та "миші", і тоді зможемо користовуватися ними на уроках інформатики.

А також Володимир Ярославович розповів які новведення є на нашому шкільному сайті. Тепер є вже можливість писати коментарі під статтями. Директор школи запрошував висловлювати свої думки активно. Також є можливість поширювати цікаву інформацію з нашого сайту у соцмережу Фейсбук. А ще - брати участь у опитуванні, запропонованому на сайті. До прикладу: "Чи потрібна на Вашу думку шкільна форма?" (дивіться на панель зліва головної сторінки).

   Ще одна технічна проблена не вирішена. Наш кольоровий принтер поламався і дуже серйозно. Вартість ремонту приблизна вартості нового друкуючого пристрою. Поки йде пошук благодійників, ми продовжуємо випуск шкільної газети в електронному варіанті, записуючи на електронні носії.

  Нам дуже цікаво на таких зустрічах, бо з нами по-дорослому говорять про проблеми, які є у школі. І ми теж хочемо допомогти їх вирішити.

Сондей Надія, 8 клас