8 квітня на базі Угринівського НВК відбувся форум лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Тисменицького району на тему «Найголовніша справа – творити добро». Метою даного форуму було посилити громадянську активність учнів та розвивати навички керівної діяльності.

 

   Присутніми на форумі були: начальник відділу освіти С.І. Шарабуряк, голова РК профспілки керівників освіти І.Є.Когуч, зав. мас.відділом БДЮТ Омельченко М.В., методисти відділу освіти Т.Є. Бунь та О.В. Микитин, голова Тисменицької організації Товариства Червоного Христа України М.С. Федик.

   Форум відбувався напередодні Великодніх свят і мав підсумково-святковий характер. відбулося нагородження лідерів учнівського самоврядування. Наша Клубовецька школа тим, що отримала три призові грамові. Це велика заслуга учнівського колективу, під орудою голови учнівського самоврядування Богдана Пронюк з 9 класу та літературної студії «Ініціатива»

Присутні заслухали звіт про роботу Тисменицької районної Школи Лідерів за 2014-2015 навчальний рік. А також переглянули цікаві презентаційні ролики «Вибори», «Спільна молитва за мир і спокій в Україні!, «Поїздка з мальтійцями», «Святині Старого Лисця. Джерело духовності».

Учні побували на тренінгу з практичними психологами, презентували спільну роботу «Писанка добра».

Педагоги-організатори відвідали тренінг з надання першої допомоги, який провела голова Тисменицької організації Товариства Червоного Христа України М.С. Федик.

Оксана Петрівна Проценко, педагог-вихователь