15 травня – Міжнародний день сім'ї. Сім'я – це наш найдорожчий скарб. Це – як маленька держава, в якій свої правила, закони, традиції. Це – фортеця, за яку завжди можна сховатися. Це острів на суші, де живуть найдорожчі, люблячі люди, які опікуються, допомагають, розуміють. Сім'я – це тато, мама і я! Це братик і сестричка, бабуся і дідусь. Сім'я - це маленька Божа церква, в якій ми маємо навчитися жити по-християнськи. Це перша спільнота відносин, почуттів, відповідальності. Про сім'ю можна говорити багато, бо вона творить нас, а ми її... Свої роздуми про сім'ю гуртківці "Натхнення" продемонстрували у творчих роботах. "Тато, мама і я" – робота Анни Плекан (3 клас)  виконана із паперових одноразових стаканчиків. Дно стаканчика - серцевина квітки, довкола нарізані смужки, це пелюски, які згоді розфарбовуються фарбами. Цікавий проект, його можна виконати вдома з молодшими братиками, сестричками.

 

 

   У старшокласників Надії Ромах та Адріяни Турик виникла ідея зібрати разом всю шкільну сім'ю – учнів, вчителів, технічних працівників. Незабаром велике дерево зарясніло різнокольоровими квітами.  Третьокласники Тетяна Кучар, Юлія Мельниченко, Анна Плекан виготовили дарунки своїм рідним - яскраві кольорові листівки.

 

 

 

 

 

 

 

    

   Завершився творчий пошук пишним деревцем роду, який виготовили Надія Ромах та Юлія Сондей. Сім'я - окрилює і надихає. Тому так барвисто цвітуть кольори. Думка про сім'ю гріє та усміхає. Сім'я - Божий дар, бережімо його.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надія, Адріяна, Юлія, Тетяна, Анна, гурток "Натхнення"