Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Формула успіху: мрія, віра, праця і наполегливість

Різдвяне інтерв'ю з директором Клубовецької загальноосвітньої школи Володимиром Ярославовичем Пронюком.

  Згідно опитування, проведеного редколегією учнівської газети "Шкільна правда" Володимир Ярославович ввійшов у п'ятірку лідерів "Людина 2018 року" у с. Клубівці. Ми вітаємо нашого директора і запрошуємо до різдвяного інтерв'ю.

− Володимире Ярославовичу, 10 років ви працюєте директором Клубовецької школи, 21 рік педагогічного стажу. Скажіть, будь ласка, що найголовніше у вашій професії?

− Робити свою роботу щиро, відчувати позитивний зворотній зв'язок від дітей і колег по роботі. Усвідомлення того, щоб і директорська, і учительська робота необхідна та корисна.

 

 − Як ви вчилися у школі? Які предмети давалися важко? Які ваші улюблені предмети?

− Я вчився в школі добре. До 9 класу у Клубівцях, 10 і 11 клас у Тлумацькій середній школі. Я дуже люблю математику, фізику та інформатику, тепло згадую своїх учителів з цих предметів. Це Микола Степанович Мельниченко, Зеновій Ілларіонович Терпеливець, Омелян Васильович. Найважче мені давалася біологія. У мене пам'ять логічна, а там потрібно було запам'ятовувати багато назв.

− Яким було ваше дитинство? Які ігри?

− У дитинстві ми мали обов'язок пасти корову, загтовляти сіно на зиму. Ми завжди ходили в ліс по гриби, ягоди. У нас був ставок, ми там купалися. Було дуже цікаво. Коли пасли корову грали хованки, футбол, естафети і т.д. Дитинство було щасливим.

− У вас були справжні друзі в дитинстві і чи товаришуєте зараз?

− Так. Друг з часом став ціннішим і дорожчим. У мене зараз є багато друзів з дитинства.

− Коли ви вирішили стати вчителем?

− Це сталося не так швидко. Приблизно в 11 класі. На той час мене цікавила математика та фізика. Рідний брат Дмитро тоді мені допоміг у цьому. Тоді в селі ніхто не знав про комп'ютери і я після школи їздив до брата і сидів за комп'ютером. Я поступив і мене запросили сюди на роботу і так я став вчителем. Колись комп'ютери (ЕОМ) були дуже великі і мене це цікавило.

− Ви закінчили Тлумацьку школу з Золотою медаллю і два інститути. Чи пригодилися вам ці знання у житті?

− Так, але цього не достатньо. Реальне життя і проблеми, з якими стикаєшся заставляють тебе вчитися постійно. Все змінюється і потрібно вчитися постійно.

− Хто для вас є прикладом вчителя?

− Якогось конкретного прикладу я не можу назвати. Стараюся брати позитивні елементи від усіх людей. Повністю наслідувати нікого не вдасться, потрібно бути самим собою.

− Ким ви себе почуваєте у душі? Керівником? Вчителем? Фізиком? Математиком? Програмістом? Батьком?....

− Приходиться кожного разу міняти свою роль. В школі іноді потрібно бути керівником і вчителем, вдома чоловіком і батьком. В душі я почуваю себе людиною, яка старається реалізувати себе всесторонньо.

− Чи здійснилися усі ваші мрії?

− Найперша мрія, яку я хочу здійснити − це подорожувати по сіту. Я ніколи не перестаю мріяти і думаю, що позитивні мрії мають властивість матеріалізуватися. Мої мрії ще не всі здійснилися.

Що для вас означає віра? Різдво?

− Бог є духовним наповненням життя. Віра дуже допомагає у прийнятті подекуди непростих життєвих рішень. І кожного разу діючи стараюся рецентруватися з позиції духовності, віри, моралі. Різдво − це для мене теплі-теплі спогади дитинства, великої родини, радості, добрих євангельських новин, солодких подарунів, коляди.

− Яке ваше улюблене християнське свято?

− Християнський календар побудований унікально мудро і не перестаю відкривати для себе великий зміст кожного християнського свята, більшого чи меншого. Тому, не готовий сказати, яке улюблене.

− Яка формула успіху?

−Формула успіху, як на мене, це: мрія, віра, праця і наполгливість. Все це має бути у сукупності, бо саме по собі нічого не дасть.

− Що на вашу думку головне у житті?

− На мою думку, головне в житті родина, сім'я, щастя, здоров'я, щоб поряд були близькі люди, заради яких живеш та працюєш.

− Кого ви бачите на вашій посаді з учнів нашої школи? Чи є такі?

− Вікторію Савик, Івасюк Божену, Назарія Данилюка. Взагалі я вважаю, що кожна людина має мати лідерські якості. Це означає мати волю та приймати правильні рішення. Я вважаю, що у нашій школі є багато учнів, які мають лідерські якості і можуть бути на моїй посаді.

− Володимире Ярославовичу, гарно дякуємо вам за різдвяне інтерв'ю. Бажаємо вам теплих родинних свят, дзвінкої коляди та великої Різдвяної радості.

− І вам радості, миру, добра, добрих новин, цікавих зустрічей, здійснення мрій і, звичайно, подарунків. Всім бажаю веселого-веселого Різдва! 

Вікторія САВИК, 9 клас

Світлини Михайла ТУРИКА, 9 клас

Висока оцінка керівнику школи. Читайте тут... 

5655121
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3803
3816
28235
5598588
73117
134637
5655121

Ваш IP: 100.24.209.47
Server Time: 2019-08-18 18:40:19
Счетчик joomla