Запрошуємо вас до  ближчого знайомства із групою дошкільної підготовки «Сонечко». Саме ці школярики, «п’ятилітки» - як ми любимо їх називати, цього року вперше переступили поріг школи. Для них усе – ВПЕРШЕ. Вони знайомляться із вихователькою, одне з одним, вчаться товаришувати, освоюють шкільну обстановку: клас, парту, дошку, крейду… Малюють перші узори, сонечко, квіточки. Для них усе справжнє відкриття. А найголовніше, вони вчаться ВЧИТИСЯ.

 

 На світлинах: перші творчі роботи дошкільнят. Їхні теплі сонечка, насуплені хмаринки, а також аплікації до української народної казки "Ріпка".

Також пропонуємо вам коротеньке інтерв'ю із вихователем групи дошкільнят Турик Світланою Ярославівною.

- Світлано Ярославівно, скажіть, будь ласка,  з чого Ви починаєте навчання з дошкільнятами? Чого вже навчили їх за перший тиждень?

-  В групі дошкільної підготовки "Сонечко" навчаються 15 учнів, скільки ж як і минулого року. Ми вже познайомлися. кожного ранку повторюємо імена одне одного. Навчання розпочинаємо з молитви. Потім робимо зарядку, граємося.

-  Чи є розклад занять у дошкільнят?

- Авжеж. Понеділок у нас малювання і математика, вівторок - аплікіціії, природа, середа - фізкультура, українська мова; четвер - аплікація, читанка; п'ятниця - музика, математика, природа.

- Цікаво, а відколи принашій школі діє ГДП? Скільки груп Ви випустили?

- Приблизно десять років. А моїх вже є два випуски.

- Дякую Вам за гарне спілкування. Бажаю Вам і вашому "Сонечку" сонячних успіхів. Залюбки навідаємося до Вас ще.

 Пригадаю, ми побували в гостях у групи дошкільної підготовки "Сонечко" та поспілкувалися із вихователькою Світланою Ярославівною  турик. яке готує редколегія учнівської газети "Шкільна правда".

Тетяна ФІГУРАШ, 10 клас

Фото Юлії Шешурак

 Знайомтесь - це група дошкільної підготовки "Сонечко" Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів