Print
Category: Самоврядування
Hits: 2421

   Фото-рейд, проведений цього тижня у початкових класах, засвідчив, що у всіх класах травень особливо заклопотаний місяць. Першокласники наполегливо готуються до прощання з Буквариком, другокласники – до Святого Першого Причастя, третьокласники освоюють програмне середовище Scratch (Скретч) із інформатики, а четвертий клас наполегливо готується до державної підсумкової атестації.

  

   Нам все-таки вдалося зробити декілька фото-кадрів.

Четвертокласників ми спіймали під час репетиції, вони розучували пісню до Дня матері. Для нас вони продемонстрували свої вироби, виготовлені на уроках трудового навчання.

Третьокласники своїми виробами обдарували всіх гостей, які приїжджають до школи. Цього разу вони продемонстрували різноманітні писанки, нагадуючи всім, що ми знаходимося у часі Христового Воскресіння.

Як ми довідалися і підгледіли на групі продовженого дня другокласники старанно виготовляють відкритки для дорогих матусь.

   Окрім того, учні підтримують переписку із воїном АТО Дмитром Євдокимовим і виготовляють для нього різні аплікації, написи-привітання.

Отаким був  фото-рейд  6 травня 2015 року.

   Нагадаємо вам, фото-рейди започаткувала учнівська редколегія газети "Шкільна правда", проводяться вони кожної чверті навчального року.

Фото-рейд провела Юлія Шешурак, 9 клас

На світлинах: роботи учнів, відкритки для матерів, листи воїну АТО