18 квітня у школі був День цивільного захисту. Учні, педагогічний колектив та технічний персонал удосконалювали свої теоретичні знання і практичні навики щодо дій в умовах екстремальних ситуаціях, перевірили здатність грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я.

   

>   День цивільного захисту розпочався з навчальної евакуації учнів, педагогічного колективу та технічного персоналу. Було дано три дзвінки – сигнали для евакуації. Усі школярі, педогічний персонал та технічні працівники покинули приміщення школи і вишикувались на подвір'ї школи. Як повідомив вчитель Захисту Вітчизни Володимир Федорович Сидорик, евакуацію здійснено за три хвилини. За вказівкою, всі повернулися у приміщення школи. У залі  школярі переглянули відеоролик, як поводитися у небезпечних ситуаціях.

 

  

   Директор школи Володимир Ярославович Пронюк проаналізував проведені навчальні тренування, вказав на допущені помилки та проіспитував школярів. Керівник дав чіткі настанови школярам, побажав бути обізнаними та обережними.   Відповідальний за проведення Дня цивільного захисту в школі та інструктаж вчитель Захисту Вітчизни Володимир Сидорик.

Фоторепортаж Михайла ТУРИКА, 9 клас