24 березня, напередодні шкільних весняних канікул, відбулися підсумкові збори учнівської редколегії газети «Шкільна правда». Роботу творців шкільного часопису за третю чверть навчального 2014-2015 року проаналізувала заступник директора школи Світлана Василівна Татарин. Як зазначила Світлана Василівна, вона ретельно слідкує за кожною статтею, яка з’являться на шкільному сайті, радіє новим дописувачам, прислухається до думок учнів, придивляється до їх інтересів та захоплень. Роботою творчого колективу задоволена, особливо активом редколегії.

 

    Серед кращих статей відмічені інтерв’ю із підприємцями села: Борушком Ігорем Івановичем (у лютому) та Слубським Іваном Миклаєвичем (у березні), які провела учениця 8 класу Найбільш насиченою є рубрика – «Учнівські роботи»: тут вміщені учнівські твори (вірші, казки, оповідання, байки), дитячі захоплення, враження. Всього 21 замітка за першу чверть, а це високий показник. Оксана Овчарчин. Дуже цінними є враження учнів, батьків та вчителів про проведений захід, завдяки яким можна проаналізувати та додати стимулу творцям. Учнівська редколегія намагається висвітлити основні події, які відбуваються в школі. Перевагу учні віддають мистецьким заходам, особливо іграм та змаганням. Бракує репортажів та заміток із цікавих уроків.

   На зустрічі велася мова про учнівське самоврядування в школі, про спільні заходи шкіл Тисменицького району, які розробили представники Школи лідерів. Про це розповідав Богдан Пронюк учень 9 класу.

   Учні оплесками вітали найактивніших дописувачів газети, а це учні 4 і 8 класів. Також оплески отримав Євген Пронюк із 5 класу, який написав і розмістив сам свою статтю про "Кенгуру-2015" на сайті, сам обробив фотографії. «Важко, але цікаво», – поділився своїм досвідом Євген.

   Члени редколегії розглядали учнівські малюнки на тему «Шевченківські твори очима дітей». Всі роботи дуже гарні, яскраві, насичені. Кращі з них вибрати було надто складно. Тому колектив звернувся із проханням до мистецтвознавця Ірини Дмитрівни Жданюк оцінити твори.

   Попереду ще одна дуже відповідальна чверть: вперше ДПА проходитимуть 9 і 4 класи, для цього потрібно буде відповідально віднестися і сильно підготовитися до екзаменів. Показник нашого навчання – найкраща оцінка нашій школі і учнівській пресі. Бо ми, шкільні журналісти, повинні спонукати учнів вчитися, зреалізовувати свої таланти, проявляти активність, ініціативність і наполегливість не на словах, а у щоденній праці і бути прикладом для інших. Тому четверта чверть навчального року буде напруженою і серйозною. Не зважаючи на те, що йде весна і тепле сонечко кликатиме на вулицю, ми маємо бути стійкими на дорозі до своєї мети. Так здобуваються маленькі перемоги. А ми хочемо бути переможцями, як на шкільному фронті, так і в найголовнішому – в Україні.

Шешурак Юлія, 9 клас