Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Сім'я – маленький рай на землі

15 травня – Міжнародний день сім'ї. Сім'я – це наш найдорожчий скарб. Це – як маленька держава, в якій свої правила, закони, традиції. Це – фортеця, за яку завжди можна сховатися. Це острів на суші, де живуть найдорожчі, люблячі люди, які опікуються, допомагають, розуміють. Сім'я – це тато, мама і я! Це братик і сестричка, бабуся і дідусь. Сім'я - це маленька Божа церква, в якій ми маємо навчитися жити по-християнськи. Це перша спільнота відносин, почуттів, відповідальності. Про сім'ю можна говорити багато, бо вона творить нас, а ми її... Свої роздуми про сім'ю гуртківці "Натхнення" продемонстрували у творчих роботах. "Тато, мама і я" – робота Анни Плекан (3 клас)  виконана із паперових одноразових стаканчиків. Дно стаканчика - серцевина квітки, довкола нарізані смужки, це пелюски, які згоді розфарбовуються фарбами. Цікавий проект, його можна виконати вдома з молодшими братиками, сестричками.

 

 

   У старшокласників Надії Ромах та Адріяни Турик виникла ідея зібрати разом всю шкільну сім'ю – учнів, вчителів, технічних працівників. Незабаром велике дерево зарясніло різнокольоровими квітами.  Третьокласники Тетяна Кучар, Юлія Мельниченко, Анна Плекан виготовили дарунки своїм рідним - яскраві кольорові листівки.

 

 

 

 

 

 

 

    

   Завершився творчий пошук пишним деревцем роду, який виготовили Надія Ромах та Юлія Сондей. Сім'я - окрилює і надихає. Тому так барвисто цвітуть кольори. Думка про сім'ю гріє та усміхає. Сім'я - Божий дар, бережімо його.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надія, Адріяна, Юлія, Тетяна, Анна, гурток "Натхнення"

5657642
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1467
4857
1467
5626886
75638
134637
5657642

Ваш IP: 34.204.179.0
Server Time: 2019-08-19 09:37:01
Счетчик joomla