12 травня у школі відбулося Свято матері. Учні 1-9 класів та сільська молодь подарували матерям концертну програму "Свята материнська любов". .Було неймовірно цікаво. Спів та вірші дітей викликали радість та щастя у матерів. Кожна дитина розчулила свою маму і впевнена, що кожна мама пустила сльозу. На святі лунали гарні та теплі вірші, ласкаві та сонячні пісні та ніжні, лагідні танці.

   

   Мені подобається це свято, тому що на ньому кожна дитина дякує своїй мамі за турботу, любов та життя. На цьому концерті я вперше виконувала пісню "Плакала". Це мій дарунок матерям. Присутні в залі матері подарували мені багато оплесків. Атмосфера в залі була дуже тепла, лагідна, так як біля мами. Учні підготували для матерів фотозону, виставки творчих робіт, розмалювали квітками писанку, а дев'ятикласники зробили гарне відео привітання. Поряд з учнями співали ппрофесійні артисти з ансамблю "Нонаккорд" Олег Антошків, Тарас Пронюк та Іван Палагіцький. Одним словом,  сьогодні все було для мами.

   Дякуємо педагогу-організатору Олесі Романівні Марцінко та завклубом Роману Петровичу Середюку за організацію гарного свята та велику підготовчу роботу.

Ангеліна ВОВК, 7 клас

Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ